Wellness pobyty

Wellness pobyty

V sekci Wellness pobyty vám přinášíme denně aktualizovanou nabídku wellness pobytů. Wellness pobyty sestavené v délce od 2 do 7 nocí přináší úlevu od napětí a stresu každodenního života.

 • Mariánské Lázně (34 pobytů)
 • Františkovy Lázně (11 pobytů)
 • Lázně Karlovy Vary (17 pobytů)
 • Lázně Poděbrady (19 pobytů)
 • Lázně Luhačovice (21 pobytů)
 • Lázně Jáchymov (7 pobytů)
 • Praha a okolí (3 pobyty)
 • Lázně Ostrožská Nová Ves (2 pobyty)
 • Lázně Jeseník (3 pobyty)
 • Lázně Velké Losiny (12 pobytů)
 • Západní Čechy (3 pobyty)
 • Východní Čechy (4 pobyty)
 • Jižní Čechy (16 pobytů)
 • Konstantinovy Lázně (2 pobyty)
 • Lázně Vráž (4 pobyty)

laz_01.jpg

Lázeňský Hotel Nové Lázně    *****

Mariánské Lázně, Česká republika ( info o městě)

Lázeňský Hotel Nové Lázně***** představuje pro mnohé návštěvníky architektonicky nejkrásnější lázeňský hotel v Mariánských Lázních, od jehož otevření uplynulo více než 115 let. Díky své centrální poloze v těsné blízkosti lázeňské kolonády se stal již od svého vzniku léčebným centrem lázní a dnes svým hostům poskytuje nejkomplexnější nabídku léčebných a relaxačních pobytů s využitím místních přírodních zdrojů.


hve_01.jpg

Lázeňský hotel Hvězda    ****

Mariánské Lázně, Česká republika ( info o městě)

Lázeňský hotel Hvězda**** je ukázkou unikátní lázeňské architektury a historickým skvostem v centru lázeňské části s přímým vstupem do lázeňského parku a na kolonádu se Zpívající fontánou. Jeho jednotlivé části Hvězda, Imperial a Neapol jsou navíc propojeny koridorem s lázeňskými hotely Nové Lázně a Centrální Lázně, címž vznikl největší lázeňský resort ve střední Evropě.


oly_02.jpg

Spa & Wellness hotel Olympia    ****

Mariánské Lázně, Česká republika ( info o městě)

Moderní čtyřhvězdičkový Spa & Wellness hotel Olympia, novostavba z roku 2005, se nachází na jednom z nejkrásnějších míst Mariánských Lázní, blízko lázeňské kolonády (vzdálena cca 200m) a městských parků. Pokud chcete relaxovat a vychutnat romantickou a uklidňující náladu Mariánských Lázní, rozhodně byste měli využít služeb tohoto hotelu.


roy_001.jpg

Lázeňský hotel Royal    ****

Mariánské Lázně, Česká republika ( info o městě)

Lázeňský hotel Royal**** je moderní lázeňský hotel s nabídkou komplexních služeb pod jednou střechou. Hotel se nachází na okraji lesoparku, (5 minut klidné chůze od Zpívající fontány) a nabízí hostům jeden z nejkrásnějších panoramatických výhledů v Mariánských Lázních. V hotelu panuje příjemná rodinná atmosféra a ke všem požadavkům hostů je přistupováno individuálně, aby byla zajištěna královská péče, klid a maximální pohodlí.


pre_01.jpg

Luxury Spa & Wellness Hotel Prezident    ****

Lázně Karlovy Vary, Česká republika ( info o městě)

Luxury Spa & Wellness Hotel Prezident**** je první designový hotel s nabídkou lázeňských a wellness služeb v Karlových Varech. Díky své poloze přímo v srdci lázeňského centra (vzdálený asi 2 min. chůze od Vřídla) je ideálním místem pro odpočinek, relaxaci a léčbu. Na dosah ruky jsou veškeré léčivé minerální prameny i historické památky města. O moderním neotřelém designu a vysoké kvalitě poskytovaných lázeňských, wellness a beauty služeb se přesvědčili mnozí VIP hosté, mezi které patří exprezident Václav Havel s chotí Dagmar.


rich_01.jpg

Parkhotel Richmond    ****

Lázně Karlovy Vary, Česká republika ( info o městě)

