Wellness hotel Diana ***


zaruka nejnižší ceny

Wellness hotel Diana ***

Hodnocení hostů: 9.5 (33 hodnoceni)

Informace o hotelu:

Wellness hotel Diana*** superior je moderní hotelový komplex umístěný na lázeňském vrchu s jedinečným výhledem na hřebeny Hrubého Jeseníku obklopen lesem a loukou. Je součástí nejstarších a nejznámějších moravských termálních lázní s dlouholetou tradicí a vyhledávaným termálním bazénem s účinky přírodního léčebného zdroje – termální sirné vody o teplotě 36,8 stupňů Celsia. Wellness hotel Diana**** nabízí příjemnou dovolenou jednotlivcům i rodinám s dětmi, které si zde užijí v létě - díky široké nabídce sportovního vyžití, i zimě, kdy je zajištěna doprava hotelovým ski busem do přilehlých ski areálů. Rodiče si zase naplno vychutnají ski & wellness.

Popis hotelu:

Hotel disponuje kapacitou až 135 lůžek v komfortně vybavených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a rodinných apartmá.


Vybavení pokojů: koupelna s WC a sprchou nebo vanou, televize, satelit, telefon a lednička. Rodinná apartmá mají velkou předsíň a obývací pokoj s ložnicí. V hotelu je k dispozici připojení k wifi internetu v prostorách restaurace a lobby. Pokrytí pokojů je pouze částečné.

 

Hotelová restaurace nabízí českou i mezinárodní kuchyni a gurmánské akce plné krajových specialit. Dále je hostům k dispozici kavárna s možností využití ke společenským akcím a venkovní pergola. Děti mohou využít dětský koutek spolu s mini-kinem nebo venkovní dětské hřiště. Přímo v rámci hotelu je možné sportovní vyžití: bazén, squash, tenis (vč. nafukovací haly), pétanque, nohejbal, stolní tenis, fitness centrum

 

Parkování je možné přímo u hotelu na vlastním hotelovém parkovišti zdarma. Ubytování psa malého vzrůstu je možné v ceně 200 Kč/noc.

Popis lázeňských a wellness služeb:

Léčebné procedury zahrnuté v lázeňských pobytech jsou poskytovány v areálu termálních lázní s venkovním a vnitřním termálním bazénem, kam je zajištěna pravidelná doprava. Wellness procedury jsou poskytovány přímo v hotelovém wellness & relax centru, v rámci kterého můžete navštívit bazén, whirlpool, solárium, masážní vanu nebo finskou saunu. Níže uvedené procedury lze využít přímo ve Wellness hotelu Diana. Procedury nad rámec zakoupeného pobytu doporučujeme objednat předem – ceník na vyžádání.

 

Wellness procedury: Masáž klasická, aroma masáž, masáž lávovými kameny, masáž shiatsu, tradiční thajská masáž, Nuad Bo Rarn thajská jógová masáž, přísadové koupele s pěnivými (kosodřevina, rašelinový extrakt) a nepěnivými přísadami (levandule, lemongrass, máta), přísadové koupele se solí (z Mrtvého moře, himálajskou), vířivé nebo perličkové koupele, rašelinový zábal, aj.


Dále můžete navštívit: kosmetické studio s nabídkou kosmetických balíčků (beauty Lady, wellness cosmetic, be fresh, aj.

Zobrazuji:

Příjezd

od 14:00

Odjezd

do 11:00

Děti

Děti do 5 let jsou ubytovány zdarma, pokud není využita přistýlka.

Ostatní

Děti 5 až 15 let - 50% sleva na 3. a 4. lůžku v rodinném apartmá, Od 15 let výše - 40% sleva na 3. a 4. lůžku v rodinném apartmá. (Děti 5 až 15 let mají automaticky 1/2 porce při polopenzi)

Akceptujeme kreditní karty

Euro/Master Card, Diners Club, Maestro, VISA, JCB,