Hotel Heluan ****


zaruka nejnižší ceny

Hotel Heluan ****

Hodnocení hostů: 9.2 (1 hodnoceni)

Informace o hotelu:

Čtyřhvězdičkový hotel Heluan je situován do historicky významné budovy karlovarské kolonády, postavené ve stylu secese, jejíž historie se datuje již od roku 1715. Nachází se v samém srdci světoznámého lázeňského města Karlovy Vary, v těsné blízkosti léčivých pramenů. (léčivé prameny jsou vzdáleny pouhým 50 m od hotelu). Svým hostům nabízí ojedinělý pohled na Zámecké lázně, Zámeckou, Tržní a Vřídelní kolonádu.

Popis hotelu:

Hotel nabízí ubytování v celkem 15 prostorných vkusně zařízených dvoulůžkových pokojích nebo apartmá s překrásnými štukovými stropy. V několika pokojích jsou také kachlová kamna či balkón s výhledem na město.

 

Každý pokoj má vlastní koupelnu s vanou a WC. Dále je vybaven fénem na vlasy, TV s výběrem satelitních programů, telefonem s vlastní volbou, minibarem, trezorem a wifi internetem bez poplatku. Hostům je k dispozici župan po celou dobu pobytu.

 

Stravování probíhá v restauraci v 1. patře hotelu. Hostům jsou podávány bohaté snídaně formou švédského stolu (08.00–10.00). Obědy a večeře jsou zajištěny v blízké restauraci Zámecký Vrch nebo Chebský dvůr.


Parkování je možné v blízkosti hotelu na hlídaném parkovišti za poplatek 250 Kč/noc. Za účelem vyložení a naložení zavazadel je možné vjet do lázeňské zóny přímo před hotel. Ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek 250 Kč/noc.

Popis lázeňských a wellness služeb:

Wellness procedury v rámci balíčků probíhají v luxusním wellness centru Spa With Love (100m od hotelu). Individuální přístup vyškolených terapeutů zajišťuje maximální požitek z každé absolvované procedury. Léčebné procedury nebo klasickou lázeňskou léčbu lze dokoupit v sousedních Zámeckých lázních. Zámecké lázně odlišuje o ostatních balneoprovozů návrat k osvědčené tradici karlovarské lázeňské léčby v centrálním balneoprovozu, protože je to skutečně jediné místo, kde se klientovi dostane kompletní péče včetně maximálního využití originální karlovarské léčivé vody. Zámecké lázně využívají dvou vlastních pramenů Horního a Dolního Zámeckého pramene. Nejcennější drahokam Zámeckých lázní — bazén s termominerální vodou je jediný tohoto druhu v České republice.

Zobrazuji:

Příjezd

14:00

Odjezd

10:00

Děti

Přistýlky a postýlky jsou na vyžádání a musí být potvrzeny hotelem.

Stravování

Snídaně je zahrnuta v ceně.
Snídaně je podávána formou švédských stolů.
Polopenze není zahrnuta v ceně, stojí 350 CZK za osobu a den.
Plná penze není zahrnuta v ceně, stojí 700 CZK za osobu a den.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci jsou povoleni a hotel za ně účtuje poplatek 250 CZK za zvířátko a noc.

Ostatní

Parkování je možné v blízkosti hotelu na hlídaném parkovišti za poplatek 250 Kč/noc.

Akceptujeme kreditní karty

American Express, Euro/Master Card, Diners Club, Maestro, VISA,