Parkhotel Richmond**** se nachází v klidné části Karlových Varů, na břehu řeky Teplé, obklopen stylovým anglickým parkem s originální japonskou meditační zahradou a překrásným pavilónkem s vlastním pramenem Štěpánka. Více než 160tiletá historie hotelu zajišťuje hostům tradiční lázeňskou léčbu i doplňkové služby na špičkové úrovni. Součástí nabídky je široká škála speciálních léčebných, relaxačních a wellness programů.


aquapal_01.jpg

Aquapalace Hotel Prague    ****

Praha a okolí, Wellness ( info o městě)

Čtyřhvězdičkový Aquapalace Hotel Prague je luxusně vybavený hotel umístěný v areálu Aquapalace Praha, největším aquaparku ve střední Evropě. Přímý přístup do nově vybudovaného aquaparku nabízí dospělým, rodinám i sportovním nadšencům. Díky široké nabídce služeb, v blízkosti moderní a pulzující metropole Prahy (vzdálena asi 5 Km), prožijete příjemný pobyt, ať už přijedete za zábavou nebo relaxací.


fel_01.jpg

Spa Hotel Felicitas    ****

Lázně Poděbrady, Česká republika ( info o městě)

Čtyřhvězdičkový Spa Hotel Felicitas, novostavba z roku 2007 se za krátkou dobu stala vyhledávaným cílem hostů, kteří hledají komplexní lázeňskou léčbu a relaxaci pod jednou střechou. Hotel zaujme svou polohou přímo v srdci Poděbrad u lázeňské kolonády naproti centrální fontáně, a svou pestrou nabídkou léčebných, relaxačních a víkendových pobytů jistě potěší všechny příznivce tradiční lázeňské léčby situované do příjemného prostředí moderně vybaveného hotelu.


pac_01.jpg

Grandhotel Pacifik    ****

Mariánské Lázně, Česká republika ( info o městě)

Grandhotel Pacifik**** je historickou dominantou Hlavní třídy Mariánských Lázních. Již od roku 1905 lze pozorovat úchvatným výhledem centrum lázeňské čtvrti a kolonádu se Zpívající fontánou, která je vzdálená asi 3 minuty klidné chůze. V současnosti prošel hotel výraznou rekonstrukcí a modernizací, což ale nic neubralo na jeho historickém kouzlu. Pokud rádi pozorujete svět z výšky, rozhodně byste si neměli nechat ujít tento pohled do středu Mariánských Lázní.


but_01.jpg

Wellness Hotel Villa Butterfly    ****

Mariánské Lázně, Česká republika ( info o městě)

Wellness Hotel Villa Butterfly**** je architektonicky moderní stavba ve stylu Art-Noveu z roku 1995 s originálním uměleckým interiérem, která zaujme nejen široké spektrum lázeňských návštěvníků, ale také rodiny s dětmi. Nachází se v centru Mariánských Lázní a přímo před hotelem se rozprostírá lázeňský park s pavilonem Alexandriina pramene.


tommy_00.jpg

Hotel TOMMY – congress & relax center    ***

Východní Čechy, Wellness ( info o městě)

Hotel TOMMY – congress & relax center*** je umístěný v centru malebné příměstské části Náchoda – Babí, v mezihoří Krkonoš a Orlických hor. Nově zrekonstruované prostory hotelu nabízí komplexní služby spojené s ubytováním, stravováním, relaxací a odpočinkem. Rodinná a pohodová atmosféra hotelu Vás bude provázet po celou dobu pobytu, ať zde strávíte dovolenou či jen relaxační víkend. Nudit se zde nebudete v žádném ročním období.


amb_01.jpg

Wellness & Spa hotel Ambiente    ****

Lázně Karlovy Vary, Česká republika ( info o městě)

Čtyřhvězdičkový Wellness & Spa hotel Ambiente leží v bezprostřední blízkosti Vřídla a kostela sv. Máří Magdalény, v samém centru lázeňské části Karlových Varů – nejvýznamnějších a mezinárodně známých lázní lázeňského trojúhelníku, položených v hlubokém a zalesněném údolí řeky Teplé. Pokud hledáte aktivní dovolenou, wellness víkend či lázeňské léčení, každý den po celý rok nabízí Wellness & Spa hotel Ambiente**** nezapomenutelný pobyt.


