Termální lázně Velké Losiny ****


zaruka nejnižší ceny

Termální lázně Velké Losiny ****

Hodnocení hostů: 10.0 (2 hodnoceni)

Informace o hotelu:

Termální lázně Velké Losiny patří mezi nejstarší a nejznámější moravské lázně s dlouholetou tradicí. Svůj věhlas získaly jak pro léčebné výsledky a jedinečné sirné termální prameny, tak pro svou příjemnou polohu v podhůří Hrubého Jeseníku. Příroda dala Velkým Losinám do vínku léčivé termální prameny, které mají blahodárné účinky na pohybový aparát a nervovou soustavu. Jejich teplota se pohybuje okolo 36°C a jsou využívány k léčebným koupelím a k napájení vnitřního i venkovního termálního bazénu. Termální lázně Velké Losiny jsou vyhledávaným místem všemi, kteří chtějí pečovat o své zdraví, načerpat novou energii a prožít příjemnou dovolenou.

Popis hotelu:

Hotel tvoří dvě budovy ELIŠKA I a ELIŠKA II, které jsou propojeny spojovacím traktem a nabízí komplexní služby pod jednou střechou. Celý hotel je bezbariérový s výtahem.

 

Ubytování je poskytováno v 69 pokojích a apartmánech kategorie Superior. Přímo v budově jsou také 2 moderní restaurace, kavárna, recepce, vnitřní termální bazén a balneoprovoz s nabídkou více jak 50 lázeňských procedur. Hotel s nejhezčí polohou ve Velkých Losinách se nachází v samém srdci lázní uprostřed lázeňského parku. Rozsáhlá rekonstrukce zachovala domu jeho ráz i původní krásu. Všechny pokoje jsou vybaveny TV a satelitem, wifi nebo LAN internetovým připojením, minibarem, koupelnou s vanou nebo sprchou a WC, sušičem na vlasy a županem k zapůjčení. Parkování je zajištěno u hotelu za poplatek 30 Kč/noc. Ubytování zvířat v hotelu není možné.

Popis lázeňských a wellness služeb:

Lázeňské a wellness procedury jsou poskytovány v rámci balneoprovozu v lázeňském komplexu Eliška. Nad rámec klasických léčebných a relaxačních procedur můžete vyzkoušet sílu tradičních Jávských masáží vyvíjených po staletí indonéskou kulturou.

 

Hlavní část balneoprovozu tvoří 8 speciálních multifunkčních van, ve kterých probíhají léčivé koupele v termální sirné vodě. Součástí balneoprovozu je také vnitřní termální bazén, který využívá termální, přírodní, slabě mineralizovanou, sirnou vodu vyvěrající v hloubce 1000 m. Termální voda přispívá k relaxaci svalstva, ohebnosti kloubů, uvolňuje spasticitu končetin, přispívá k posilování svalstva formou plavání a pomáhá termoregulaci.

 

Pokud si chcete dokonale odpočinout a načerpat novou energii, pak je pro vás ideální volbou návštěva unikátního Termálního parku s celoročním provozem. Termální park se nachází v malebném prostředí lázeňského lesoparku na místě původního termálního koupaliště a v současné době nabízí koupání v 5 vnitřních termálních bazénech, které jsou doplněny řadou vodních atrakcí jako jsou chrliče, vodopády, perličkové a vířivé lehátka, masážní trysky, dětské brouzdaliště nebo tobogán. Teplota vody v termálních bazénech je od 30°C do 36°C. Součástí je také saunový svět s finskou, solnou, parní a aromatickou saunou, ochlazovací komorou a tepidárii.

 

Lázeňské procedury: vířivá koupel, přísadová koupel, sirná koupel, olejová koupel, rašelinová koupel, suchá uhličitá koupel, klasická masáž, reflexní masáž, aroma masáž, manuální lymfodrenáž, rašelinový zábal, parafínový zábal, inhalace, akupunktura, magnetoterapie, termoterapie, aj.


Wellness procedury: masáž horkými kameny, čokoládová masáž, masáž baňkami, medová detoxikační masáž, anticelulitidní masáž, jávská masáž, sumatra masáž, borneo masáž, havajská masáž, terapie vulkanickými kameny, reflexologie nohou, tradiční thajská masáž, aj.

 

UPOZORNĚNÍ: Kvůli vysoké obsazenosti doporučujeme rezervaci pobytu 3-6 měsíců předem.

Zobrazuji:

Příjezd

14:00

Odjezd

10:00

Turistické poplatky

Turistický poplatek není v ceně a činí 15 CZK za osobu a den.

Stravování

Snídaně je zahrnuta v ceně.
Snídaně je podávána formou švédských stolů.

Parkování

Hlídané parkoviště u hotelu k dispozici v ceně 30 CZK za noc.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Akceptujeme kreditní karty

American Express, Euro/Master Card, VISA,