Hotel Flora ***


zaruka nejnižší ceny

Hotel Flora ***

Hodnocení hostů: 9.3 (9 hodnoceni)

Informace o hotelu:

Hotel Flora*** se nachází v klidném lázeňském centru v těsné blízkosti kolonády a léčivých pramenů (cca 100 m). Hotel nabízí komplexní lázeňskou léčbu i speciální wellness programy. Všechny služby jsou poskytovány pod jednou střechou, součástí hotelu je bazén a whirlpool. Z kavárny v šestém patře mají hosté unikátní možnost pohledu na celé Mariánské Lázně a okolí.

Popis hotelu:

Původní hotel Flora byl otevřen v roce 1881 a patřil rodině uměleckého zahradníka Václava Skalníka (proto název Flora - květina). Václav Skalník byl zakladatelem lázeňských parků a jeho dílo dodnes obdivují všichni návštěvníci města.

 

Hotel má 69 moderně zařízených dvoulůžkových pokojů se sprchou a WC, telefonem s přímou provolbou, televizí se satelitními programy, bezplatným wifi internetem, vysoušečem vlasů a trezorem (za poplatek).

 

V hotelové hale je volný přístup k internetovému koutku. V prostorách hotelu je možné využít bezplatně wifi připojení k internetu.

 

Parkování je možné rezervovat přímo před hotelem nebo ve dvoře, obojí za poplatek 170 Kč/noc. (doporučujeme rezervaci předem) Ubytování domácích mazlíčků je povoleno za poplatek 300 Kč/noc.

Popis lázeňských a wellness služeb:

Přímo v budově se nachází léčebné oddělení s odborně vyškoleným personálem a hosté si mohou domluvit léčebný program s lékařem nebo zakoupit jednotlivé procedury vč. speciálních (z široké nabídky) přímo na recepci. Možnost zapůjčení koupacího pláště za poplatek. Od roku 2010 vybudována spojovací chodba mezi hotely Flora a Maxim, kde je možno zdarma využít bazén s protiproudem (cca 4 x 8 m).

 

Lázeňské procedury: perličková, přísadová, suchá plynová koupel, Kneippova terapie, podvodní masáž, klasická masáž, lymfatická masáž, baňkování, reflexní masáž, lavatherm,  oxygenoterapie, elektroléčba, magnetoterapie,  inhalace, parafín, biolampa, aj.

 

Wellness procedury: aroma masáž, masáž lávovými kameny, medová masáž, masáž přírodními kartáčky, čokoládová masáž, masáž Afroditin sen, masáž Dolce Vita, aj.

 

Dále můžete využít: kosmetiku, pedikúru, manikúra

 

AKTUÁLNĚ: 10% sleva na všechny pobyty uskutečněné v období od 27.9. do 22.12.2020. Akce platí pro nové rezervace od 17.9.2020. Sleva v cenách zahrnuta.

Zobrazuji:

Příjezd

14:00

Odjezd

12:00

Děti

Děti do 6 let jsou ubytovány zdarma, pokud není využita přistýlka.
Děti do 6 let jsou ubytovány za cenu 300 CZK za osobu a noc, pokud využívají dětskou postýlku.
Děti do 12 let platí za přistýlku 500 CZK za osobu a noc.
Starší děti než 12 let a dospělí platí za přistýlku 500 CZK za osobu a noc.

Stravování

Snídaně je zahrnuta v ceně.
Snídaně je podávána formou švédských stolů.

Parkování

Hlídané parkoviště u hotelu k dispozici v ceně 150 CZK za noc.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci jsou povoleni a hotel za ně účtuje poplatek 300 CZK za zvířátko a noc.

Ostatní

Rezervace parkování nutná předem.

Akceptujeme kreditní karty

American Express, CS, Euro/Master Card, Diners Club, Maestro, VISA, JCB,