jea_01.jpg

Wellness hotel Jean de Carro    ****

Lázně Karlovy Vary, Česká republika ( info o městě)

Wellness hotel Jean de Carro**** s jedinečným výhledem na Vřídelní kolonádu a její okolí leží přímo v srdci lázeňského centra Karlových Varů. Dopřejte si chvíle odpočinku a nechte se hýčkat nejrůznějšími wellness procedurami z nabídky tohoto hotelu. Odjíždět budete nejen odpočati, ale nabití energií a novou chutí do života.


laf_01.jpg

Spa Hotel Lafonte    ****

Lázně Karlovy Vary, Česká republika ( info o městě)

Spa Hotel Lafonte**** nabízí ubytování v klidné části města Karlovy Vary ve vzdálenosti asi 15 minut klidné chůze od centra. Hotelové hosty překvapí příjemným prostředím a rodinnou atmosférou. Pro ty, kteří hledají únik od každodenního uspěchaného života, bude čtyřhvězdičkový Spa Hotel Lafonte jistě příjemnou volbou, nabízející vše pod jednou střechou.


con_01.jpg

Hotel Continental    ****

Mariánské Lázně, Česká republika ( info o městě)

Hotel Continental**** je zasazený do hlavního centra Mariánských Lázní s výbornou dostupností lázeňských parků. Příjemnou procházkou lze od hotelu dojít ke kolonádě se Zpívající fontánou, stejně jako navštívit kolonádu Ferdinandovo pramene. V minulých letech prošel hotel kompletní rekonstrukcí, díky které dokáže splnit požadavky i nejnáročnějších klientů. Veškeré služby jsou hostům poskytovány pod jednou střechou v příjemném prostředí a rodinné atmosféře hotelu.


kra_01.jpg

Hotel Krakonoš    ***

Mariánské Lázně, Česká republika ( info o městě)

Hotel Krakonoš***+ se nachází v klidném a tichém prostředí Mariánských Lázní. Centrum města je od hotelu vzdáleno přibližně 2 Km. Dopravu zajišťuje pravidelná linka městské hromadné dopravy. Hotel byl vybudován uprostřed krásné přírody, nerušený okolní zástavbou, na místě bezpečném pro děti. Pod jednou střechou je hostům poskytována komplexní lázeňská péče. Poloha hotelu přímo vybízí k provozování letních i zimních sportů. V těsné blízkosti se nachází lyžařská sjezdovka Krakonoška s kabinovou lanovkou.


fp_00.jpg

Spa & Wellness Hotel Francis Palace    ****

Františkovy Lázně, Česká republika ( info o městě)

Čtyřhvězdičkový Spa & Wellness Hotel Francis Palace je nově otevřený, moderně vybavený luxusní hotel nacházející se v klidné části města Františkovy Lázně (asi 5 min klidné chůze od lázeňské promenády), mezinárodně vyhledávaného již od dob vlády Františka Josefa I. Pokud hodláte strávit ve Františkových Lázních léčebný pobyt, aktivní dovolenou či relaxační víkend, věřte, že Spa & Wellness Hotel Francis Palace**** vám pro tyto příležitosti nabízí neopakovatelné zážitky.


imp_01.jpg

Lázeňský hotel Imperial    ****

Františkovy Lázně, Česká republika ( info o městě)

Čtyřhvězdičkový Lázeňský hotel Imperial, vzácná perla uprostřed zeleně, zaujme jedinečnou polohou uprostřed Jitřního parku, úchvatnou novorenesanční architekturou a komplexností služeb, které tento hotel řadí na vrchol nabídky lázeňských hotelů ve Františkových Lázních.


lil_01.jpg

Lázeňský hotel Tři lilie    ****

Františkovy Lázně, Česká republika ( info o městě)

Původní dům, do kterého je dnes zasazen Lázeňský hotel Tři lilie, byl vystavěn roku 1793 a stal se základním kamenem celých pozdějších Františkových Lázní. Básníci, knížata i státníci si zde více než 200 let spolu s ostatními hosty užívali příjemného luxusu. Nyní si tento luxus v centru lázeňské zóny můžete v prostorách zrekonstruovaného hotelu dopřát i Vy!


rad_01.jpg

Lázeňský hotel Radium Palace    ****

Lázně Jáchymov, Česká republika ( info o městě)

