Hotel Krakonoš ***

zaruka nejnižší ceny

Hotel Krakonoš ***

Hodnocení hostů: 9.3 (14 hodnoceni)

Informace o hotelu:

Hotel Krakonoš***+ se nachází v klidném a tichém prostředí Mariánských Lázní. Centrum města je od hotelu vzdáleno přibližně 2 Km. Dopravu zajišťuje pravidelná linka městské hromadné dopravy. Hotel byl vybudován uprostřed krásné přírody, nerušený okolní zástavbou, na místě bezpečném pro děti. Pod jednou střechou je hostům poskytována komplexní lázeňská péče. Poloha hotelu přímo vybízí k provozování letních i zimních sportů. V těsné blízkosti se nachází lyžařská sjezdovka Krakonoška s kabinovou lanovkou.

Popis hotelu:

Komfortní ubytování nabízí 86 pokojů o celkové kapacitě 170 lůžek. Většina pokojů je dvoulůžkových. K dispozici je i 5 prostornějších apartmá o kapacitě 4 osob určených zejména pro rodiny s dětmi nebo přátelé.

 

Vybavení pokoje: koupelna s WC a sprchou, televize, satelit, telefon, lednička, vysoušeč vlasů. Apartmá mají navíc vanu.

 

Hotelová restaurace nabízí tradiční českou i zahraniční kuchyni doplněnou o řadu specialit. Snídaně jsou podávány hotelovým hostům formou teplých a studených švédských stolů, obědy a večeře a la carte nebo výběrem ze tří menu v případě polopenze nebo plné penze. Na přání je zajištěna redukční, diabetická, vegetariánská nebo bezlepková dieta. V létě je součástí restaurace i příjemná venkovní terasa (kapacita 40 míst) skýtající odpočinek a klid s originálním výhledem do sochařského pohádkového ráje. Večerní posezení poskytne Lobby bar s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů včetně čajů a kávy.

 

Sportovně založené hosty potěší přítomnost řady značených turistických stezek, nedaleké golfové hřiště Royal Golf Club Mariánské Lázně, kabinová lanovka s celoročním provozem, půjčovna kol a nordic walking. Nejen rodiny s dětmi nadchne sousedící turistická atrakce Boheminium Park. V zimním období lze využít dvou sjezdovek mariánskolázeňského lyžařského areálu Skiarea nebo desítky kilometrů upravovaných běžeckých tras po okolí.

 

Hotelovým hostům je k dispozici hlídané hotelové parkoviště v ceně 100 Kč/noc. Ubytování domacích mazlíčků je možné za poplatek 220 Kč/noc.

Popis lázeňských a wellness služeb:

Lázeňské a wellness procedury jsou hostům poskytovány přímo v hotelu pod dohledem lékařského a rehabilitačního personálu odborně vyškoleného v rámci indikací léčených v Mariánských Lázních, mezi něž patří problémy pohybového ústrojí a krevního oběhu. Tradiční nabídku léčebných procedur doplňují wellness procedury. Wellness centrum nabízí bazén s teplotou vody 30° C, jehož využití je pro hosty hotelu bezplatné. Součástí je dále mikroklimatická solná jeskyně blahodárně působící na lidský organizmus. Pobyty v solné jeskyni jsou zahrnuty v rámci všech nabízených programů. V případě zajmu hostů lze další návštěvy dokoupit.

 

Lázeňské procedury: klasická masáž, aroma masáž, podvodní masáž, masáž chodidel, perličková koupel, koupel s mořskou solí, parafínový zábal, rašelinový zábal, parafínový zábal rukou, Kneipovy koupele, lymfoven, magnetoterapie, diadynamik, plynová injekce, plynová obálka, inhalace, solná jeskyně, aj.


Wellness procedury: čokoládová masáž, masáž lávovými kameny, koupel s chmelem, aj.


Dále můžete navštívit: manikúru, pedikúru, kosmetika

Zobrazuji:

Příjezd

14:00

Odjezd

10:00

Děti

Děti do 2 let jsou ubytovány zdarma, pokud není využita přistýlka.

Turistické poplatky

Turistický poplatek je v ceně.

Stravování

Snídaně je zahrnuta v ceně.
Snídaně je podávána formou švédských stolů.

Parkování

Hlídané parkoviště u hotelu k dispozici v ceně 100 CZK za noc.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci jsou povoleni a hotel za ně účtuje poplatek 180 CZK za zvířátko a noc.

Akceptujeme kreditní karty

American Express, Euro/Master Card, Maestro, VISA,