Wellness Hotel Villa Butterfly ****

zaruka nejnižší ceny

Wellness Hotel Villa Butterfly ****

Hodnocení hostů: 9.1 (14 hodnoceni)

Informace o hotelu:

Wellness Hotel Villa Butterfly**** je architektonicky moderní stavba ve stylu Art-Noveu s originálním uměleckým interiérem, která zaujme nejen široké spektrum lázeňských návštěvníků, ale také rodiny s dětmi. Nachází se v centru Mariánských Lázní a přímo před hotelem se rozprostírá lázeňský park s pavilonem Alexandriina pramene.

Popis hotelu:

Hostům je poskytováno komfortní ubytování v 88 pokojích, 8 apartmá suite a jednom luxusním apartmá suite Lady L. Hotel se jako jediný může pyšnit originální výzdobou od českého světoznámého sochaře Olbrama Zoubka.

 

Vybavení pokoje: pohodlné dvoulůžko, koupelna s WC, vana, televize, rádio, telefon, internet, minibar, fén, klimatizace. Na pokoji je hostům zdarma připraven koupací plášť.

 

Hotelová restaurace La Fontaine přivítá hotelové hosty do příjemného prostředí s elegantní obsluhou a hudebním doprovodem harfy. Jídelníček obsahuje velký výběr specialit české i mezinárodní kuchyně. Bohatý výběr pokrmů formou bufetu nabízí restaurace Cafe de Paris, zdobená umělecky ztvárněnými postavami francouzské historie. V lobby baru ochutnáte širokou nabídku nápojů a dezertů z vlastní cukrárny.

 

Parkování je možné v podzemní hotelové garáži (270 Kč/noc), ubytování malého psa (270 Kč/noc)

Popis lázeňských a wellness služeb:

Lázeňské a wellness procedury jsou poskytovány hostům přímo na hotelu pod dohledem zkušených lékařů. K minerálním koupelím a pitné kúře je využíván Alexandriin pramen. Wellness a beauty centrum nabízí neomezené možnosti v bazénu s masážními tryskami, whirlpoolem s pool barem, fitness a saunu.

 

Léčebné procedury: Masáž klasická, masáž reflexní, masáž suchými přírodními kartáčky, vakuová masáž, slatinné zábaly, plynové injekce, parafínový zábal, oxygenoterapie, minerální koupele, koupel s rašelinovým extraktem, inhalace, gerovital aj.


Wellness procedury: Masáž Afroditin sen, masáž anticelulitidní s jablečným termozábalem, masáž čokoládová, masáž Dolce Vita, masáž relaxační, masáž horkými kameny, masáž medová detoxikační, masáž tibetská aj.


Dále můžete navštívit: solárium, kadeřnictví, kosmetiku, manikúru, pedikúru

Zobrazuji:

Příjezd

14:00

Odjezd

12:00

Děti

Přistýlky a postýlky jsou na vyžádání a musí být potvrzeny hotelem.

Stravování

Snídaně je zahrnuta v ceně.
Snídaně je podávána formou švédských stolů.

Parkování

Hlídané parkoviště u hotelu k dispozici v ceně 270 CZK za noc.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci jsou povoleni a hotel za ně účtuje poplatek 270 CZK za zvířátko a noc.

Akceptujeme kreditní karty

American Express, Euro/Master Card, Diners Club, Maestro, VISA, JCB,