Wellness Hotel Gondola ****

zaruka nejnižší ceny

Wellness Hotel Gondola ****

Informace o hotelu:

Nejen Benátky mají své gondoly, jedna zakotvila také v Plzni a její příjemné prostředí, kvalitní ubytování i prvotřídní restaurace Vás jistě přesvědčí, že hotel v centru města může být opravdu oázou klidu a pohody při zachování vysokého standardu služeb. Wellness Hotel Gondola**** nabízí vše, co očekáváte od hotelu pro příjemný rodinný výlet, obchodní cestu, setkání s přáteli po letech, nebo jiné aktivity, které vyžadují kvalitní ubytovací servis a zázemí. Přestože je hotel umístěný v centru města, pouhých 200m od významných historických památek v čele s proslulou plzeňskou věží, klidné okolní prostředí a výhled do zeleně zde není utopií.

Popis hotelu:

Hotel má k dispozici 20 pokojů o celkové kapacitě 38 lůžek. Pokoje jsou jednolůžkové a dvoulůžkové s uspořádáním postelí double nebo twin. Příjemnou atmosféru poskytnou romantické podkrovní pokoje.

 

Vybavení pokojů: pohodlné dvoulůžko se zdravotní matrací, koupelna s WC a vanou nebo sprchou, LCD televize, satelit, rádio, chladnička, minibar, telefon, internet (pevný nebo wifi), klimatizace s ovládáním, bezpečnostní schránka, vysoušeč vlasů

 

K hotelu patří velice příjemná, klidná a útulná Restaurace Gondola s kapacitou 30 míst s víceúčelovým sálem Venezia (100 míst), která nabízí velký výběr jídel tradiční české i mezinárodní kuchyně - zejména kuchyně středomořské. Na vinném lístku si můžete zvolit některá z pečlivě vybíraných vín moravské provenience nebo ochutnat vína francouzská, chilská či australská.

 

Bezplatné hlídané parkoviště je přímo v areálu hotelu. Domácí mazlíčci jsou povoleni a hotel za ně neúčtuje žádný poplatek.

Popis lázeňských a wellness služeb:

Wellness procedury jsou poskytovány hostům v rámci hotelového wellness centra Gondola. Naleznete zde profesionálně vybavené zařízení, které obsahuje whirlpool – exklusivní vířivá masážní vana s HI-TECH doplňky, finskou saunu, odpočívárnu, sociální zařízení a šatnu, to vše zasazené do originálního interiéru historické budovy.Design interiéru byl pečlivě vytvářen a vybaven relaxačními doplňky tak, abyste jste zde cítili opravdu příjemně a uvolněně a slovo „wellness“ došlo svého naplnění. Na rozdíl od center, která musíte chtě nechtě sdílet s neznámými lidmi, Vám Wellness centrum Gondola zaručuje naprosté a nerušené soukromí po celou dobu pobytu!

Zobrazuji:

Příjezd

14:00

Odjezd

12:00

Děti

Děti do 3 let jsou ubytovány zdarma, pokud není využita přistýlka.
Starší děti než 3 let a dospělí platí za přistýlku 790 CZK za osobu a noc.
Přistýlky a postýlky jsou na vyžádání a musí být potvrzeny hotelem.

Stravování

Snídaně je zahrnuta v ceně.
Snídaně je podávána formou švédských stolů.

Parkování

Hlídané parkoviště u hotelu k dispozici zdarma.
Nehlídané parkoviště u hotelu k dispozici zdarma.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci jsou povoleni a hotel za ně neúčtuje zádný poplatek .

Akceptujeme kreditní karty

American Express, Sphere, Euro/Master Card, Diners Club, Maestro, VISA, JCB,