Lázně Slatinice ***


zaruka nejnižší ceny

Lázně Slatinice ***

Hodnocení hostů: 9.8 (1 hodnoceni)

Informace o hotelu:

Lázně Slatinice se nacházejí v malebném prostředí obce Slatinice a přírodního parku Velký Kosíř na půli cesty mezi Olomoucí a Prostějovem Specializují se na léčbu pohybového aparátu a některé neurologické indikace. V rámci svého pobytu můžete vyzkoušet více než 100 poskytovaných procedur a masáží, a unikátní léčebný pramen. Lidé z širokého okolí přijíždějí do Slatinic pro zdraví a pohodu již více než 450 let.

Popis hotelu:

Ať se v lázních rozhodnete strávit relaxační dovolenou, nebo jedete na doporučení lékaře, čeká Vás profesionální a příjemný personál, široký výběr masáží, koupelí, zábalů, krásné prostředí přírodního parku, akreditované kurzy Severské chůze, mnoho kulturních akcí a možnost výletů do okolí.

 

Pohodlné a příjemné ubytování zajišťují 3 lázeňské domy. Ubytovací kapacitu tvoří 149 lůžek v lázeňských domech Mánes, Balnea a Hanačka.

 

Lázeňský dům Mánes nabízí ubytování ve 13 pokojích. Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s toaletou, televizí, internetem a telefonem. Budova prošla v roce 2007 kompletní rekonstrukcí, je bezbariérová a vybavena výtahem. Samozřejmostí je nepřetržitá 24hodinová lékařská služba.

 

Lázeňský dům Balnea s 26 pokoji byl postaven v roce 2004. Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s toaletou, televizí, telefonem a balkonem, z něhož je krásný výhled na jižní část Slatinic a kopec Příhon. Součástí lázeňského domu je vyhřívaný krytý plavecký bazén (12x7m), whirpool pro 6 osob a infrasauna.

 

Lázeňský dům Hanačka nabízí nádherný výhled na rovinu Hané i na lesy přírodního parku Velký Kosíř. Lázeňský dům byl kompletně zrekonstruován v roce 2010. Kapacita budovy je 48 pokojů, včetně bezbariérových pokojů. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s toaletou, televizí, telefonem, internetem a balkonem s krásným výhledem. Součástí budovy je společenská místnost vybavená počítačem s internetem, wi-fi, výtah.

 

Stravování je zajišťováno v historické budově Morava, zde se nachází jídelna pro ubytované lázeňské hosty a lázeňská restaurace, v létě rozšířena o venkovní kavárnu s obsluhou. Hostům jsou nabízena chutná, pestrá a zdravotně vyvážená jídla. Na vyžádání dietní sestra sestaví dietu dle požadavku. Snídaně jsou kontinentální, obědy a večeře probíhají výběrem z menu.

 

Parkování je možné přímo v areálu lázní bez poplatku. Ubytování zvířat není možné. Po předchozí domluvě je možný pobyt s asistenčním psem.

Popis lázeňských a wellness služeb:

Lázeňské a wellness procedury jsou poskytovány v rámci jednotlivých balneoprovozů umístěných v areálu lázní s využitím přírodních zdrojů, zvláště pramenem středně mineralizované vody s obsahem sirovodíku a řadou dalších zdraví prospěšných prvků. Blahodárně působí na kloubní chrupavku jako prevence a řešení bolestivých projevů, na pohybové ústrojí, při bolestech zad, páteře a kloubů, při osteoporóze, artróze, po poúrazových či pooperačních stavech.

 

Lázeňské procedury: klasická masáž, podvodní masáž, vakuová masáž, reflexní masáž plosky, baňkování, suchá uhličitá koupel, sirná koupel, vířivá koupel, perličková koupel, rašelinový zábal, parafínový zábal, manuální lymfodrenáž, inhalace, magnetoterapie, nordic walking, aj.


Wellness procedury: ayurvédská masáž, jogurtová masáž, aromatická masáž, thajská masáž klasická, thajská masáž olejová, havajská masáž, indická masáž, masáž lávovými kameny, čínská tlaková masáž, liftingová masáž, masáž pro těhotné, anticelulitidová masáž, skořicový zábal, aj.


Dále můžete navštívit: kadeřnictví, manikúru, pedikúru, kosmetiku, knihovnu

Zobrazuji:

Příjezd

od 10:00 hod.

Odjezd

do 10:00 hod.

Děti

Hotel není vhodný pro děti do 10 let.

Turistické poplatky

Turistický poplatek není v ceně a činí 13 CZK za osobu a den.

Stravování

Snídaně je zahrnuta v ceně.
Snídaně je podávána formou švédských stolů.

Parkování

Nehlídané parkoviště u hotelu k dispozici zdarma.
Nehlídané parkoviště v blízkosti hotelu.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Ostatní

Po předchozí domluvě je možný pobyt s asistenčním psem.

Akceptujeme kreditní karty

Euro/Master Card, VISA,