Lázeňský hotel Hvězda ****

zaruka nejnižší ceny

Lázeňský hotel Hvězda ****

Hodnocení hostů: 9.2 (30 hodnoceni)

Informace o hotelu:

Lázeňský hotel Hvězda**** je ukázkou unikátní lázeňské architektury a historickým skvostem v centru lázeňské části s přímým vstupem do lázeňského parku a na kolonádu se Zpívající fontánou. Jeho jednotlivé části Hvězda, Imperial a Neapol jsou navíc propojeny koridorem s lázeňskými hotely Nové Lázně a Centrální Lázně, címž vznikl největší lázeňský resort ve střední Evropě.

Popis hotelu:

Hvězdnému kouzlu hotelu propadly již v minulosti významné osobnosti jako byl anglický král Edward VII. a tehdejší ruský car, a bylo zachováno dodnes. Již samotný název Goethovo náměstí, do kterého je hotel zasazen, nám připomíná světoznámého německého básníka Johanna Wolfganga Goetheho, který byl ubytován v přímém sousedství a zde také pravděpodobně potkal svou poslední lásku Ulriku von Lewetzov.

 

Hostům je poskytováno ubytování v celkem 237 pokojích a apartmá (Hvězda - kat. Premium a Superior Plus s výhledem, Imperial - kat. Superior, Superior Plus / s výhledem, Neapol - kat. Superior).

 

Vybavení pokojů Hvězda: Premium - prostorná sprcha, fén, televize, telefon, wifi internet, USB, minibar, rychlovarný set na kávu a čaj, sejf, župan, froté pantofle, žehlící set, pokoje na jižní stranu s klimatizací. Vhodné i pro alergiky. Superior Plus s výhledem - vana, fén, televize, telefon, wifi internet, rychlovarný set na kávu a čaj, sejf, župan, froté pantofle, výhled na Goethovo náměstí.

 

Vybavení pokojů Imperial: Superior Plus - sprcha, fén, televize, telefon, wifi internet, USB, minibar, sejf, župan, froté pantofle, žehlící set. Za příplatek pokoje s výhledem na Goethovo náměstí. Superior - sprcha, fén, televize, telefon, wifi internet, minibar, sejf, župan, froté pantofle.

 

Exklusivní ambiente restaurace Franz Josepf nabízí českou i mezinárodní kuchyni, výběr z dietních jídel, redukční diety i postní stravu na přání. Snídaně, obědy a večeře jsou hostům podávány formou bufetu, k dispozici je salátový bufet a koutek zdravé výživy. Lázeňskou atmosféru s příjemným posezením a nabídkou nápojů ochutnáte v Lobby baru nebo kavárně Imperial se širokým výběrem dezertů, v místě, kde se pravidelně konají taneční večery. Součástí kavárny jsou 2 letní terasy a atrium.

 

Parkování je možné v hotelové podzemní garáži za poplatek 270 Kč/noc. Rezervaci parkoviště doporučujeme předem. Ubytování malého psa (270 Kč/noc)

Popis lázeňských a wellness služeb:

Lázeňské a wellness procedury jsou poskytovány hostům přímo na hotelu, kde jsou k dispozici čtyři ordinace profesionálních lázeňských lékařů a léčebná oddělení, ve kterých je poskytováno široké spektrum léčebných procedur s využitím přírodních léčivých zdrojů – Balbínův a Ferdinandův pramen. Dále hoteloví hosté mohou navštívit Aqua wellness centrum s bazénem 150m2, saunou, parní lázní, tepidariem, solnou komorou, whirlpoolem a fitness.


Léčebné procedury: Masáž klasická, masáž reflexní, masáž suchými přírodními kartáčky,  ultrazvuk, plynové injekce, slatinné zábaly, plynové injekce, pulzní magnetoterapie, parafango, parafínový zábal, solná jeskyně, virbosauna – proti obezitě, vitasalin, slide-styler, oxygenoterapie, minerální koupele, koupel s rašelinovým extraktem, lavatherm, kryoterapie, inhalace, gerovital, biosolarium, akupunktura aj.


Wellness procedury: Masáž Afroditin sen, masáž anticelulitidní s jablečným termozábalem, masáž čokoládová, masáž Dolce Vita, masáž relaxační, masáž horkými lávovými kameny, masáž medová detoxikační, thajská masáž, skořicový kosmetický zábal aj.


Dále můžete navštívit: kosmetiku, kadeřnictví, manikúru, pedikúru

Zobrazuji:

Příjezd

14:00

Odjezd

12:00

Děti

Přistýlky a postýlky jsou na vyžádání a musí být potvrzeny hotelem.

Stravování

Snídaně je zahrnuta v ceně.
Snídaně je podávána formou švédských stolů.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci jsou povoleni a hotel za ně účtuje poplatek 270 CZK za zvířátko a noc.

Akceptujeme kreditní karty

American Express, Euro/Master Card, Diners Club, Maestro, VISA, JCB,