Lázeňský hotel Royal ****

zaruka nejnižší ceny

Lázeňský hotel Royal ****

Hodnocení hostů: 9.8 (9 hodnoceni)

Informace o hotelu:

Lázeňský hotel Royal**** je moderní lázeňský hotel s nabídkou komplexních služeb pod jednou střechou. Hotel se nachází na okraji lesoparku, (5 minut klidné chůze od Zpívající fontány) a nabízí hostům jeden z nejkrásnějších panoramatických výhledů v Mariánských Lázních. V hotelu panuje příjemná rodinná atmosféra a ke všem požadavkům hostů je přistupováno individuálně, aby byla zajištěna královská péče, klid a maximální pohodlí.

Popis hotelu:

Hotel disponuje celkovou kapacitou 137 lůžek ve dvoulůžkových nebo jednolůžkových pokojích a apartmá. Pokoje jsou rozděleny do kategorií Standard, Komfort, Superior a Deluxe.

  • Komfort - komfortní pokoje nebo pokoje s jižní orientací a výhledem na město 4* kat. bez příplatku za jednolůžkový pokoj
  • Superior - luxusní pokoje 4* kat. s balkónem a panoramatickým výhledem na město bez příplatku za jednolůžkový pokoj + 4 apartmány bez balkónu
  • Deluxe - luxusní apartmá s balkónem a výhledem na město, jednolůžkové pokoje s balkónem a výhledem na město

Vybavení pokojů (všechny kategorie): koupelna se sprchou nebo vanou, televize, satelit, telefon, lednička (minibar), vysoušeč vlasů, internet.

 

Stylová hotelová restaurace nabízí široký výběr české i mezinárodní kuchyně s možností úpravy jídelníčku - dietní strava, která je navíc konzultována s odborným lékařem. Hostům je dále k dispozici vyhlídková kavárna a bar, oblíbený cíl hostů v Mariánských Lázních. Pro sportovní nadšence je v areálu hotelu umístění tenisový kurt a půjčovna kol na recepci.

 

Parkování je umožněno přímo v areálu hotelu za poplatek 120 Kč/den. Ubytování zvířat v hotelu není možné.

Popis lázeňských a wellness služeb:

Lázeňské a wellness procedury jsou poskytovány v rámci hotelového balneoprovozu, kde je zajištěna prvotřídní lázeňská péče vysoce kvalifikovaným zdravotnickým personálem 24 hodin denně. Široká nabídka procedur je poskytována na bázi přírodních léčivých zdrojů. Součástí hotelového Wellness centra je bazén s vířivkou, parní lázně a sauna, fitness centrum a solárium.


Lázeňské procedury: Klasická masáž, podvodní masáž, reflexní segmentová masáž, lymfodrenáž, uhličité koupele vodní a suché, perličkové, vířivé, přísadové, aromatické koupele, kontrastní lázeň, hydroxeur, skotské střiky, inhalace, slatinné zábaly, rašelinové obklady, parafínové obklady, magnetoterapie, diadynamik, ultrazvuk, severská chůze, akupunktura, plynové injekce, elektroléčba, oxygenoterapie, aj.


Wellness procedury: Masáž hlavy a obličeje, masáž lávovými kameny, masáž baňkováním, celotělová aroma masáž, čínská energetická masáž, masáž bylinnými měšci, Abyanga – Ayurveda, medová masáž zad a ramen, aj.


Dále můžete navštívit: kadeřnictví, kosmetiku, manikúru, pedikúru

Zobrazuji:

Děti

Přistýlky a postýlky jsou na vyžádání a musí být potvrzeny hotelem.

Stravování

Snídaně je zahrnuta v ceně.
Snídaně je podávána formou švédských stolů.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Akceptujeme kreditní karty

Euro/Master Card, Diners Club, Maestro, VISA, JCB,