Maxmilián Lifestyle Resort - Loučeň ****


zaruka nejnižší ceny

Maxmilián Lifestyle Resort - Loučeň ****

Hodnocení hostů: 9.0 (17 hodnoceni)

Informace o hotelu:

Maxmilián Lifestyle Resort**** je součástí areálu zámku Loučeň, který se nachází přibližně 60 Km severovýchodně od Prahy. Romantický zámek s rozsáhlým parkem a labyrintáriem je ideálním místem k odpočinku pro zamilované páry nebo rodiny s dětmi. Vybírejte z nabídky romanticky laděných pobytů a nechte se rozmazlovat ojedinělou škálou služeb.

Popis hotelu:

Maxmilián Lifestyle Resort**** o kapacitě 60 pokojů a apartmánů je rozdělený na historickou část Maxmilián l. a moderní přístavbu Maxmilián ll. Pokoje historické části jsou zařízeny dobovým nábytkem a každý pokoj je naprostý originál.

 

Osobitý styl ubytování poskytují 3 samostatné dobové apartmány umístěné přímo v budově zámku v bezprostřední blízkosti expozice pojmenované podle šlechtických dynastií vlastnících v minulosti loučeňský zámek: modrý barokní apartmán Valdštejn, červený klasický apartmán Fürstenberk a zelený apartmán s vanou uprostřed koupelny Thurn-Taxis. Nejromantičtější stavbou v zámeckém areálu je dvoupodlažní Domeček knížete Alexandra s prostorným obývacím pokojem a výhledem do zámeckého parku, čajovou kuchyňkou, ložnicí s postelí s nebesy a koupelnou s rohovou vanou.

 

Zámeckou gastronomii vytváří restaurace hotelu Maxmilián a nově otevřená restaurace Vtipná kaše. Základem je restaurační a-la carte nabídka, kde je menu koncipováno jako průřez gastronomickou tvorbou, nesoucí rukopis předních evropských kuchyní, doplněné o nabídku pokrmů odlehčené současné české gastronomie, tradiční české dobové speciality a specifickou lokální kuchyní se zvěřinovými specialitami. Zvláštní formu hodování na zelené louce pod korunami vzrostlých stromů nabízí romantické a rodinné piknikové koše v nabídce od 1. května do 30. září. Privátní párty pod širým nebem je možné servírovat v libovolné části zámeckého parku na zapůjčené dece.

 

Šestnáctihektarový zámecký park na Loučeni je prostředím, jehož zdravý vzduch léčí tělo a jehož krása uzdravuje duši. První labyrintárium v Čechách a jediné v Evropě je ideální místo pro zábavu i relaxaci. Vydejte se na cestu za poznáním tisového, palisádového, buxusového, provazového nebo dlážděného bludiště a proložte bloudění projitím pískovcového, travnatého, kamenného nebo prstového labyrintu, který dokonale pomůže dobít ztracenou energii.

 

Parkování je hostům umožněno bezplatně přímo před hotelem. Ubytování domácích mazlíčků  je možné po předchozí dohodě za poplatek 300 Kč/noc.

Popis lázeňských a wellness služeb:

Lázeňské a wellness procedury jsou hostům poskytovány v rámci hotelového wellness centra, jehož součástí je prostorný bazén a sauna.

 

Poskytované procedury: klasická masáž, aroma masáž, masáž lávovými kameny, medová detoxikační masáž, reflexní masáž chodidel, masáž obličeje, čokoládová masáž, pepřová masáž, bahenní masáž, bambusová masáž

Zobrazuji: