Spa & Wellness hotel Olympia ****

zaruka nejnižší ceny

Spa & Wellness hotel Olympia ****

Hodnocení hostů: 9.5 (12 hodnoceni)

Informace o hotelu:

Moderní čtyřhvězdičkový Spa & Wellness hotel Olympia, se nachází na jednom z nejkrásnějších míst Mariánských Lázní, blízko lázeňské kolonády (vzdálena cca 200m) a městských parků. Pokud chcete relaxovat a vychutnat romantickou a uklidňující náladu Mariánských Lázní, najdete zde to pravé.

Popis hotelu:

Spa & Wellness hotel Olympia**** splňuje nejnáročnější mezinárodní kritéria pro oblast cestovního ruchu a lázeňství.  Hotel je schopen díky svému špičkovému vybavení a úrovni poskytovaných služeb uspokojit i nadstandardní požadavky náročných tuzemských a zahraničních klientů.  Hostům je k dispozici 96 pokojů v šesti různých variantách, s promyšlenou kombinací barev, vybavené elegantním nábytkem se zřetelem na maximální komfort a úroveň poskytovaných služeb.

 

Vybavení pokoje: pohodlné dvojlůžko 200x200, koupelna se sprchovým koutem, WC, regulátor teploty, TV, satelit, telefon s přímou volbou, minibar, elektronický trezor, internet, fén, pracovní stůl, župan. Internet je možné využívat bez poplatku.

 

Širokou nabídku české i mezinárodní kuchyně nabízí hotelová restaurace Athena. Polopenze je poskytována formou švédských stolů. Hosté mají současně celodenní možnost objednávek a la carte. Odpolední kávu ochutnejte v kavárně Sophia a romantickou večerní procházku zakončete za doprovodu klavírního představení (3x týdně) míchaným koktejlem v lobby baru nebo tanečním večerem (2x týdně)

 

Hotelovým hostům je k dispozici podzemní hotelová garáž (255 Kč/noc). Ubytování domácích mazlíčků není možné.

Popis lázeňských a wellness služeb:

Lázeňské a wellness procedury jsou poskytovány v hotelovém balneocentru s nejmodernějším vybavením a bazénem o velikosti 9x5 metru se slanou vodou doplněný protiproudem a třemi lehátky s vířivými proudy. Novinkou je parní sauna, finská sauna se solnými kameny a relaxační místnost s lehátky k volnému využití hotelovým hostům.

 

Lázeňské procedury: Klasická masáž, podvodní masáž, lymfo a aroma masáž, perličkové, uhličité, aroma, rašelinové a suché koupele, elektroterapie, magnetoterapie, vakuoterapie, ultrazvuk, laser, parafínové zábaly, rašelinové obálky, plynové injekce, inhalace, hydroterapie, lymfodrenáže, infrasauna, thermo-spa aj.


Wellness procedury: Orientální masáže (Thajská, Shiatsu, Ajurvéda, Tibetská), wellness masáž, čokoládová masáž, čokoládový zábal, zeštíhlující koupel Twiggy, aroma-regenerační masáž a dále finská sauna, kosmetika, pedikúra, manikúra (včetně víkendů)

Zobrazuji:

Příjezd

14:00

Odjezd

11:00

Děti

Přistýlky a postýlky jsou na vyžádání a musí být potvrzeny hotelem.

Stravování

Snídaně je zahrnuta v ceně.
Snídaně je podávána formou švédských stolů.
Polopenze není zahrnuta v ceně, stojí 250 CZK za osobu a den.
Plná penze není zahrnuta v ceně, stojí 500 CZK za osobu a den.

Parkování

Hlídané parkoviště u hotelu k dispozici v ceně 250 CZK za noc.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci jsou povoleni a hotel za ně účtuje poplatek 375 CZK za zvířátko a noc.

Ostatní

Děti do 3 let jsou ubytovány zdarma. Děti od 3 do 10 let 30% sleva

Akceptujeme kreditní karty

American Express, Euro/Master Card, Maestro, VISA,