Hotel Golfi ***


zaruka nejnižší ceny

Hotel Golfi ***

Hodnocení hostů: 9.7 (2 hodnoceni)

Informace o hotelu:

Hotel Golfi*** je útulný hotel umístěný v malebném zákoutí na pravém břehu řeky Labe. Pokoje poskytují příjemný výhled na řeku nebo poděbradský zámek. Komorní a velmi rodinnou atmosféru hotelu dokreslují fotografie bývalých majitelů. Historie hotelu sahá až do roku 1934 a souvisí s rozvojem lázeňství v Poděbradech.

Popis hotelu:

K relaxaci a odpočinku slouží 22 rekonstrovaných pokojů o celkové kapacitě 48 lůžek. Jedenáct dvoulůžkových pokojů typu Standard s oddělenými lůžky, osm pokojů typu DeLuxe s manželskou postelí a dvě prostornější apartmá. Pro novomanželské pobyty je připraveno svatební apartmá.

 

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou nebo vanou a vysoušečem vlasů, samostatná toaleta, televize, satelit, retro telefon, minibar, wifi internet (dva podkrovní pokoje jsou vybaveny klimatizací)

 

Hotelová restaurace Zlatá časy je hotelovým hostům k dispozici denně od 7 do 23 hodin. V letním období je rozšířena o venkovní terasu s romantickým výhledem. Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu, večeře výběrem z menu. Tradiční nabídka českých jídel je doplněna o zahraniční speciality. Širokou nabídku vín, několik druhů kávy a sladkých dezertů můžete vychutnat v prostorách lobby baru. Pro děti je připraven speciální dětský jídelníček a dětský koutek na hraní.

 

Parkování u hotelu je možné za poplatek 100 Kč/noc. Ubytování domácím mazlíčků je možné za poplatek 200 Kč/noc.

Popis lázeňských a wellness služeb:

Wellness procedury v rámci pobytů jsou poskytovány v hotelovém wellness centru. Hotel Golfi nabízí ucelenou nabídku masáží od profesionálních masérů a řadu luxusních zábalů a rituálů přinášející uvolňující zážitek z hluboké relaxace mysli a regenerace těla. Součástí hotelového wellness centra je parní sauna s aromaterapií.


Wellness procedury: Havajská masáž lávovými kameny, masáž sportovní a rekondiční, masáž reflexní, reflexologie plosky nohy, čínská tlaková masáž, lymfatická masáž – ruční, aromamasáž, ayurvédská masáž, masáž pěti elementů, manupresura, masáž horkým olejem, indická masáž hlavy, obličejová masáž horkými růženínovými kameny, Alona rituál, tělový detoxikační zábal, luxusní hloubkové čištění přírodní kosmetikou Primavera, aj.

Zobrazuji:

Příjezd

14:00

Odjezd

11:00

Děti

Přistýlky a postýlky jsou na vyžádání a musí být potvrzeny hotelem.

Stravování

Snídaně je zahrnuta v ceně.
Polopenze není zahrnuta v ceně, stojí 150 CZK za osobu a den.
Plná penze není zahrnuta v ceně, stojí 300 CZK za osobu a den.

Parkování

Nehlídané parkoviště u hotelu k dispozici zdarma.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci jsou povoleni a hotel za ně účtuje poplatek 200 CZK za zvířátko a noc.

Ostatní

Wifi internet v hotelové hale zdarma.

Akceptujeme kreditní karty

American Express, Euro/Master Card, Diners Club, Maestro, VISA, JCB,