Parkhotel Richmond ****

zaruka nejnižší ceny

Parkhotel Richmond ****

Hodnocení hostů: 9.2 (2 hodnoceni)

Informace o hotelu:

Parkhotel Richmond**** se nachází v klidné části Karlových Varů, na břehu řeky Teplé, obklopen stylovým anglickým parkem s originální japonskou meditační zahradou a překrásným pavilónkem s vlastním pramenem Štěpánka. Více než 160tiletá historie hotelu zajišťuje hostům tradiční lázeňskou léčbu i doplňkové služby na špičkové úrovni. Součástí nabídky je široká škála speciálních léčebných, relaxačních a wellness programů.

Popis hotelu:

Ubytování nabízí celkem 116 jednolůžkových, dvoulůžkových pokojů a apartmá o celkové kapacitě 211 lůžek. Pokoje jsou kategorie Standard až Lux A. Některé jsou vybaveny balkónem nebo terasou.

 

Vybavení pokoje: koupelna s WC a vanou nebo sprchou, TV, satelit, minibar, trezor, internet

 

Luxusní a stylově zařízená hotelová restaurace nabízí plné penze bufetovým způsobem. Nedílnou součástí komplexní lázeňské léčby poruch trávicího ústrojí je správná výživa, proto je hostům nabídnut široký okruh dietních jídel, sestavených vždy individuálně. Nabídku doplňuje vegetariánská strava. Prostorná kavárna poskytne příjemné posezení u kávy a moučníku, které je možné ještě lépe vychutnat na letní terase. Netradiční zpestření pobytu umožní billiarový salonek.

 

Parkování je možné přímo u hotelu (100 Kč/noc) a domácí zvířata je možné ubytovat za poplatek 265 Kč/noc.

Popis lázeňských a wellness služeb:

Lázeňské a wellness procedury jsou hostům poskytovány přímo v hotelu, kam je také přiveden minerální pramen využívaný pro pitnou kúru. V případě komplexní lázeňské léčby jsou balneologické procedury předepsány pacientovi až na základě individuálních projevů nemoci. Samozřejmostí je vlastní lékařský tým a stálá služba zdravotní sestry. Wellness centrum hotelu nabízí krytý bazén, saunu (využití v rámci pobytu zdarma) a dále fitness.

 

Léčebné procedury: Klasická masáž, reflexní masáž, podvodní masáž, perličková, uhličitá, suchá uhličitá, koupel, hydroxer, skotské střiky, střídavá lázeň, slatinný zábal, parafínový obklad, kryoterapie, elektroléčba, magnetoterapie, lymfodrenáž, pneumopunktura, akupunktura, oxygenoterapie, inhalace, aj.


Wellness procedury: Aromatická masáž, bylinná koupel, terapie horkými kameny, masáž obličeje – bioléčba, masáž dekoltu, zábal obličeje, aj.

 

Dále můžete navštívit: kosmetiku

Zobrazuji:

Příjezd

14:00

Odjezd

12:00

Děti

Děti do 2 let jsou ubytovány zdarma, pokud není využita přistýlka.
Děti do 2 let jsou ubytovány za cenu 265 CZK za osobu a noc, pokud využívají dětskou postýlku.
Přistýlky a postýlky jsou na vyžádání a musí být potvrzeny hotelem.

Stravování

Snídaně je podávána formou švédských stolů.

Parkování

Hlídané parkoviště u hotelu k dispozici v ceně 100 CZK za noc.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci jsou povoleni a hotel za ně účtuje poplatek 265 CZK za zvířátko a noc.

Akceptujeme kreditní karty

American Express, Euro/Master Card, Diners Club, Maestro, VISA,