Residence Hotel Romanza ****


zaruka nejnižší ceny

Residence Hotel Romanza ****

Informace o hotelu:

Residence Hotel Romanza se nachází v centru Mariánských Lázní. Luxusní čtyřhvězdičkový hotel nabízí svým hostům pobyty v romantickém prostředí dobově zařízených pokojích s krásným výhledem v kombinaci s velkým výběrem relaxačních masáží a jiných lázeňských procedur. Nadstandardní servis a příjemná atmosféra poskytne nezapomenutelný zážitek.

Popis hotelu:

Ubytování je nabízeno v 29 dvoulůžkových pokojích a prostorných apartmá (1 apartmá je bezbariérové). Všechny jsou zařízené luxusním nábytkem a vybavené koupelnou s toaletou a fénem, satelitním TV, minibarem, telefonem a trezorem, možností připojení k internetu wifi.

 

Snídaně jsou podávány v hotelové restauraci Romeo a Julie formou bohatého bufetu, obědy a večeře jsou servírované (3 chodové menu s možností výběru ze 4 jídel + salátový bufet). Hosté mohou vybírat z tradiční české i mezinárodní kuchyně a nechybí ani jídla dietní, několik druhů kávy a moučníků. V létě je otevřená venkovní terasa.

 

Parkování je možné na parkovišti nebo v hotelové garáži za poplatek 250 Kč/noc. Domácí mazlíčci jsou povoleni a hotel za ně účtuje poplatek 250 Kč/noc.

Popis lázeňských a wellness služeb:

Moderní spa & wellness centrum Romanza nabízí široké spektrum služeb v oblasti wellness a lázeňských procedur. Hosté hotelu Romanza mohou zdarma využívat sauny a bazénu sesterského hotelu Continental**** vzdáleného 10-15 minut chůze. V rámci využití wellness procedur poskytuje hotel k dispozici župan zdarma.

 

Léčebné procedury: klasická masáž, aroma masáž, reflexní masáž, povodní masáž, baňkování, perličková koupel, sírová koupel, plynová obálka, rašelinový obklad, lymfatická drenáž, inhalace, parafínový zábal, elektroterapie, magnetoterapie, lavatherm, oxygenoterapie, aj.


Wellness procedury: Ayurvédská masáž, masáž horkými kameny, detoxikační medová masáž, indická masáž hlavy, anticelilitidní masáž, pivní koupel, koupel Kleopatra, thermozábal bahnem z Mrtvého moře aj.

Zobrazuji:

Příjezd

14:00

Odjezd

12:00

Děti

Děti do 3 let jsou ubytovány zdarma, pokud není využita přistýlka.
Děti do 12 let jsou ubytovány za cenu 750 CZK za osobu a noc, pokud využívají dětskou postýlku.
Přistýlky a postýlky jsou na vyžádání a musí být potvrzeny hotelem.

Parkování

Hlídané parkoviště u hotelu k dispozici v ceně 250 CZK za noc.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci jsou povoleni a hotel za ně účtuje poplatek 250 CZK za zvířátko a noc.

Akceptujeme kreditní karty

American Express, Euro/Master Card, Maestro, VISA,