Lázeňský hotel Pyramida ****


zaruka nejnižší ceny

Lázeňský hotel Pyramida ****

Hodnocení hostů: 8.4 (2 hodnoceni)

Informace o hotelu:

Architektonicky neobvyklý Lázeňský hotel Pyramida**** je díky své klidné poloze oblíbený především u hostů, kteří hledají relaxaci a odpočinek v přírodě, ale přesto nedaleko městského dění. Nachází se v krásné krajině na okraji městského parku. Hlavní centrum Františkových Lázní je vzdáleno necelých 15 minut klidné chůze po udržované a osvětlené stezce. Hotel nabízí relaxaci a odpočinek od každodenních starostí formou lázeňských a wellness pobytů s využitím vlastního balneocentra.

Popis hotelu:

Lázeňský resort je tvořen dvěma hotely – Pyramida I. a Pyramida II., které jsou od sebe vzdáleny 50 metrů. Oba hotely o celkové kapacitě 97 pokojů jsou vybaveny výtahem a disponují samostatnou hotelovou restaurací. Procedury jsou lázeňským hostům poskytovány v rámci Spa & Wellness centra na hotelu Pyramida I.

 

Hotelové pokoje a apartmá jsou vybaveny koupelnou s toaletou, televizí, telefonem, rádiem, minibarem a uzamykatelným trezorem. Některé pokoje mají balkón. K dispozici jsou pokoje pro handicapované hosty. Do některých pokojů lze přidat přistýlku nebo dětskou postýlku. Župan je k zapůjčení na recepci zdarma.

 

Restaurace Pyramida I. a Pyramida II. nabízí široký výběr kvalitních gastronomických nabídek. Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu, obědy a večeře výběrem ze čtyř 3-chodových menu. Chloubou hotelu je střešní vyhlídková kavárna v nejvyšším patře pyramidy nabízející příjemný výhled do krajiny. Každou středu a sobotu zde hraje k poslechu i k tanci živá hudba.  V letních měsících je dále otevřena venkovní kavárna, která přímo sousedí s malou oborou, patřící hotelu, v níž mohou hosté během posezení sledovat volně se pasoucí stádo daňků a muflonů. Milovníci zvířat jistě ocení i pohled na okrasné bažanty ve venkovní voliéře, či na pštrosy ve vlastním výběhu.

 

V hotelové hale mohou hosté zdarma využít internetový koutek a wifi free připojení. Pro volné chvíle jsou k dispozici stolní hry, šipky, badminton. Pro děti je k dispozici dětský koutek, venkovní trampolína, klouzačka s prolézačkou, houpačka.

 

Hotely disponují dostatečným počtem parkovacích míst hlídaných kamerovým systémem. Parkování u hotelu není zpoplatněno. Ubytování domácích zvířat je možné za poplatek 160 Kč/noc.

Popis lázeňských a wellness služeb:

Lázeňské a wellness procedury jsou poskytovány v rámci vlastního Spa & Wellness centra na hotelu Pyramida I., jehož součástí je prostorný bazén s příjemně vyhřátým bazénem a saunou. Dlouholetá tradice a zkušenosti ve využívání klasické lázeňské vodoléčby ve Františkových lázních ve spojení s místními minerálními prameny zaručují maximální léčebné účinky. Hotel využívá místních přírodních léčivých zdrojů: pramenů, slatiny a minerálů.

 

Lázeňské procedury: klasická masáž, reflexní masáž, podvodní masáž, baňkování, skotská masáž, minerální koupel, přísadová koupel, perličková koupel, vířiví koupel, bahenní koupel, elektroterapie, magnetoterapie, oxygenoterapie, laserová terapie, biolamba, inhalace, parafínový zábal, plynové injekce, aj.


Wellness procedury: masáž Shiatsu, indická masáž hlavy, relaxační masáž obličeje, masáž proti migréně, masáž lávovými kameny, aj.

Zobrazuji:

Příjezd

14:00 hod.

Odjezd

10:00 hod.

Děti

Děti do 6 let jsou ubytovány zdarma, pokud není využita přistýlka.
Děti do 15 let platí za přistýlku 500 CZK za osobu a noc.
Starší děti než 16 let a dospělí platí za přistýlku 750 CZK za osobu a noc.
Přistýlky a postýlky jsou na vyžádání a musí být potvrzeny hotelem.

Stravování

Snídaně je podávána formou švédských stolů.

Parkování

Hlídané parkoviště u hotelu k dispozici zdarma.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci jsou povoleni a hotel za ně účtuje poplatek 160 CZK za zvířátko a noc.

Akceptujeme kreditní karty

Euro/Master Card, Maestro, VISA,