Dárkové poukazy

Společně s objednávkou libovolného pobytu z nabídky LázeňskéHotely.cz získáváte možnost bezplatného zaslání dárkového poukazu obdarovanému s uvedením informací o pobytu. Cena pobytu není na poukazu uvedena. Pro zaslání dárkového poukazu stačí zaškrtnout tuto možnost v Objednávkovém formuláři a vyplnit potřebné údaje. Poukaz zašleme poštou nebo emailem dle přání na Vaši adresu nebo rovnou na adresu obdarovaného.

Dárkový poukaz lze vystavit také jako dárek bez pevného termínu čerpání s platností 3 měs. nebo déle dle zakoupené sezóny (termín si vybere obdarovaný s ohledem na kapacitní možnosti hotelu). V případě potřeby je možné termín čerpání posunout na vyšší (hlavní) sezónu s doplatkem rozdílu mezi zakoupenou a čerpanou sezónou. Pro objednávku poukazu bez pevného termínu použijte volbu "Koupit jako dárek" u zvoleného pobytu a vyberte požadovanou sezónu.

 

 

Kdy obdržím dárkový poukaz? Odpoveď najdete v Častých otázkach zde.

 

Pokud se rozhodnete nechat výběr pobytu zcela na obdarovaném: ať už se jedná o osobu Vám blízkou, úspěšného zaměstnance nebo obchodního partnera, nabízíme Vám možnost zakoupení dárkových poukazů na kompletní sortiment pobytů z nabídky Lázeňskéhotely.cz.

Poukazy se vystavují v hodnotách 500 Kč, 1000 Kč, 2000 Kč a 5000 Kč, a lze je vzájemně kombinovat. Minimální hodnota objednávky je 2000 Kč.

Objednejte
Kontaktní údaje objednavatele

* Jméno, příjmení:

* Ulice, č.p.:

* PSČ, Město:

* Telefon:

* Email:

Jméno obdarovaného:

Poznámka:

Počet poukazů

500,-

1000,-

2000,-

5000,-

Cena celkem:


V případě, že je cena pobytu vyšší, než hodnota dárkového poukazu, je možné rozdíl v ceně doplatit. Pokud je cena pobytu nižší, než hodnota dárkového poukazu, rozdíl ceny se neproplácí. Platnost dárkových poukazů je 12 měsíců a poukaz nelze směnit za peníze. Prodloužení doby platnosti poukazu je možné na emailu info@lazenskehotely.cz


Nevíte si rady?

Volejte:
605 000 605
(po-pá 8-20h)

Proč lázně od nás?

Jedinečné lázeňské pobyty

V naší nabídce najdete široký výběr lázeňských pobytů, díky kterým rychle a snadno zregenetujete své síly. Kromě lázeňských pobytů si můžete vybrat z dalších 11 druhů tématických pobytů odpovídající vašim požadavkům zájmům.

Ceny pobytů nenavyšujeme

Nikdy u nás nezaplatíte více, než při rezervaci v hotelu. Objednávkou u nás můžete leda vydělat, a to slevou na váš příští pobyt.

Šetříme váš čas

V případě obsazenosti hotelu vám automaticky nabídneme alternativní pobyt nebo ubytování.

Jsme tu pro Vás

Jsme pro vás k dispozici 12 hodin denně na telefonu nebo emailu a rádi Vám poradíme s veškerými dotazy.