Spa Resort Sanssouci ****

zaruka nejnižší ceny

Spa Resort Sanssouci ****

Hodnocení hostů: 10.0 (3 hodnoceni)

Informace o hotelu:

Objevte tak trochu jiné lázně a relaxujte v zahradách zdraví s léčivým pramenem termální vody a unikátní silou přírodních minerálů. Spa Resort Sanssouci**** je nový lázeňský komplex vybudovaný v centru lázeňské zóny Karlových Varů. Slavnostní otevření proběhlo 15.dubna 2009, když spojením tří vzájemně propojených lázeňských zařízení vznikl na ploše 8.000m2 moderní lázeňský resort nabízející veškeré nejmodernější služby pod jednou střechou.

Popis hotelu:

Spa Resort Sanssouci**** spojuje vysokou kvalitu služeb v oblasti ubytování, gastronomie a lázeňství. Pokoje jsou nově zrekonstruované a moderně zařízené, rozdělené do dvou budov: Blue House a Green House. Celková ubytovací kapacita je 634 lůžek ve 337 pokojích kategorie Standard, Superior, Suite a Deluxe Suite.

 

Vybavení pokojů: koupelna s vanou nebo sprchou, toaleta, televize, satelit, telefon, minibar, trezor, fén, župan, LAN internet. Některé pokoje mají balkón. Pokoje kategorie Superior a Suite nabízí oddělenou obývací část, Deluxe Suite mají navíc druhou toaletu, bidet, koupelnu s vanou i sprchou, balkón, WiFi internet, DVD přehrávač

 

V moderně zařízených restauracích Spa Resortu Sanssouci se o chuťové buňky hostů stará tým profesionálních kuchařů a další kvalifikovaný personál. Jejich úkolem je příprava kulinářských delikates, které potěší nejen chuť, ale i ostatní smysly. Snídaně, obědy i večeře se odehrávají ve 3 hotelových restauracích Charleston, Melody a Opera. Součástí nabídky je pokaždé kromě ostatního i racionální strava, čerstvé ovoce a zelenina i vegetariánské pokrmy. Moderní kavárna s barem a letní terasou dopřává hostům chvíle odpočinku i zábavy. Pravidelně se zde pořádají taneční večery. Nabídka teplých i studených nápojů a koktejlů je skutečně široká. Profesionální obsluhu nezaskočíte ani přáním kvalitního vína či doutníku.

 

Venkovní parkoviště za závorou je zpoplatněno poplatkem 150 Kč/noc. Parkování v hotelové garáži je možné za poplatek 200 Kč/noc. Domácí mazlíčci jsou zpoplatněny poplatkem 560 Kč/noc.

Popis lázeňských a wellness služeb:

Lázeňské a wellness procedury jsou poskytovány přímo v hotelovém balneocentru. Karlovarská lázeňská léčba, jejíž nejdůležitější součástí je pitná kúra, započala svou tradici před 650 lety. Její úspěchy v léčbě i prevenci indikovaných nemocí tkví v používání termálních vod, léčivých plynů a peloidů. Všechny tyto přírodní zdroje se nachází na území Karlových Varů. Spa Resort Sanssouci má dlouholeté zkušenosti s poskytováním karlovarské léčebné terapie na té nejvyšší úrovni. Přímo v hotelu se nachází vývod pramene Vřídlo neboli pramen číslo 1.

 

Součástí wellness centra je bazénový komplex, kde mohou hoteloví hosté neomezeně využívat kromě prostorného bazénu s nejrůznějšími atrakcemi jako jsou vodní chrliče, vzduchové a masážní trysky, také whirlpool, saunu, parní lázeň a Kneippův chodník.

 

Lázeňské procedury: klasická masáž, podvodní masáž, reflexní masáž, minerální koupel perličková, minerální koupel uhličitá, suchá plynová koupel, vířivá koupel, lymfodrenáž manuální, lymfodrenáž přístrojová, magnetoterapie, oxygenoterapie, parafínový zábal, parafango, pelotherm, pneumopunktura, hydrocolon terapie, interferenční proudy, diatermie, solná jeskyně aj.

 

Wellness procedury: aroma masáž, masáž lávovými kameny, shiatsu masáž, indická masáž hlavy, hydroxeur, floating, čokoládový zábal, nordic walking,

 

Dále můžete využít: kadeřnictví, kosmetiku, manikúru, pedikúru

Zobrazuji:

Příjezd

14:00

Odjezd

12:00

Děti

Děti do 3 let jsou ubytovány zdarma, pokud není využita přistýlka.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci jsou povoleni a hotel za ně účtuje poplatek 560 CZK za zvířátko a noc.

Ostatní

Parkoviště u hotelu k dispozici v ceně 150 Kč/noc, garáže za poplatek 200 Kč/noc.

Akceptujeme kreditní karty

American Express, Euro/Master Card, Diners Club, Maestro, VISA,