Lázeňský hotel Park ****

zaruka nejnižší ceny

Lázeňský hotel Park ****

Informace o hotelu:

Lázeňský hotel PARK**** je moderní hotel s bezbariérovým přístupem umístěný na pěší zóně kolonády v centrální části lázeňského parku, v krásném a klidném prostředí lázeňského města Poděbrady. Jedinečná poloha zaručuje ideální možnosti regenerace a relaxace. Cílem hotelu je poskytnout každému to nejlepší pro jeho zdraví, tělo a mysl. Nad rámec klasické léčebné a wellness terapie zaměřené na detoxikaci organismu, uvolnění, posílení činnosti srdce a oběhového systému, je současně poskytována léčebná terapie dle principů Ayurvédské medicíny.

Popis hotelu:

Hotel nabízí ubytování o celkové kapacitě 120 lůžek v 56 dvoulůžkových pokojích, 5 apartmá a 1 apartmá pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace.

 

Vybavení pokojů: koupelna s WC a sprchou, televize, satelit, telefon, minibar, internet, trezor, fén. Apartmá mají sociální zařízení navíc vybaveno i vanou.

 

Snídaně jsou servírovány v hotelové restauraci formou švédských stolů. Obědy a večeře je možné zajistit individuálně v restauracích poblíž hotelu. V těsné blízkosti hotelu se nachází několik restaurací s nabídkou denního menu nebo výběrem z jídelního lístku.

 

Parkování je možné ve dvoře (60 Kč/noc) nebo v hotelové garáži (160 Kč/noc). Ubytování domácích zvířat za poplatek 590 Kč/noc.

Popis lázeňských a wellness služeb:

Lázeňské, wellness i Ayurvédské procedury jsou poskytovány hostům přímo na hotelu. Zručný tým terapeutů vedený odborným dohledem zkušených lékařů využívá přírodního zdroje místní léčivé minerální vody, moderního přístrojového vybavení a pracuje na vysokém stupni etiky a profesionality. Ayurvedská terapie je poskytována indickým ayurvedským lékařem a terapeuty.

 

Léčebné procedury: Podvodní masáž, reflexní masáž, lymfodrenáž, baňkování, koupel v přírodní uhličité vodě, bylinné perličkové koupele, koupel v soli z Mrtvého moře, syrovátková koupel, suchá uhličitá koupel, bahenní zábaly z Mrtvého moře, inhalace, aj.


Wellness procedury: Masáž horkými lávovými kameny, havajská masáž Lomi Lomi, medová masáž, masáž detoxikační celotělová, aroma masáž, mikromasáž očního okolí, masáž obličeje a laserová gelová maska, moxování, relaxační koupel v lázni s kakaovým máslem a lístky květů růže, levandule nebo chrpy, jemný peeling pokožky, celulitidový zábal, solno-jodová jeskyně, aj.


Ayurvédské procedury: Ájurvédská masáž, marma masáž, Basti, Nasja, ájurvédská bylinná koupel, Karna Purna, speciální léčebná metoda Širodhara, ušní svíce, aj.

 

Zobrazuji:

Příjezd

14:00

Odjezd

12:00

Děti

Přistýlky a postýlky jsou na vyžádání a musí být potvrzeny hotelem.

Stravování

Snídaně je podávána formou švédských stolů.

Parkování

Hlídané parkoviště u hotelu k dispozici v ceně 60 CZK za noc.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci jsou povoleni a hotel za ně účtuje poplatek 590 CZK za zvířátko a noc.

Akceptujeme kreditní karty

American Express, Euro/Master Card, Diners Club, Maestro, VISA, JCB,