Lázeňský hotel Radium Palace**** se nalézá uprostřed rozsáhlého lesoparku a působí v zeleni stromů jako krásný perleťový náhrdelník. V impozantním neoklasicistním paláci z roku 1912 se dokonale snoubí tradice, historie a součastnost s jedinečným nádechem luxusu. Svým půvabem stále patří k tomu nejlepšímu co může Evropa v oblasti lázeňství nabídnout. Celková rekonstrukce a modernizace objektu v roce1997 zvýšila komfort poskytovaných služeb a současně citlivě zachovala osobitý historický ráz. Interiéry s původními architektonickými detaily a stylovými mramorovými obklady uspokojí i nejnáročnější klientelu. • Řadit podle
 • oblíbenosti
 • počtu nocí
 • města
 • ceny

hol_01.jpg

V ceně pobytu Speciální balíček Prodloužený víkend zahrnuto:

3x ubytování: ve dvoulůžkovém pokoji Superior

Stravování: 3x bohatá snídaně formou bufetu

Wellness program:

 • neomezený vstup do ClubWell zóny (bazén, whirlpool, finská sauna, vario sauna, parní lázeň, relaxační místnost)
 • neomezený vstup do EnerGym zóny (cardio fitness, posilovna)

Bonus:

 • parkování v hotelové garáži zdarma

V rámci pobytu můžete využívat zdarma: internet na pokoji, župan k zapůjčení


Odpočiňte si v lázních během všedních dnů a nechte se obklopit zámeckou atmosférou. Nabízíme Vám skladbu procedur, které přispívají k harmonizaci těla a duše.

vra_00.jpg

V ceně pobytu Všední dny v lázních pro muže i ženy - sleva 25% zahrnuto:

3x ubytování: ve dvoulůžkovém pokoji nebo jednolůžkovém pokoji na Zámku nebo v Jubilejním pavilonu

Stravování: 3x polopenze (snídaně formou švédských stolů, večeře nebo oběd výběr ze čtyř menu), 1x welcome drink (příplatek na plnou penzi: 345 Kč/osoba/pobyt)

Lázeňský program:

 • 1x relaxační koupel bylinná nebo přísadová pivní koupel (příznivě ovlivňuje činnost centrální nervové soustavy, uvolňuje a prohřívá svalstvo)
 • 1x zábal dle výběru (čokoládový či medový, tyto zdánlivě kulinářské přísady dokážou doslova kouzla s Vaší pokožkou)
 • 2x klasická masáž částečná (hbité prsty masérů uleví krku i zádům)
 • 2x vstup do bazénu 30 minut (rehabilitační bazén s teplotou vody 29°C)
 • volný vstup do fitness po celou dobu pobytu

BONUS:

 • prohlídka bývalého zámeckého sídla Lobkowiczů s výkladem

V rámci pobytu můžete využívat zdarma: župan k zapůjčení, internet, kulečník, stolní fotbálek, šipky

Wellness pobyt

Počet dní: 4 | Počet nocí: 3
Wellness hotel Stein  ***

Západní Čechy, Wellness (info o městě)


ste_01.jpg

V ceně pobytu Wellness pobyt zahrnuto:

3x ubytování: ve dvoulůžkovém pokoji

Stravování: 3x vydatná snídaně formou bohatého bufetu (včetně fitness koutku), 2x večeře formou 3 chodového menu, 1x fitness večeře

Wellness program:

 • 1x klasická částečná masáž
 • 1x pivní koupel
 • 2x sauna + danárium 1 hod.

BONUS:

 • 1x zapůjčení jízdního kola
 • župan na pokoji
 • wifi free

tommy_00.jpg

V ceně pobytu Wellness pobyt pro ženy zahrnuto:

3x ubytování: ubytování ve dvoulůžkovém pokoji

Stravování: 3x bohatá snídaně formou bufetu, 1x zeleninový talíř s kuřecím masem přelitý lehkým dresinkem

Wellness program:

 • 1x uvolňující aroma masáž z 31 druhů kvítí (20 min.) nebo finská sauna (60 min.)
 • 1x relaxační koupel v lázni whirlpool (25 min.)
 • 1x využití fitness rotopedu (30 min.)
 • 3x vstup do hotelového bazénu (30 min.)

