Depandance Felicitas ****


zaruka nejnižší ceny

Depandance Felicitas ****

Informace o hotelu:

Pokoje Depandance Felicitas se nacházejí v bývalém hotelu Orfeus na lázeňské kolonádě, hned naproti Spa Hotelu Felicitas. Všechny pokoje jsou po kompletní rekonstrukci a hostům nabízí využití všech služeb mateřského hotelu za zvýhodněnou cenu.

Popis hotelu:

Komfortní jednolůžkové pokoje plně odpovídající standardu **** , jsou vybaveny chladničkou, TV, rádiem, telefonem, fénem, trezorem a koupelnou se sprchovým koutem. Na všech pokojích je WIFI zdarma. U lázeňských pobytů je v ceně ubytování zapůjčení županu.

 

Do hlavní budovy Spa Hotelu Felicitas se dochází na procedury, stravování i do bazénu - vzdálenost 15 metrů.

 

Moderní restaurace s kavárnou a letní terasou se nachází v přízemí hotelu hlavní budovy je otevřena denně od 7:00 do 22:00 hodin. Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu, obědy jsou servírované výběrem z menu nebo a la carte.

 

Parkování je možné na ulici u hotelu v ceně 50 Kč/noc nebo v podzemní hotelové garáži hlavní budovy v ceně 150 Kč/noc - rezervace nutná předem. Ubytování domácích zvířat je možné (300 Kč/noc).

 

Další možnosti ubytování:

Spa Hotel Felicitas**** (hlavní budova)

Popis lázeňských a wellness služeb:

Balneo-rehabilitační centrum na hlavní budově je vybaveno moderní zdravotnickou technikou a odborným zdravotnickým personálem. Nabízí špičkovou zdravotní a léčebnou péči. Léčba je zaměřena na srdečně-cévní onemocnění, diabetes, nemoci pohybového ústrojí a slouží také jako preventivní léčebná péče civilizačních chorob.

 

Hotelové wellness centrum, které je otevřeno denně 9:00 – 20:30 hod. nabízí širokou nabídku zážitkových masáží, zábalů, koupelí či luxusních tělových terapií a kosmetiky. Pro hotelové hosty je k dispozici bazén (velikost 13x6 metrů, 30 °C) na několik hodin denně zdarma. Součástí wellness centra je Saunový minisvět, kde můžete využít saunu, parní lázeň, bio aromatickou saunu, Kneippovy lázně, zážitkové sprchy a relaxační zónu s lehátky.

 

Zobrazuji:

Příjezd

14:00

Odjezd

11:00

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci jsou povoleni a hotel za ně účtuje poplatek 300 CZK za zvířátko a noc.

Akceptujeme kreditní karty

Euro/Master Card, Maestro, VISA,