Lázeňský hotel Reza ****

zaruka nejnižší ceny

Lázeňský hotel Reza ****

Hodnocení hostů: 10.0 (8 hodnoceni)

Informace o hotelu:

Hotel Reza**** ve Františkových Lázních s více jak 180letou lázeňskou tradicí byl v roce 2003 kompletně rekonstruován. I po rekonstrukci si zachovala budova hotelu svou původní tvář, ovšem nově s duší moderního, luxusního lázeňského centra, které nabízí současným pacientům a hostům veškerý komfort, s výhledem do městského parku, vzdálený pouze 250 m od lázeňské promenády.

Popis hotelu:

Františkovy Lázně jsou vyhledávány především pro své přírodní léčivé zdroje, které zde mají svou tradici při léčbě nemoci srdce a krevního oběhu, onemocnění pohybového ústrojí a gynekologická onemocnění. Ve Františkových Lázních vyvěrá 22 druhů nezaměnitelných minerálních pramenů, o kterých jsou první písemné zmínky již z roku 1502. Jeden z nich, pramen Erika, je využíván při léčebných procedurách tohoto hotelu.

 

Hostům je k dispozici 40 elegantně a komfortně vybavených dvoulůžkových pokojů. Jeden pokoj je přizpůsoben pro tělesně postižené.

 

Vybavení pokoje: vlastní koupelna, WC, lednička, telefon s přímou volbou, televize, satelit, radiobudík, trezor (za poplatek) a vysoušeč vlasů. Pro potřeby hostů jsou na každém pokoji zdarma k použití župany.

 

Hotelová restaurace nabízí hostům široký výběr z české i mezinárodní kuchyně, doplněné salátovým rautem. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů a teplý raut je kuchařem čerstvě připravován a podáván přímo před hostem. Dietní pokrmy, bezlepková strava či pokrmy pro alergiky je možné při předchozím nahlášením domluvit na místě. Jednou týdně se v hotelové restauraci konají taneční večery a pravidelně jsou připravovány též gastronomické zážitky v podobě tematických večerů světových kuchyní či na oslavu sezonních surovin a svátků. V letních měsících můžete vychutnat výběrovou kávu, kvalitní čaje nebo tradiční odrůdová vína z nabídky hotelové restaurace na venkovní terase.

 

Parkování je možné přímo u hotelu v uzavřeném dvoře hlídaném kamerovým systémem (52 Kč/noc), ubytování domácího zvířete (650 Kč/noc)

Popis lázeňských a wellness služeb:

Lázeňské a wellness procedury jsou poskytovány hostům přímo v hotelu, pod dohledem zdravotnického personálu. Balneoprovoz je umístěn v přízemí hotelu, kde je pro účely léčby a pitné kúře využíván minerální pramen Erika. K dispozici je hostům dále hotelový bazén s whrilpoolem a za poplatek sauna. V létě je pro hotelové hosty k dispozici také venkovní vyhřívaný bazén s terasou a lehátky.

 

Léčebné procedury: Klasická masáž, aromatická masáž, akupresurní masáž, reflexní masáž, masáž proti migréně, lymfatická masáž, lymfatická drenáž, parafango, slatinný zábal, parafínový zábal, plynová injekce, plynové obálky, minerální, slatinné, perličkové a vířivé koupele, elektroterapie, inhalace, laser, magnetoterapie, oxygenoterapie, ultrazvuk, solná jeskyně, aj.

 

Dále můžete navštívit: kosmetiku, pedikúru, manikúru

Zobrazuji:

Turistické poplatky

Turistický poplatek je v ceně.

Stravování

Snídaně je zahrnuta v ceně.
Snídaně je podávána formou švédských stolů.

Parkování

Hlídané parkoviště u hotelu k dispozici v ceně 50 CZK za noc.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci jsou povoleni a hotel za ně účtuje poplatek 100 CZK za zvířátko a noc.

Ostatní

Přistýlka za poplatek 480 Kč/noc.

Akceptujeme kreditní karty

American Express, Euro/Master Card, Maestro, VISA,