Časté otázky

Jak mohu vyhledat pobyt?

  • Pokud preferujete určité město vašeho pobytu, pokračujte na hlavní straně výběrem tohoto města. Z vyhledaných pobytů můžete dále třídit typy pobytů pomocí zaškrtávacích políček (např. víkendové pobyty). Současně můžete v pravé části stránky zapnout filtrování na určité vybavení hotelu.
  • Jestliže nemáte přesný cíl odpočinkové dovolené, a největší prioritou je pro vás druh pobytu, pokračujte výběrem typu pobytu (obrázek s názvem kategorie pobytů např. Romantické pobyty) ve střední části hlavní strany.  Z vyhledaných pobytů můžete pomocí zaškrtávacích polí dále upřednostnit vhodná města.
  • Myslíte, že patříte k těm, kteří se nechají rádi inspirovat? Potom pokračujte kliknutím na položku horního menu „Nejžádanější pobyty“.
  • Nebo jestli jste pevně přesvědčeni o hotelu, ve kterém chcete být ubytovaní, pravděpodobně nebude chybět ve výpise „Nejvyhledávanější hotely“ a pokračujte přímo kliknutím na název hotelu.

 

Jak vytvořím objednávku?

Po výběru pobytu z naší nabídky klikněte na tlačítko „Nezávazně poptat termín“ u příslušného pokoje a termínu, a následně vyplňte nezávazný rezervační formulář. Pobyt můžete nezávazně objednat také prostřednictvím operátora (ve všední dny 8-20h) na telefonním čísle 605 000 605.

 

Co následuje po odeslání "Nezávazné poptávky"?

Přidělený operátor Vám zpravidla do 60 minut (ve všední dny 8-20h) ověří kapacitu a následně Vás bude telefonicky kontaktovat o výsledku. Pokud bude Vámi požadovaný pobyt možné uskutečnit, zašle Vám na e-mail po telefonické dohodě objednávku k potvrzení spolu s pokyny k platbě. Jestliže nebude možné požadovaný pobyt z kapacitních důvodů nabídnout, navrhne Vám automaticky jiný termín pobytu nebo podobný pobyt v jiném hotelu stejné kategorie.

 

Kdy a jak mohu pobyt uhradit?

Pokud se rozhodnete ověřený pobyt objednat, zašlete nám potvrzenou objednávku. (emailem nebo faxem) Platbu je možné provést bankovním převodem nebo složením na účet. O úspěšné transakci Vás budeme informovat a následně Vám zašleme Voucher, který si vytisknete a prokážete se jím po příjezdu v recepci hotelu.

 

Kdy obdržím dárkový poukaz objednaný k pobytu? Kolik za něj zaplatím?

Dárkový poukaz pošleme doporučeně na Vaši adresu, případně rovnou na adresu obdarovaného, nejpozději následující pracovní den po přijetí platby. O odeslání poukazu Vás budeme informovat emailem. Zásilku můžete sledovat online na stránkách České pošty. Vystavení a zaslání prvního dárkového poukazu k zakoupenému pobytu není zpoplatněno, pokud částka pobytu převyšuje hodnotu 10.000 Kč. V ostatních případech bude účtováno poštovné 100 Kč.


Potřebuji dárkový poukaz už na tento víkend. Stihnete jej poslat?

V urgentních případech nabízíme možnost expresního zaslání dárkového poukazu formou EMS s příplatkem 150 Kč. Zásilka je doručena následující den včetně soboty. Objednávku takového poukazu je nutné učinit nejpozději do pátku 14:00 hod. Podmínkou pro odeslání poukazu je úhrada složením v hotovosti nebo bankovním převodem v rámci ČSOB, České Spořitelny, GE Money nebo Raiffeisenbank.

 

Mám jiný dotaz. Jak vás mohu kontaktovat?

Kontaktovat nás můžete telefonicky (ve všední dny 8-20h) na telefonním čísle 605 000 605, emailem info@lazenskehotely.cz nebo kontaktním formulářem v sekci Kontakty.


Nevíte si rady?

Volejte:
605 000 605
(po-pá 8-20h)

Proč lázně od nás?

Jedinečné lázeňské pobyty

V naší nabídce najdete široký výběr lázeňských pobytů, díky kterým rychle a snadno zregenetujete své síly. Kromě lázeňských pobytů si můžete vybrat z dalších 11 druhů tématických pobytů odpovídající vašim požadavkům zájmům.

Ceny pobytů nenavyšujeme

Nikdy u nás nezaplatíte více, než při rezervaci v hotelu. Objednávkou u nás můžete leda vydělat, a to slevou na váš příští pobyt.

Šetříme váš čas

V případě obsazenosti hotelu vám automaticky nabídneme alternativní pobyt nebo ubytování.

Jsme tu pro Vás

Jsme pro vás k dispozici 12 hodin denně na telefonu nebo emailu a rádi Vám poradíme s veškerými dotazy.