Konstantinovy Lázně ***


zaruka nejnižší ceny

Konstantinovy Lázně ***

Hodnocení hostů: 8.6 (1 hodnoceni)

Informace o hotelu:

Lázeňské město Konstantinovy Lázně leží uprostřed rozlehlé, panensky čisté přírody 30 km severozápadně od Plzně. Vzhledem k neposkvrněné krajině, čistému vzduchu a jedinečné, rodinné atmosféře, se staly vyhledávanou destinací k odpočinku nejen pro lázeňské hosty.

Popis hotelu:

Konstantinovy Lázně jsou zaměřeny na prevenci, léčbu a rekonvalescenci při kardiovaskulárních chorobách. Důležitou vedlejší indikací jsou nemoci oběhového systému. Nad rámec klasických léčebných pobytů nabízí množství preventivních programů, aktivní dovolené pro seniory a wellness pobyty zaměřené na relaxaci a odpočinek.

 

Lázeňský dům Prusík*** je hlavní lázeňská budova s bezbariérovým vstupem. Má k dispozici 8 jednolůžkových, 55 dvoulůžkových pokojů a 4 apartmány s vlastním sociálním zařízením, televizí, ledničkou, internetem. V hotelu Prusík je k dispozici recepce s nepřetržitou pracovní dobou, jídelna, kavárna s terasou, léčebné procedury, hlavní balneo provoz a solná jeskyně. Je zde k dispozici rovněž stálá lékařská služba. Lázeňský dům Prusík je propojen s Wellness centrem Konstantin. Parkování je možné přímo u budovy bez poplatku.

 

Lázeňský hotel Jirásek*** bezbariérový lázeňský hotel má k dispozici 4 jednolůžkové pokoje, 24 dvoulůžkových pokojů, pokoje s vlastním sociálním zařízením, televizí, ledničkou a telefonem a internetem. Část pokojů je s balkónem.  Přímo na hotelu je k dispozici restaurace s kavárnou a terasou, půjčovna jízdních kol a hůlek pro Nordic Walking, rehabilitační bazén. Parkovací místa jsou bezprostředně vedle hotelu k dispozici bez poplatku.

 

Lázeňský pension Palacký s 16 dvoulůžkovými, nově zrekonstruovanými pokoji, je umístěn vedle lázeňského hotelu Jirásek. Hosté mají velmi blízko služby recepce, bazén, restauraci a kavárnu. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, televizí, ledničkou, telefonem, rádiem a internetem.

 

Lázeňský pension Purkyně je nádherná secesní budova s 12 nově rekonstruovánými dvoulůžkovými pokoji, která se nachází ve velmi klidném prostředí, na okraji lázeňského parku nedaleko hlavní lázeňské budovy Prusík. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, televizí, ledničkou, telefonem, rádiem a internetem. Část pokojů je s balkónem.

 

Lázeňský pension Mánes je budova s 11 jednolůžkovými a 11 dvoulůžkovými pokoji. Nachází se velmi blízko centra města a léčebného domu Prusík. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, televizí, ledničkou, telefonem, rádiem. Parkovat je možné vedle lázeňského domu.

Popis lázeňských a wellness služeb:

Lázeňské procedury jsou poskytovány pod dohledem lékařského personálu v Lázeňském domě Prusík. Wellness procedury poskytuje Wellness centrum Konstantin, jehož součástí je prostorný bazén s příjemně prohřátou vodou, vířivky, finská sauna, parní lázeň, aromatická bylinná sauna, Kneippův chodníček a nově otevřené fitness vybavené nejmodernějšími přístroji a kardiozónou.

 

Lázeňské procedury: klasická masáž, podvodní masáž, perličková koupel, uhličitá koupel, suchá uhličitá koupel, lymfodrenáž, oxygenoterapie, vířivá lázeň, střídavá nožní koupel, nordic walking, inhalace, biolampa, parafínový zábal, solná jeskyně, aj.


Wellness procedury: aromatická masáž, konopná masáž, čínská baňková masáž, lymfatická masáž nohou, masáž horkými lávovými kameny, čokoládová masáž, medová masáž, maková zklidňující masáž, jogurtová masáž se zábalem, zábal z mořských řas, skořicový zábal, čokoládový zábal, medový zábal, konopná lázeň, koupel s výtažky řas, medová koupel, květinový koupel, čokoládová koupel, afrodiziakální koupel, antidepresivní koupel, protizánětlivá koupel, aj.

Zobrazuji:

Příjezd

14:00

Odjezd

11:00

Stravování

Snídaně je zahrnuta v ceně.
Snídaně je podávána formou švédských stolů.

Parkování

Nehlídané parkoviště u hotelu k dispozici zdarma.
Nehlídané parkoviště v blízkosti hotelu.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Akceptujeme kreditní karty

American Express, Euro/Master Card, Diners Club, VISA,