Grandhotel Pacifik ****

zaruka nejnižší ceny

Grandhotel Pacifik ****

Hodnocení hostů: 9.4 (15 hodnoceni)

Informace o hotelu:

Grandhotel Pacifik**** je historickou dominantou Hlavní třídy Mariánských Lázních. Již od roku 1905 lze pozorovat úchvatným výhledem centrum lázeňské čtvrti a kolonádu se Zpívající fontánou, která je vzdálená asi 3 minuty klidné chůze. V současnosti prošel hotel výraznou rekonstrukcí a modernizací, což ale nic neubralo na jeho historickém kouzlu. Pokud rádi pozorujete svět z výšky, rozhodně byste si neměli nechat ujít tento pohled do středu Mariánských Lázní.

Popis hotelu:

Hostům je poskytováno komfortní ubytování v 95 pokojích a 7 apartmá s oddělenými pokoji. Všechny společné prostory jsou klimatizovány.

 

Vybavení pokoje: pohodlné dvoulůžko, koupelna s vanou nebo sprchou, televize, minibar, trezor, telefon, fén a koupací plášť, internet - za poplatek

 

V hotelové restauraci Primavera je podávána snídaně a večeře formou bufetu. Obědy jsou servírované, samozřejmostí je volba menu a salátový bufet. Místní kuchaři vám naservírují tradiční nabídku české, mezinárodní a také italské kuchyně a la carte, a nebudou chybět ani dietní jídla na přání. Součástí hotelu je příjemné prostředí Lobby baru s krásným výhledem a nabídkou nápojů a lehkého občerstvení.

 

Parkování je možné za poplatek na centrálním parkovišti v blízkosti (asi 200 metrů), ubytování malého psa (270 Kč/noc)

Popis lázeňských a wellness služeb:

Lázeňské a wellness procedury jsou poskytovány hostům přímo na hotelu, kde je pro tyto účely využíván vlastní minerální pramen. Profesionální tým lékařů a moderně vybavená léčebná oddělení nabízejí komplexní lázeňskou léčbu. Prioritou jsou léčebné procedury z přírodních zdrojů. Hotelové Wellness & beauty centrum nabízí široké možnosti relaxace v atraktivním bazénu s masážními tryskami a vířivými proudy, tropickou sprchu, saunu, samarium a solárium – sluneční ostrov a písková lehátka k dokonalému opálení na bázi solária.

 

Léčebné procedury: Masáž klasická, masáž reflexní, masáž suchými přírodními kartáčky, vřídelní lázeň, ultrazvuk, plynové koupele, slatinné zábaly, plynové injekce, pulzní magnetoterapie, písečná sluneční terapie, parafínový zábal, oxygenoterapie, minerální koupele, koupel s rašelinovým extraktem, lavatherm, kryoterapie, inhalace, gerovital, akupunktura aj.


Wellness procedury: Masáž Afroditin sen, masáž anticelulitidní s jablečným termozábalem, masáž čokoládová, masáž Dolce Vita, masáž relaxační, masáž medová detoxikační, masáž Shiatzu aj.


Dále můžete navštívit: kosmetiku, kadeřnictví, laser centrum Asklepion

 

Zobrazuji:

Příjezd

14:00

Odjezd

12:00

Děti

Přistýlky a postýlky jsou na vyžádání a musí být potvrzeny hotelem.

Stravování

Snídaně je zahrnuta v ceně.
Snídaně je podávána formou švédských stolů.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci jsou povoleni a hotel za ně účtuje poplatek 270 CZK za zvířátko a noc.

Akceptujeme kreditní karty

American Express, Euro/Master Card, Diners Club, Maestro, VISA, JCB,