Wellness hotel Rezidence ****

zaruka nejnižší ceny

Wellness hotel Rezidence ****

Hodnocení hostů: 9.6 (253 hodnoceni)

Informace o hotelu:

Wellness hotel Rezidence**** tvoří dominantu malebného náměstí v Nových Hradech. Historický komplex několika budov sloužil v minulosti jako reprezentativní sídlo slavného rodu Buquoyů. V prostorách tehdejšího šlechtického paláce, ve kterém se snoubí barokně-rokokové prostředí, dnes naleznete nově vybudovaný luxusní hotel poskytující maximální pohodlí i nejnáročnějším klientům. Zavítejte do panenské přírody Novohradských hor a podlehněte romantickému kouzlu zdejší krajiny.

Popis hotelu:

Všechny hotelové pokoje nabízí komfortní ubytování s vlastním sociálním zařízením (vana či sprcha), pohodlnými postelemi (počet lůžek dle typu pokoje) a posezením. K základnímu vybavení patří kabelová plochá TV a bezplatné internetové WI-FI připojení.

 

Pokoje typu Comfort se nachází v přízemí nebo ve vyšších patrech hotelu (často se jedná o pokoje podkrovní – s krásnými střešními výhledy).

 

Šlechtické pokoje jsou situovány v prvním patře hotelu. Jedná se o pokoje šlechtické, zařízené starožitným nábytkem a historickými obrazy. Snoubí se zde noblesa dávného šlechtického sídla s komfortem moderního 4✳ hotelu. Pokoje jsou k dispozici jednolůžkové, dloulůžkové (varianty: DOUBLE s manželskou postelí či TWIN s oddělenými lůžky) nebo třílůžkové. Součástí všech šlechtických pokojů je též pohodlný dobový sedací čalouněný nábytek se stolkem a pracovní psací stůl.

 

4.patro hotelu Rezidence je vyhrazeno pro tří- až pětilůžkové podkrovní apartmány, které disponují manželskou postelí a dalšími plnohodnotnými lůžky.

 

Hotelová restaurace je připravena poskytnout širokou nabídku jídel domácí i zahraniční kuchyně. Snídaně je podávána formou švédských stolů, polopenze a plná penze formou 3-chodového menu. Romantickou atmosféru poskytne vinný sklep s nabídkou tuzemských i zahraničních vín. Odpolední kávu nejlépe vychutnáte v kavárně na hotelovém nádvoří.

 

Uprostřed průmyslem nedotčené přírody Novohradských hor se nabízí velké množství turistických a cykloturistických tras vhodných jak pro kola, tak i vyjížďky na koních. Kola je možné zapůjčit přímo na hotelu. Vyrazit lze i pěšky např. na gotický hrad nebo zámek v Nových hradech. V blízkém okolí hotelu se nachází golfové hřiště, tenisové kurty i obory pro vyznavače myslivosti. Příznivci zimních sportů ocení přítomnost lyžařských středisek. Nabídku volnočasových aktivit doplňují od května do října pravidelně pořádané kurzy Nordic Walkingu, umění relaxace, malování nebo společenského tance.

 

Parkování je možné 250 m od hotelu v ceně 5 Kč/noc. Ubytování domácích mazlíčků není v hotelu možné (nově platí pro jakékoliv velikosti).

Popis lázeňských a wellness služeb:

Veškeré lázeňské a wellness procedury jsou poskytovány zkušenými terapeuty přímo v hotelu v rámci Spa zóny. Širokou nabídku masáží, zábalů, kosmetických ošetření doplňuje Wellness oáza s prostorným bazénem, vířivkou, orientální, solnou a parní lázní, saunou, solnou jeskyní, odpočívárnou s lehátky a soláriem. Nabídku služeb doplňuje fitness centrum vybavené posilovacími přístroji, steppery, rotopedy aj.

 

Lázeňské a wellness procedury: Klasická masáž, aroma masáž, reflexní masáž, anticelulitidová masáž, mikromasáž očního okolí, indická masáž hlavy, medová detoxikační masáž, krémová masáž, rašelinový obklad, parafínový zábal rukou nebo nohou, oxygenoterapie, plynová injekce, elektroterapie, aj.


Dále můžete navštívit: kosmetický salón, kadeřnictví

Zobrazuji:

Příjezd

16:00

Odjezd

10:00

Ostatní

Děti do 5,99 zdarma bez nároku na stravu. Děti do 11,99 let mají slevu 40% z ceny pobytu.

Akceptujeme kreditní karty

VISA,