Lázeňské sanatorium Akademik Běhounek ***

zaruka nejnižší ceny

Lázeňské sanatorium Akademik Běhounek ***

Informace o hotelu:

Lázeňské sanatorium Akademik Běhounek***+ je koncipováno pro komplexní lázeňské služby. Budova sanatoria se šesti nadzemními a třemi podzemními podlažími je nepřehlédnutelnou dominantou nad jáchymovským údolím. Pro svou prostornost, vzdušnost a jedinečný výhled na panorama Krušných hor se stala oblíbeným místem mnoha návštěvníků. V roce 2009 prošel hotel rozsáhlou rekonstrukcí, jejímž výsledkem byla celková modernizace a rozšíření nabídky služeb.

Popis hotelu:

Sanatorium disponuje 160 útulnými pokoji včetně 4 komfortních apartmá o celkové kapacitě 270 lůžek. Pokoje jsou jednolůžkové a dvoulůžkové. Součástí nabídky je 6 bezbariérových pokojů. K sanatoriu Akademik Běhounek patří depandance Dalibor po rekonstrukci v roce 2010. Nabízí ubytování ve 14 jednolůžkových a 12 dvoulůžkových pokojích, 3 apartmánech, 2 trojlůžkových a 1 čtyřlůžkovém pokoji.

 

Vybavení pokojů: koupelna s WC, sprchovým koutem a fénem, televize, satelit, minibar, trezor, telefon, internet. Všechny pokoje mají vlastní balkon, ze kterého je výhled do malebné okolní přírody. Pokoje v rámci depandance Dalibor: koupelna s WC, sprchovým koutem, televize, satelit, lednička, trezor, telefon, internet. Výtah a spojení s hlavní budovou Běhounek pomocí krytého koridoru zvyšuje komfort ubytování na této dependanci.

 

Snídaně, obědy a večeře se podávají formou rautu ve dvou prostorných restauracích. Hostům je k dále dispozici kavárna a lobby bar s bohatou nabídkou občerstvení, velký společenský sál, salonky, knihovna, stolní tenis a kulečník. Kulturní pořady, taneční večery a koncerty se konají ve společenském sále. K opalování v letních dnech vybízí prostorná střešní terasa s lehátky a panoramatickým výhledem. Na terase je nově otevřené Café Panorama.

 

Hlídané parkoviště k dispozici u hotelu v ceně 70 Kč/noc. Ubytování domácích zvířat není možné.

Popis lázeňských a wellness služeb:

Radonová voda, která je základem tradiční jáchymovské léčby, je přiváděna do sanatoria přímo z dolu Svornost. Stejně jako radonové koupele jsou i všechny ostatní léčebné procedury poskytovány přímo v budově. V rámci pobytu mohou ubytovaní hosté využívat zdarma bazén s whirlpoolem a Kneippovým chodníkem v odpoledních a večerních hodinách. V sanatoriu je nepřetřitá zdravotnická služba.

 

Léčebné procedury: Klasická masáž, reflexní masáž, podvodní masáž, přístrojová masáž, lymfodrenáž, radonová koupel, radonová galvanická koupel, přísadová koupel, suchá uhličitá koupel, plynové injekce, elektroléčba, magnetoterapie, laser, ultrazvuk, kryoterapie, parafínové zábaly, biolampa, solná jeskyně, oxygenoterapie, aerosolová inhalace


Wellness procedury: Shiatsu masáž, thajská masáž, masáž horkými lávovými kameny, čokoládová masáž, baňkování, solárium, fitcentrum – v Lázeňském centru Agricola


Dále můžete navštívit: kadeřnictví, kosmetiku, pedikúru

Zobrazuji:

Příjezd

12:00

Odjezd

9:00

Děti

Děti do 2 let jsou ubytovány zdarma, pokud není využita přistýlka.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Ostatní

Přistýlka je možná pouze na některých jednolůžkových pokojích.

Akceptujeme kreditní karty

American Express, Euro/Master Card, Diners Club, Maestro, VISA, JCB,