Lázeňský hotel Vila Antoaneta ****

zaruka nejnižší ceny

Lázeňský hotel Vila Antoaneta ****

Hodnocení hostů: 9.5 (2 hodnoceni)

Informace o hotelu:

Lázeňský hotel Vila Antoaneta je nový moderní hotel v provozu od roku 2006. Tvořen je třemi vzájemně propojenými budovami Vila Antoaneta****, Vila Petřín*** a Vila Pernštýn***, a nachází se v klidné lázeňské čtvrti v blízkosti lázeňského parku a kolonády. Hostům nabízí rodinnou atmosféru a komplexní služby poskytované v příjemném prostředí pod jednou střechou.

Popis hotelu:

Komplex tří navzájem propojených budov disponuje jednolůžkovými a dvoulůžkovými pokoji a dvěma apartmá o celkové kapacitě 87 lůžek.

 

Vybavení pokojů Vila Antoaneta**** kategorie Superior: koupelna s WC a sprchou nebo vanou, televize, satelit, telefon, lednička, fén. Některé pokoje mají balkón. Apartmá má navíc oddělenou ložnici a obývací pokoj, 2x WC a minibar.

 

Vybavení pokojů Vila Petřín*** a Vila Pernštýn*** kategorie Standard: koupelna s WC a sprchou nebo vanou, televize, satelit, telefon, lednička, fén. Budovy nejsou vybaveny výtahem.

 

Hotelová restaurace zaujme bohatou nabídkou oblíbených jídel a možností výběru dietní kuchyně. Výběrová strava v rámci pobytů představuje snídani formou bufetu, obědy a večeře výběrem z 5 jídel, ovocné a zeleninové saláty, ovoce, minerální voda, káva. Odpolední posezení u kávy či drinku umožní hotelový denní bar. V budově Vila Antoaneta**** je pro hosty k dispozici wi-fi připojení k internetu.

 

Parkování je možné před hotelem v ceně 50 Kč/noc nebo v hotelové garáži v ceně 100 Kč/noc. Ubytování zvířat není v hotelu možné.

Popis lázeňských a wellness služeb:

Lázeňské a wellness procedury jsou poskytovány přímo v hotelovém balneoprovozu, součástí kterého je lékařská ordinace. V nabídce je více jak 50 léčebných a wellness procedur. Vodní relaxační centrum poskytuje nadstandardní bazén s vnější a vnitřní částí o délce 18 metrů, whirlpool, saunu, parní lázeň a sluneční terasu.

 

Léčebné procedury: Masáž podvodní, masáž reflexní, masáž částečná, masáž celková, koupele uhličité, přísadové, perličkové a vířivé, přírodní rašelinový zábal, oxygenoterapie, elektroléčba, lymfatická přístrojová drenáž, kyslíková terapie, plynové injekce, magnetoterapie, akupunktura, inhalace, laboratorní vyšetření, aj.


Wellness procedury: Masáž s éterickým olejem, anticelulitidová masáž s ozónovým zábalem, ovesná, bylinková, Kleopatřina pomerančová koupel, skořicový zábal, zábal z mořských řas, masáž lávovými kameny, medová detoxikační masáž, havajská masáž LOMI LOMI, reiki masáž, tradiční thajská masáž, chemický peeling, aj.

Zobrazuji:

Příjezd

od 14:00

Odjezd

do 11:00

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Akceptujeme kreditní karty

American Express, Euro/Master Card, Diners Club, Maestro, VISA,