Lázeňský hotel Imperial ****

zaruka nejnižší ceny

Lázeňský hotel Imperial ****

Informace o hotelu:

Čtyřhvězdičkový Lázeňský hotel Imperial, vzácná perla uprostřed zeleně, zaujme jedinečnou polohou uprostřed Jitřního parku, úchvatnou novorenesanční architekturou a komplexností služeb, které tento hotel řadí na vrchol nabídky lázeňských hotelů ve Františkových Lázních.

Popis hotelu:

Komfortní ubytování je zajištěno v 10 jednolůžkových a 35 dvoulůžkových luxusních pokojích, doplněných o nabídku 4 apartmá, které jistě uspokojí i nejnáročnější klientelu.

 

Vybavení pokojů: pohodlné dvoulůžko, koupelna s WC a vanou nebo sprchou, televize, satelit, minibar, telefon. Pokoje I.kategorie se liší od pokojů I.A kategorie zpravidla prostornějšími pokoji, lepším výhledem a v některých případech mají balkón.

 

Příjemnou a přátelskou atmosféru hotelu mohou hoteloví hosté vychutnávat jak uvnitř na lobby-baru, v kavárně nebo v prostorných jídelnách, kde je servírována česká i mezinárodní kuchyně, tak také venku na terase či v zahradě. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů, obědy a večeře výběrem z menu.

 

Parkování je možné přímo před hotelem.

Popis lázeňských a wellness služeb:

Lázeňské a procedury jsou hostům poskytovány přímo na hotelu pod vedením zkušeného lékařského personálu (ordinace lékařů a zdravotních sester). Součástí balneocentra s tradiční nabídkou komplexní lázeňské péče a garance užití františkolázeňských přírodních zdrojů je dále prostorný bazén a sauna.

 

Lázeňské procedury: Masáž klasická, masáž podvodní, masáž reflexní, vířivá koupel, perličková a uhličitá koupel, slatinný zábal, parafínový zábal, plynové injekce, inhalace, elektroléčba, magnetoterapie, oxygenoterapie, manuální lymfodrenáž, ultrazvuk, aj.

Zobrazuji:

Příjezd

od 12:00

Odjezd

10:00

Stravování

Snídaně je zahrnuta v ceně.
Snídaně je podávána formou švédských stolů.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Akceptujeme kreditní karty

American Express, Euro/Master Card, Diners Club, Maestro, VISA,