Spa Resort Libverda – hotel Lesní Zátiší ***


zaruka nejnižší ceny

Spa Resort Libverda – hotel Lesní Zátiší ***

Informace o hotelu:

Spa Resort Libverda se nachází v malebném podhůří severního úpatí Jizerských hor ve vzdálenosti asi 25 Km od Liberce, obklopené smíšenými lesy, které spolu s podhorskou polohou udávají její klimatický charakter. Klidné prostředí a blízkost přírody jsou pro odpočinek a relaxaci jako stvořené. Lázně se specializují na srdeční a cévní onemocnění a léčení pohybového ústrojí.

Popis hotelu:

Hotel Lesní Zátiší*** je vzdálen 400 metrů od kolonády a svou polohou je ideálním místem pro ubytování rodin s dětmi anebo uzavřené společnosti. Hotel je po celkové rekonstrukci a nabízí ubytování v jednolůžkových až pětilůžkových dvoulůžkových pokojích kategorie Superior a apartmá. Stravování hostů probíhá v jídelním sále Clam-Gallas Palace - vzdálenost cca 400 m. Služby recepce poskytuje hotel Nový Dům*** - vzdálenost cca 400 m.

Vybavení pokojů: Superior – komfortní moderní pokoj, koupelna s toaletou, sprchou a hotelovou kosmetikou, satelitní televize, telefon, trezor, láhev minerální vody, kávový a čajový set s rychlovarnou konvicí, wifi internet zdarma, župan k zapůjčení. Apartmá nabízí shodné vybavení a služby na větší ploše – sestává z obývacího pokoje a ložnice, velikost pokoje cca 51m2. Na apartmá je dále připravena při příjezdu láhev domácího vína.


Parkování je možné u hotelu zdarma. Poplatek za domácí zvíře je 300 Kč/den.


Další hotely Spa Resortu Libverda:
Hotel Nový Dům 3*
Hotel Panorama 3*
Villa Friedland 4*

Popis lázeňských a wellness služeb:

Hostům resortu je k dispozici jak Léčebné a rehabilitační centrum Libverda s využitím přírodních léčivých zdrojů se širokou škálou procedur tak i příjemné Wellness Centrum Jizera (otevřeno denně 8:00 do 22:00 hod). Z obsáhlé nabídky si můžete dopřát některou z wellness procedur a relaxovat v sauně, vířivce či rehabilitačním bazénu (26° C) o velikosti 12×6 m. V resortu je Vám k dispozici také Fitness centrum.

Zobrazuji:

Příjezd

14:00

Odjezd

10:00

Parkování

Nehlídané parkoviště u hotelu k dispozici zdarma.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci jsou povoleni a hotel za ně účtuje poplatek 260 CZK za zvířátko a noc.

Ostatní

1 dítě do 6,99 let - zdarma /ubytování se snídaní/ - na přistýlce v pokoji u 2 plně platících dospělých osob.

Akceptujeme kreditní karty

Euro/Master Card, Maestro, VISA,