Lázeňský hotel Centrální Lázně ****

zaruka nejnižší ceny

Lázeňský hotel Centrální Lázně ****

Hodnocení hostů: 9.3 (16 hodnoceni)

Informace o hotelu:

Čtyřhvězdičkový lázeňský hotel Centrální Lázně, historicky nejstarší lázeňský komplex v Mariánských Lázních, se nachází v lázeňském centru města, v těsné blízkosti kolonády (asi 1 min. chůze) a parků, nedaleko pavilonu Ambrožova pramene. Svým hostům nabízí tradiční lázeňskou léčbu s využitím místních přírodních léčivých zdrojů. Přímo v hotelu vyvěrá Mariin Pramen, označovaný též za městský poklad, jehož složení odpovídá 99,7% přírodnímu oxidu uhličitému.

Popis hotelu:

V současné době je celý areál hotelu po rozsáhlé rekonstrukci. Hosté mají jedinečnou možnost nejen navštívit, ale také strávit svůj pobyt v unikátních historických lázních z počátku 19. století a vrátit se tak v čase o pár století nazpět.

 

Ubytování je hotelovým hostům poskytováno ve 108 pokojích a 13 apartmá s oddělenými pokoji.

 

Vybavení pokojů: pohodlné dvoulůžko, koupelna s WC, vanou nebo sprchou, televize, minibar, telefon, fén a koupací plášť, internet - za poplatek

 

Hotelové restaurace Goethe a Ulrika nabízejí snídaně a večeře formou bufetu, obědy jsou servírované doplněné o salátový bufet. Hosté si mohou vybírat z nabídky jídel české i mezinárodní kuchyně nebo ze široké nabídky jídel dietních. Příjemné posezení s občerstvením dále poskytuje Lobby bar. Součástí hotelu je také Kavárna Central, kde se pravidelně konají taneční večery, a která doplňuje nabídku gastronomických služeb o lahodné zákusky a nápoje.

 

Parkování u hotelu je možné v ceně 150 Kč/noc. Rezervace parkovácího stání nutná předem. Ubytování malého psa (270 Kč/noc)

Popis lázeňských a wellness služeb:

Lázeňské a wellness procedury jsou poskytovány hostům přímo na hotelu, kde se nacházejí ordinace lékařů a léčebná oddělení. Absolvovat je možné komplexní lázeňskou léčbu s využitím přírodních léčivých zdrojů a nejmodernějších léčebných metod. Např. přírodní rašelina využívající se pro účely rašelinových zábalů se zpracovává a připravuje přímo v hotelu.

 

Spojením lázeňských hotelů Centrální Lázně**** a Nové Lázně***** jsou procedury poskytovány na celkové ploše 2700m2 a hosté mají exklusivní přístup do 3 bazénů v komplexu Římských lázní.

 

Léčebné procedury: Masáž klasická, masáž podvodní, masáž reflexní, masáž regenerační, masáž suchými přírodními kartáčky, aroma masáž, vřídelní lázeň, vitasalin, vaginální slatinné tampony, ultrazvuk, plynové koupele, slatinné zábaly, plynové injekce, pulzní magnetoterapie, parafínový zábal, oxygenoterapie, minerální koupele, manuální lymfodrenáž, lavatherm, kryoterapie, inhalace, gerovital, colon hydroterapie aj.


Wellness procedury: Masáž Afroditin sen, masáž anticelulitidní s jablečným termozábalem, masáž čokoládová, masáž Dolce Vita, masáž horkými lávovými kameny, masáž relaxační, masáž medová detoxikační aj.


Dále můžete navštívit: solárium, kadeřnictví, kosmetika

Zobrazuji:

Příjezd

14:00

Odjezd

12:00

Děti

Přistýlky a postýlky jsou na vyžádání a musí být potvrzeny hotelem.

Stravování

Snídaně je zahrnuta v ceně.
Snídaně je podávána formou švédských stolů.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci jsou povoleni a hotel za ně účtuje poplatek 270 CZK za zvířátko a noc.

Akceptujeme kreditní karty

American Express, Euro/Master Card, Diners Club, Maestro, VISA, JCB,