Golf Hotel Morris ****

zaruka nejnižší ceny

Golf Hotel Morris ****

Hodnocení hostů: 9.4 (50 hodnoceni)

Informace o hotelu:

Zažijte luxus čtyřhvězdičkového Golf Hotelu Morris**** umístěného v těsné blízkosti golfového hřiště Royal Golf Club Mariánské Lázně. Centrum Mariánských Lázní je od hotelu vzdáleno přibližně 2 Km. Nad rámec nabídky golfových pobytů splňuje hotel veškeré náležitosti wellness hotelu včetně vlastního balneo a wellness centra pod jednou střechou.

Popis hotelu:

Golf hotel Morris**** zařízený ve staroanglickém stylu nabízí 58 luxusních jednolůžkových, dvoulůžkových a apartmánových pokojů o celkové kapacitě 145 osob. Pokoje jsou rozděleny do kategorie Standard, Exclusive a Superior.

 

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, toaleta, televize, satelit, telefon, minibar, wifi internet. Pokoje Exclusive jsou prostornější a některé jsou vybaveny vanou. Pokoje Superior jsou velice prostorné a disponují nad rámec ostatních pokojů vlastním krbem nebo terasou.

 

Hotelová restaurace je k dispozici hostům po celý den s nabídkou bohatých bufetových snídaní, včetně BIO snídaní, obědů a večeří formou menu nebo a la carte. Tradiční českou i mezinárodní kuchyni doplňují středomořské speciality. V letních měsících je otevřena venkovní terasa s grilem a udírnou. Chvíle pohody doplňuje kavárna s obsáhlou nabídkou druhů kávy, moučníků a koktejly.

 

Hoteloví hosté mohou využít golfového trenažeru v hotelu a zažít hru na nejmodernějším 3D golfovém simulátoru typu Full Swing golf, považovaným  mnohými experty za v současnosti nejlepší a nejpřesnější golfový simulátor na světě nebo zakoupit Fee na golfové hřiště v Mariánských Lázních nebo i další v blízkosti se slevou oproti běžným cenám. Pro golfové nováčky je k dispozici golfová akademie a to jak v letním tak i v zimní období.

 

Přímo u hotelu můžete navštívit lanové centrum s atraktivními lanovými překážkami jako např. všichni na palubu, Obří žebřík, lezecká stěna aj.

 

Hlídané parkoviště je k dispozici u hotelu za poplatek 100 Kč/noc, ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek 350 Kč/noc.

Popis lázeňských a wellness služeb:

Lázeňské a wellness procedury jsou poskytovány přímo v hotelu pod vedením zkušených terapeutů. K opravdovému odpočinku a relaxaci můžete využít soukromého pronájmu wellness centra s whirlpoolem, saunou a odpočinkovými lehátky.

 

Lázeňské procedury: klasická masáž, aroma masáž, reflexní nožní masáž, vodní masáž nohou, podvodní masáž, lymfodrenáž, perličková koupel, vířivá koupel, rašelinová koupel, bylinná koupel, suchá plynová koupel, slatinný zábal, parafínový zábal, Kneippova lázeň, inhalace, plynová injekce, oxygenoterapie elektroterapie, magnetoterapie, aj.

 

Wellness procedury: masáž horkými kameny, čokoládová masáž, relaxační masáž, povzbuzující masáž, uklidňující masáž, masáž proti migréně, anticelulitidní masáž, čokoládový zábal, anticelulitidní zábal, exklusivní zábal s 24-karátovým zlatem, exklusivní zábal šampaňské a růže, zábal z přírodního včelího vosku, aj.

 

Dále můžete využít: půjčovnu jízdních kol, jízdu na koni

Zobrazuji: