Resort Svatá Kateřina ****


zaruka nejnižší ceny

Resort Svatá Kateřina ****

Hodnocení hostů: 9.3 (3 hodnoceni)

Informace o hotelu:

Resort Svatá Kateřina**** se nachází v polovině cesty mezi Prahou a Brnem nedaleko Jihlavy v prostředí nedotčené přírody, obklopen lesy a rybníky, v krajině, kde harmonie našla své jméno. Ticho a klid, žádná auta, jenom šumění stromů vlnících se ve větru. Zapomeňte na všední starosti a naučte se odpočívat. Zdravé jídlo, čistý vzduch a pohyb vám ubere na váze, zvýší energii a přidá radost do života. Odevzdejte se do rukou zkušených terapeutů, vyzkoušejte adrenalinovou jízdu na psím spřežením nebo relaxujte v bublinkové lázni.

Popis hotelu:

Resort Svatá Kateřina je tvořen hotely Svatá Kateřina, Garnison a Gymnasion, které dohromady disponují kapacitou 79 dvoulůžkových pokojů rozdělených do kategorií Standard, Superior, Deluxe a Apartmá delux.

 

Standard pokoje: Shiraz (hotel Gymnasion), Chardonnay (hotel Garnison)

Superior pokoje: Cabernet a Merlot (hotel Svatá Kateřina)

Deluxe pokoje: Sauvignon a Pinot (hotel Svatá Kateřina)

Apartmá Deluxe: Carmenere (hotel Svatá Kateřina)

 

Pokoje všech kategorií jsou vybavené vkusným a stylovým nábytkem s velkými pohodlnými postelemi, které lze objednat ve variantě spojené (manželská postel) nebo ve variantě od sebe (tak dobře se ještě neznáme). Součástí každého pokoje je koupelna s WC, sprchovým koutem a fénem. Na pokojích je internet zdarma. Samozřejmostí jsou župany a froté trepky. Pokoje kategorie Merlot a vyšší disponují kromě sprchového koutu současně vanou. Do pokojů typu Shiraz, Chardonnay, Merlot, Pinot a Carmenere lze umístit přistýlku. Pokoje Sauvignon mají vlastní prostornou terasu.

 

Hotelová restaurace Voda překvapí vynikající mezinárodní kuchyní, ve které je kladen velký důraz na kvalitu používaných surovin a sníženou kalorickou hodnotu pokrmů. V menu restaurace je uvedena u všech jídel přibližná kalorická hodnota. Na své si přijdou také vegetariáni a hosté, kteří si neváhají připlatit za bio jídelníček. Cafe Orangerie a kavárna Pavillion nabídne po celý den kromě jiných specialit kávu z Etiopské province Kaffa, která je kolébkou kávy a původní domovinou divokých kávových bobů.

 

Parkování je možné na hlídaném parkovišti v Počátcích, kde jezdí mezi parkovištěm a resortem podle potřeby hotelový Shuttle Bus. Parkování po dobu pobytu, stejně jako odvozy dle potřeby nejsou zpoplatněny. Pobyt s domácím mazlíčkem je možný max. do velikosti retrievera, na pokojích hotelu Gymnasion a Garnison. Poplatek za prvního psa činí 170 Kč/noc, za druhého a dalšího psa činí poplatek 370 Kč/noc.

Popis lázeňských a wellness služeb:

Wellness & Spa ve Svaté Kateřině nabízí whirlpool, finskou nebo aromaterapeutickou saunu, solnou nebo aromaterapeutickou parní lázeň, orientální bahenní terapii Rasulbath, aromaterapeutické koupele ve vaně z jednoho kusu lávového kamene, širokou škálu masáží a zábalů v devíti masážních kabinách a klidný a ničím nerušený odpočinek v jedné ze čtyř intimních relaxačních místností. Novinkou jsou čtyři hydromasážní jacuzzi pod širým nebem. Doporučujeme ve dvou se sklenkou sektu.

 

Wellness procedury: bruselská čokoládová masáž, detoxikační medová masáž, klasická masáž, sportovní masáž, lymfatická masáž, terapie horkými lávovými kameny, jogurtová masáž, bambusová masáž, aromaterapeutická masáž, anticelulitidní masáž, thajské masáže: klasická, aroma, relaxační, těhotenská, regenerační, anticelulitidová, zázvorová, aj., koupele: aromaterapeutická,  povzbuzující, uvolňující, antistresová, aj., zábaly: skořicový, zeštíhlující, detoxikační, anticelulitidový, rasulbath, aj.

 

Sportovní možnosti, aktivity, pasivity: jízda na koni pro děti i dospělé, jízda v kočáře taženými koňmi, jízda psím spřežením, golf – driving range, tenis, taneční tréninky, jízda na kole, bruslení, chůze na sněžnicích, běh na lyžích, nordic walking, aj.

 

Dále můžete využít: kosmetiku, kadeřnictví, manikúru, pedikúru, fitness

Zobrazuji:

Příjezd

14:00

Odjezd

11:00

Děti

Hotel není vhodný pro děti do 8 let.
Přistýlky a postýlky jsou na vyžádání a musí být potvrzeny hotelem.

Stravování

Snídaně je zahrnuta v ceně.
Snídaně je podávána formou švédských stolů.

Parkování

Hlídané parkoviště u hotelu k dispozici zdarma.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci jsou povoleni a hotel za ně účtuje poplatek 170 / 370 CZK za zvířátko a noc.

Ostatní

Hotelové parkoviště je vzdáleno 3,5 km v Počátkách. Z parkoviště vozí hosty do hotelu zdarma hotelový shuttle bus. Povinné příplatky: 20 % přirážka v případě požadavku jedné noci během víkendu (páteční nebo sobotní noc) Děti: Pro Váš klid a odpočinek není kromě předem určených termínů pobyt dětí ve věku do 10ti let povolen. Ve vybraných termínech jako jsou např. Mikuláš, Vánoce, Silvestr, Velikonoce, prázdniny apod. jsou připraveny speciální pobyty pro rodiče s dětmi. Děti ve věku do 3 let (2,99 roku) - ubytování zdarma, bez nároku na postýlku Dětská postýlka za příplatek:170,-Kč/noc/na pokojích v hotelu Gymnasion a Garnison, 370,-Kč/noc/na pokojích v hotelu Svatá Kateřina. Děti ve věku od 3 do 8 let na přistýlce na pokoji s 2 dospělými osobami - 550,-Kč/noc/na pokojích v hotelu Gymnasion a Garnison, 750,-Kč/noc/na pokojích v hotelu Svatá Kateřina Domácí mazlíčci: Pobyt s domácím mazlíčkem je možný max. do velikosti retrievera, pouze na pokojích hotelu Gymnasion a Garnison. Poplatek za prvního psa činí 170,-Kč/noc, za druhého a dalšího psa činí poplatek 370,-/noc.

Akceptujeme kreditní karty

Euro/Master Card, Maestro, VISA,