Lázně Vráž ***


zaruka nejnižší ceny

Lázně Vráž ***

Hodnocení hostů: 7.6 (1 hodnoceni)

Informace o hotelu:

Lázně Vráž se nachází uprostřed přírody v obci Vráž ležící v Jihočeském kraji, 95 km jižně od Prahy, 60 km severně od Českých Budějovic a 10 km od města Písek. Lázně Vráž jsou určeny těm, kteří mají rádi klid a pohodlí i aktivnější způsob života. Hosty okouzlí romantickém prostředí s lesnatými krajinami v údolí řeky Otavy. Poloha lázní zaručuje snadnou dosažitelnost autem, vlakem nebo autobusem.

Popis hotelu:

Lázně se specializují na léčení nervových onemocnění, poruch pohybového aparátu, poúrazových a pooperačních stavů a celkovou rekondici. Provoz sanatoria nabízí celoročně bohaté možnosti léčby a odpočinku. V okolí se nachází mnoho historických a kulturních památek např. hrad Zvíkov, zámky Orlík a Hluboká i historická města Tábor a Český Krumlov.

 

Tři hlavní lázeňské budovy (budova zámku postaveného v roce 1875 v novogotickém slohu šlechtickým rodem Lobkowiczů, Jubilejní pavilon a balneoprovoz) jsou navzájem bezbariérově propojeny proskleným zastřešeným a vytápěným koridorem. Hostům je poskytováno ubytování o celkové kapacitě 104 pokojů přímo v Zámku nebo v Jubilejním pavilonu v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích vybavených televizí, telefonem, ledničkou, fénem, Wifi internetem a koupelnou se sprchou a WC.

 

Lázeňští hosté mají k dispozici tři jídelny, kde je možné stravování formou polopenze nebo plné penze lze volit i dietní stravování včetně diety vegetariánské, diabetické a šetřící. Hotelová restaurace nabízí rovněž možnost výběru „à la carte“.

 

Součástí lázeňského komplexu je kaple k pořádání koncertů a svateb, salonky, restaurace s venkovní terasou, kavárna, fitness, tělocvična, sauna, solárium, kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra.

 

Ubytování domácích zvířat v lázních není možné. Parkování je možné u hotelu v ceně 80 Kč/noc.

Popis lázeňských a wellness služeb:

Lázně Vráž nabízejí návštěvníkům komfort a pohodlí, neboť všechny léčebné procedury mohou absolvovat pod jednou střechou. Léčebné i wellness procedury jsou poskytovány zkušeným lékařským personálem. Zdejší léčba je založena na využití přírodního léčivého zdroje (peloidu) kombinovaného s nejmodernějšími léčebnými a rehabilitačními metodami a příhodným klimatickým prostředím. Nad rámec poskytovaných procedur je hostům k dispozici bazén a sauna.

 

Lázeňské procedury: perličková koupel, vířivá koupel, léčebná koupel s přísadou, bylinná koupel, střídavá nožní koupel, rašelinná koupel, suchá uhličitá koupel, klasická masáž, reflexní masáž, podvodní masáž, vibrační masáž chodidel, rašelinový obklad, rašelinový zábal, parafínový zábal, kryoterapie, inhalace, plynové injekce, magnetoterapie, jóga, aj.


Wellness procedury: masáž lávovými kameny, havajská masáž Lomi-lomi, baňkovací masáž, medová masáž, shiatsu masáž, skořicový zábal, medový detoxikační zábal, čokoládový zábal, rašelinová pleťová maska, floating, fitness, nordic walking, aquaaerobic, aj.

Zobrazuji:

Příjezd

15:00

Odjezd

10:00

Děti

Děti do 15 let platí za přistýlku 200 CZK za osobu a noc.
Starší děti než 15 let a dospělí platí za přistýlku 300 CZK za osobu a noc.
Přistýlky a postýlky jsou na vyžádání a musí být potvrzeny hotelem.

Turistické poplatky

Turistický poplatek není v ceně a činí 15 CZK za osobu a den.

Stravování

Snídaně je zahrnuta v ceně.

Parkování

Hlídané parkoviště u hotelu k dispozici v ceně 80 CZK za noc.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Akceptujeme kreditní karty

American Express, Euro/Master Card, Maestro, VISA,