Wellness hotel Stein ***


zaruka nejnižší ceny

Wellness hotel Stein ***

Informace o hotelu:

Nově zrekonstruovaný Wellness hotel Stein*** se nachází v obci Skalka nedaleko Chebu. Přestavbou zemědělské usedlosti z 19. století vznikl zcela nový relaxační areál poskytující veškeré služby pro odpočinek hostů pod jednou střechou. Malebné prostředí přehrady Skalka vybízí k pěším toulkám po krajině, výletům na kolech, jízdě na koni nebo na čtyřkolce. Příjemný den lze završit ve vířivce nebo pivní lázni s přímým výčepem.

Popis hotelu:

Ubytování nabízí 33 pokojů o celkové kapacitě 70 lůžek. Většina pokojů je dvoulůžkových, nechybí pokoje pro rodiny s dětmi nebo přátelé třílůžkové a čtyřlůžkové. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s toaletou a WC, televizí, minibarem a internetem zdarma.

 

Hotelové restaurace nabídne tradiční českou kuchyni, zahraniční speciality, lehčí pokrmy z drůbeže a ryb i vegetariánské alternativy. Pro děti jsou přichystána dětská menu. Za pěkného počasí je pro hosty otevřena letní terasa s možností grilování. Pravou atmosféru divokého západu navodí posezení v příjemném prostředí Cowboys baru.

 

Součástí hotelu je ekofarma s malou zoologickou zahradou pro děti a stáj s 18 koňmi. Vyjížďky do terénu v anglickém i westernovém stylu a lekce s instruktorem na jízdárně jsou poskytovány dle individuálního zájmu. K dispozici jsou klidné koně vhodné i pro začátečníky. Přímo v areálu hotelu je možné zapůjčení kol a terénních čtyřkolek. V hotelovém přístavu jsou k dispozici lodičky k výletům po přehradě Skalka.

 

Parkování je možné u hotelu v ceně 100 Kč/noc. Pro hosty přijíždějící vlakem nebo autobusem je možné po předchozí domluvě zajistit odvoz. Ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek 50 Kč/noc.

Popis lázeňských a wellness služeb:

Wellness procedury jsou poskytovány přímo v hotelu v rámci wellness zóny. Nad rámec klasických sportovních a regeneračních masáží je možno využít pivní, bylinné a senné koupele ve speciálně upravených vanách nebo dvojvaně pro páry.

 

Hotelové wellness centrum nabídne soukromý whirlpool s příjemně vyhřátou vodou, kde na svaly působí proudy vody a bublinky vzduchu. Dochází k uvolnění svalů a ztuhlosti kloubů, rehabilitaci, relaxaci a regeneraci sil. Samozřejmostí je několik druhů saun (finská sauna 75-90°C, danárium – 45-65°C, římská aroma lázeň s teplotou 35-60°C) a relaxační místnost pro závěrečný odpočinek a zklidnění organismu.

Zobrazuji:

Příjezd

14:00 hod.

Odjezd

10:00 hod.

Děti

Děti do 6 let jsou ubytovány zdarma, pokud není využita přistýlka.
Děti do 12 let jsou ubytovány za cenu 125 CZK za osobu a noc, pokud využívají dětskou postýlku.
Starší děti než 12 let a dospělí platí za přistýlku 250 CZK za osobu a noc.
Přistýlky a postýlky jsou na vyžádání a musí být potvrzeny hotelem.

Turistické poplatky

Turistický poplatek není v ceně a činí 10 CZK za osobu a den.

Stravování

Snídaně je zahrnuta v ceně.
Snídaně je podávána formou švédských stolů.

Parkování

Hlídané parkoviště u hotelu k dispozici v ceně 100 CZK za noc.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci jsou povoleni a hotel za ně účtuje poplatek 100 CZK za zvířátko a noc.

Akceptujeme kreditní karty

American Express, Euro/Master Card, Maestro, VISA,