Luxury Spa & Wellness Hotel Prezident ****

zaruka nejnižší ceny

Luxury Spa & Wellness Hotel Prezident ****

Hodnocení hostů: 9.6 (1 hodnoceni)

Informace o hotelu:

Luxury Spa & Wellness Hotel Prezident**** je první designový hotel s nabídkou lázeňských a wellness služeb v Karlových Varech. Díky své poloze přímo v srdci lázeňského centra (vzdálený asi 2 min. chůze od Vřídla) je ideálním místem pro odpočinek, relaxaci a léčbu. Na dosah ruky jsou veškeré léčivé minerální prameny i historické památky města. O moderním neotřelém designu a vysoké kvalitě poskytovaných lázeňských, wellness a beauty služeb se přesvědčili mnozí VIP hosté, mezi které patří exprezident Václav Havel s chotí Dagmar.

Popis hotelu:

Interiér hotelu respektuje požadavky moderního člověka na útulné a zároveň vysoce komfortní ubytování. Nejnovější architektonické trendy a značkové vybavení od světových návrhářů se snoubí s českou tradicí. Hotel byl vybudován s cílem splnit veškerá přání v oblasti luxusního ubytování a kvalitní lázeňské péče zahrnující tradiční lázeňskou léčbu, alternativní léčebné metody, wellness a kosmetické programy vyvinuté zvlášť pro ženy a muže.

 

Ubytování nabízí 28 komfortně vybavených dvoulůžkových nekuřáckých pokojů, které jsou rozděleny do kategorií Standard, Lux a Business. Všechny pokoje mají možnost přistýlky a uspořádání postelí manželská postel/oddělená lůžka. Propojením pokojů lze vytvořit apartmá pro 4-6 osob.

 

Vybavení pokoje: pohodlné dvoulůžko se zdravotní matrací, protialergické lůžkoviny, koupelna se sprchou a WC, satelitní LCD TV, DVD, telefon, fén, trezor se zásuvkou na cennosti a notebook (internet za příplatek nebo v Lobby baru zdarma). Pokoje Lux nabízí navíc klimatizaci a některé vanu s bidetem, pokoje Business klimatizaci a masážní vanu (jacuzzi) doplněnou sprchovým koutem.

 

Gastronomie je významnou součástí životního stylu a do značné míry předurčuje zdraví člověka. Cílem kuchyně Prezident je proto podpořit blahodárné účinky speciálních lázeňských kúr a pomoci zažít a praktikovat zdravý styl stravování. V nabídce hotelové restaurace jsou speciality domácí i mezinárodní kuchyně, připravené tak, aby byly nejenom chutné, ale i zdravé.

 

Parkování je možné přímo před hotelem (210 Kč/noc) a blízkém parkovacím domě. Domácí mazlíčci jsou ubytování v ceně 600 Kč/noc.

Popis lázeňských a wellness služeb:

Lázeňské a wellness procedury jsou poskytovány přímo v hotelovém balneoprovozu a nejvyšší kvalita poskytovaných služeb je garantována díky know-how hlavního lékaře – mezinárodně uznávaného odborníka v oblasti balneologie MUDr. Milady Sárové. Klasická lázeňská léčba je doplněná individuálně předepisovanou pitnou kúrou. Široké spektrum procedur doplňuje škála kosmetických procedur pro tělo i obličej prováděných kosmetikou značky Dr. Babor, součástí které je řada přípravků vyvinutá výhradně pro muže.

 

Léčebné procedury: Klasická masáž, podvodní masáž, reflexní masáž, bahenní, přísadová, solná, vířivá, perličková, jodová, suchá uhličitá koupel, bahenní zábal, lymfodrenáž, parafínový zábal, střevní výplach, elektroléčba, magnetoterapie, oxygenoterapie, inhalace, hydroxer, ultrazvuk, laser, EKG, akupunktura aj.


Wellness procedury: aromatická masáž, exotická masáž, masáž horkými kameny, pivní masáž, vinná masáž, medová masáž, masáž obličeje, pivní koupel s ochutnávkou, vinná koupel s ochutnávkou, Scen Tao, ošetření rukou, ošetření nohou aj.


Dále můžete navštívit: manikúru, pedikúru, kosmetiku (anticelulitidní programy, laserové ošetření)

Zobrazuji:

Příjezd

14:00

Odjezd

12:00

Děti

Děti do 2 let jsou ubytovány zdarma, pokud není využita přistýlka.
Přistýlky a postýlky jsou na vyžádání a musí být potvrzeny hotelem.

Stravování

Snídaně je podávána formou švédských stolů.
Polopenze není zahrnuta v ceně, stojí 200 CZK za osobu a den.
Plná penze není zahrnuta v ceně, stojí 400 CZK za osobu a den.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci jsou povoleni a hotel za ně účtuje poplatek 600 CZK za zvířátko a noc.

Akceptujeme kreditní karty

American Express, Maestro, VISA,