Quisisana Palace *****


zaruka nejnižší ceny

Quisisana Palace *****

Informace o hotelu:

Ve středu Karlových Varů, na proslulé Mariánskolázeňské ulici byl ve "zlatém věku" města v letech 1887 až 1888 postaven skvostný dům Quisisana. Anton Pupp ze čtvrté generace jedné z nejznámějších a nejzámožnějších rodin nechal tento klenot vystavět pro svou manželku Marii, která též pocházela z velmi bohaté rodiny Mattoni. Boutique hotel Quisisana Palace***** nabízí 19 luxusně zařízených pokojů a aparmá. Nachází se 300 m od proslulé Vřídelní kolonády na břehu řeky Teplá.

Popis hotelu:

Hotel Quisisana Palace nabízí luxusní ubytování s intimní atmosférou přímo v centru Karlových Varů jak účastníkům léčebných či wellness pobytů, tak milovníkům golfu, pro něž je tato lokalita hotovým rájem. Tradiční kuchyni a pravou vídeňskou kávu můžete ochutnat v Café Restaurant Quisisana.

 

DELUXE

Elegantně vybavené pokoje o velikosti 28 až 32 m², s výhledem do klidného atria, koupelna se dvěma umyvadly, kosmetické zrcátko a částečně vlastní bidet. Psací stůl, bezplatné připojení na internet, minibar, safe na laptop, TV s plochou obrazovkou.

 

GRAND DELUXE

Velkolepé, elegantní pokoje o velikosti 30 až 34 m², s výhledem do klidného atria. Prostorná koupelna se vanou nebo sprchou, částečně balkon. Psací stůl, bezplatné připojení na internet, minibar, safe na laptop, TV s plochou obrazovkou.

 

SUITE

Útulné apartmá o velikosti 57 až 70 m², s výhledem do klidného atria. Částečně se soukromým balkonem, s prostornou koupelnou, dvěma TV s plochou obrazovkou, psací stůl s bezplatným připojením na internet, minibar, safe na laptop.

 

SAFARI SUITE

Safari apartmá o velikosti 75m², s výhledem do klidného atria. Lákavé relaxační lehátko a velká pohovka, soukromý whirlpool, prostorná koupelna se dvěma umyvadly, dvě TV s plochou obrazovkou, minibar, safe na laptop, psací stůl s bezplatným připojením na internet.

 

DELUXE SUITE

Luxusní apartmá o velikosti 71 až 82 m², s výhledem na půvabné centrum s říčkou Teplá. Všechna apartmá disponují soukromým balkonem, relaxačním lehátkem, prostornou koupelnou se dvěma umyvadly, kosmetickým zrcátkem a bidetem, a dále samostatnou toaletou. Útulný krb, dvě TV s plochou obrazovkou, psací stůl s bezplatným připojením na internet, minibar, safe na laptop. Je možné propojení s dalšími apartmá.

 

Ubytování domácích mazlíčků je povoleno za příplatek 360 Kč/noc. Parkování je možné u hotelu v ceně 480 Kč noc – rezervace nutná předem z důvodu omezeného počtu parkovacích míst.

Popis lázeňských a wellness služeb:

Nejmodernější zařízení s odpočinkovou zónou a relaxační hudbou na Vás čekají v našem luxusním wellness centru. Sauna, parní lázeň, perličková koupel, rašelinové zábaly a široká škála masáží pod dohledem našeho profesionálního personálu umocní Váš příjemný pobyt.

 

Lázeňské a wellness procedury: klasická masáž, aroma masáž, masáž horkou svíčkou, thajská olejová masáž, masáž lávovými kameny, hydromasáž, podvodní masáž, masáž plosky nohy, lymfodrenáž, rašelinový zábal, parafínový zábal, perličková koupel, koupel s vřídelní solí, čokoládová koupel, kleopatřina koupel, afroditina koupel

 

Dále můžete navštívit: kosmetický salon s nabídkou speciálních kosmetických ošetření Niance s programy pro ženy i muže

Zobrazuji:

Příjezd

15:00 hod.

Odjezd

12:00 hod.

Děti

Děti do 6 let jsou ubytovány zdarma, pokud není využita přistýlka.
Starší děti než 7 let a dospělí platí za přistýlku 70 EUR za osobu a noc.
Přistýlky a postýlky jsou na vyžádání a musí být potvrzeny hotelem.

Stravování

Snídaně je zahrnuta v ceně.
Polopenze není zahrnuta v ceně, stojí 30 EUR za osobu a den.
Plná penze není zahrnuta v ceně, stojí 56 EUR za osobu a den.

Parkování

Hlídané parkoviště u hotelu k dispozici v ceně 20 EUR za noc.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci jsou povoleni a hotel za ně účtuje poplatek 15 EUR za zvířátko a noc.

Ostatní

Hotel má k dispozici 5 parkovacích míst. Všechna parkovací místa jsou v lázeňské zóně. 1 místo stojí 20,-EUR/den. Snídaně je v ceně pobytu, je servírovaná, výběr za 6 druhů bohatých snídaňových menu.

Akceptujeme kreditní karty

American Express, Maestro, VISA,