Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves ***

zaruka nejnižší ceny

Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves ***

Hodnocení hostů: 9.6 (1 hodnoceni)

Informace o hotelu:

Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves leží v srdci Moravského Slovácka, asi 8 km od okresního města Uherského Hradiště. Samotná obec Ostrožská Nová Ves je vzdálená necelý 1 km. Budovy lázní jsou obklopeny malebným 10 hektarovým lesoparkem. Ostrožská Nová Ves leží v rovinaté krajině, obklopené z jedné strany hřebenem Bílých Karpat, z druhé Chřibami s typickou dominantou hradu Buchlova.

Popis hotelu:

Moderní ubytování o celkové kapacitě 132 lůžek nabízí jedno a dvoulůžkové pokoje a jedno apartmá v rámci hlavní budovy a vile Vlasta a Šárka (vzdáleny 70m). Všechny budovy jsou po rozsáhlé rekonstrukci a nabízí komfortní ubytování s příslušenstvím.

 

Vybavení pokojů: koupelna s WC a vanou nebo sprchou, kabelová televize, telefon, wifi internet

 

Stravování probíhá v hotelové restauraci umístěné v hlavní budově výběrem ze tří menu s možností dietní stravy. Součástí restaurace je venkovní terasa, která nabídne příjemné posezení u kávy nebo oblíbeného drinku. V hotelové hale je umístění internetový koutek (pro hotelové hosty zdarma)

 

Parkování je možné přímo v areálu lázní bezplatně. Ubytování se zvířaty není možné.

Popis lázeňských a wellness služeb:

Lázeňské procedury jsou poskytovány přímo v areálu lázní. Zde se nacházejí také jedinečné minerální sirné prameny pro účely koupelí indikované pro léčbu pohybového aparátu a kožních onemocnění. Klasické léčebné procedury doplňuje solárium, fitcentrum, sluneční lázně, sauna a bazén s protiproudem (5x10m), jehož používání je ve vyhrazených časech zdarma.

 

Lázeňské procedury: Klasická masáž částečná, celková masáž, koupel v sirné vodě, vířivá koupel, přírodní rašelinový zábal, parafínový zábal, kryoterapie, elektroléčba, laser, magnetoterapie, lymfatická drenáž, plynové injekce, akupunktura, nordic walking, inhalace, EKG, aj.

 

Dále můžete navštívit: kadeřnictví, kosmetiku (kosmetická řada SINOVA s obsahem síry), pedikúru, manikúru

 

CENOVÝ HIT - platí celoročně: (v ceníku není započteno)

14 nocí za cenu 13 nocí

21 nocí za cenu 19 nocí

28 nocí za cenu 25 nocí

Zobrazuji:

Příjezd

13:00

Odjezd

10:00

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Akceptujeme kreditní karty

Euro/Master Card, Maestro, VISA,