Lázeňský komplex Curie-Praha-Elektra ***

zaruka nejnižší ceny

Lázeňský komplex Curie-Praha-Elektra ***

Informace o hotelu:

Lázeňský komplex Curie-Praha-Elektra*** vévodí svou polohou středu lázeňské části města. Pacientům poskytuje komplexní lázeňskou péči, která zahrnuje léčení, ubytování a stravování pod jednou střechou. Moderní objekt byl postaven roku 1992 a v roce 2004 byly všechny pokoje kompletně zrekonstruovány.

Popis hotelu:

Ubytovací kapacita lázeňského komplexu je 134 lůžek v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, z toho 2 jsou bezbariérové.

 

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou a WC, televize, satelit, lednička, telefon a trezor

 

Snídaně, obědy i večeře jsou podávány ve třech příjemných restauracích. Hostům je dále k dispozici kavárna, denní bar, kulečník a internet. Pravidelné taneční večery se konají v prostorách kavárny. Převážná většina kulturních akcí je pořádána v protilehlém Kulturním domě. Oblibě se těší letní terasa.

 

Hlídané parkoviště je k dispozici přímo u hotelu v ceně 70 Kč/noc. Ubytování domácích zvířat je možné za poplatek 140 Kč/noc.

Popis lázeňských a wellness služeb:

V budově je zajištěna nepřetržitá lékařská služba a jsou zde poskytovány komplexní zdravotnické služby a léčebné procedury i těžce postiženým pacientům. Nabídku poskytovaných služeb doplňuje kadeřnictví, kosmetika a pedikúra.

 

Léčebné procedury: Klasická masáž, reflexní masáž, podvodní masáž, přístrojová masáž, lymfodrenáž, radonová koupel, radonová galvanická koupel, přísadová koupel, suchá uhličitá koupel, plynové injekce, elektroléčba, magnetoterapie, laser, ultrazvuk, kryoterapie, parafínové zábaly, biolampa, solná jeskyně, oxygenoterapie, aerosolová inhalace aj.


Wellness procedury: Shiatsu masáž, thajská masáž, masáž horkými lávovými kameny, čokoládová masáž, baňkování, solárium, fitcentrum – v Lázeňském centru Agricola

 

Dále můžete využít: kosmetiku, manikúru, pedikúru

Zobrazuji:

Příjezd

12:00

Odjezd

9:00

Děti

Děti do 2 let jsou ubytovány zdarma, pokud není využita přistýlka.
Přistýlky a postýlky jsou na vyžádání a musí být potvrzeny hotelem.

Parkování

Hlídané parkoviště u hotelu k dispozici v ceně 40 CZK za noc.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci jsou povoleni a hotel za ně účtuje poplatek 140 CZK za zvířátko a noc.

Akceptujeme kreditní karty

American Express, CS, Euro/Master Card, CSS, Diners Club, Maestro, VISA, JCB,