V rámci pobytu můžete využívat zdarma: parkování / doprava z Náchoda do hotelu zdarma, internet

Léčebně preventivní pobyt

Počet dní: 4 | Počet nocí: 3
Priessnitzovy lázně Jeseník  ****

Lázně Jeseník, Česká republika (info o městě)


Dopřejte si lázeňské procedury na jednom místě, bez nutnosti jezdit za odborníky - jsou tu totiž pro Vás. Pomůžeme Vám nejen od bolestí kloubů, zad a svalů, ale léčebným programem sestaveným odborným lékařem přispějeme k celkové regeneraci organizmu a zpomalení jeho stárnutí.

pr_01.jpg

V ceně pobytu Léčebně preventivní pobyt zahrnuto:

3x ubytování: ve dvoulůžkovém nebo jednolůžkovém pokoji

Stravování: 3x polopenze (výběrová strava)

Léčebný program:

 • 1x vstupní lékařské vyšetření
 • léčebné procedury v hodnotě 350 Kč/noc (1.050 Kč/pobyt) sestavené odborným lékařem dle aktuálního stavu a požadavků klienta

Dokoupení dalších procedur možné na dotaz předem nebo na místě.

Aktivity balíček

Počet dní: 4 | Počet nocí: 3
Lázeňský hotel coop Kriváň  ****

Mariánské Lázně, Česká republika (info o městě)


01.jpg

V ceně pobytu Aktivity balíček zahrnuto:

3x ubytování: ve dvoulůžkovém pokoji

Stravování: 3x snídaně formou švédských stolů, 3x večeře výběrem ze 4 menu + salátový bufet

Wellness program:

 • 1x částečná masáž dle vlastního výběru
 • vstup do sauny + vstup do vířivky

A dále:

 • turistická mapa okolí zdarma
 • 3x svačinový balíček na výlet
 • tipy na výlety

V rámci pobytu můžete využívat zdarma: wifi internet, trezor

Wellness prodloužený víkend

Počet dní: 4 | Počet nocí: 3
Konstantinovy Lázně  ***

Konstantinovy Lázně, Česká republika (info o městě)


Chcete využít k relaxaci a odpočinku proloužený víkend nebo se Vám zdá běžný víkend příliš krátký? Pak je tento pobyt přesně to pravé pro Vás.

kon_01.jpg

V ceně pobytu Wellness prodloužený víkend zahrnuto:

3x ubytování: ve dvoulůžkovém pokoji nebo jednolůžkovém pokoji

Stravování: 3x polopenze (plná penze za příplatek 375 Kč/osoba/pobyt)

Wellness program:

 • 2x vstup do Wellness centra Konstantin na 1,5 hodiny (zahrnuje vstup do bazénu, vířivek, Kneippových chodníčků, saun a parní lázně)
 • 1x relaxační koupel
 • 1x smyslová masáž částečná se zábalem

Úleva od bolesti zad a kloubů

Počet dní: 4 | Počet nocí: 3
Priessnitzovy lázně Jeseník  ****

Lázně Jeseník, Česká republika (info o městě)


Bolesti zad a kloubů patří k nejčastějším zdravotním problémům, které nám znepříjemňují život. Léčebně preventivní pobyt se zaměřuje na jejich diagnostiku, léčbu a prevenci.

pr_01.jpg

V ceně pobytu Úleva od bolesti zad a kloubů zahrnuto:

3x ubytování: ve dvoulůžkovém nebo jednolůžkovém pokoji

Stravování: 3x polopenze (výběrová strava)

Léčebný program:

 • 1x Klimatoterapie - Priessnitzova pohybová terapie
 • 1x koupel vířivá s rašelinovým extraktem
 • 1x masáž klasická částečná
 • 1x rašelinový obklad

Dokoupení dalších procedur možné na dotaz předem nebo na místě.

Rekreační pobyt 3 noci

Počet dní: 4 | Počet nocí: 3
Hotel Agricola Wellness & Spa  ****

Mariánské Lázně, Česká republika (info o městě)


ag_01.jpg

V ceně pobytu Rekreační pobyt 3 noci zahrnuto:

3x ubytování: ve dvoulůžkovém nebo jednolůžkovém pokoji

Stravování: 3x polopenze (snídaně formou švédských stolů, večeře formou 3chodového menu + salátový bar), 1x uvítací drink při příjezdu

Wellness program:

 • volný vstup do bazénu a do sauny po celou dobu pobytu
 • dokoupení procedur na místě s 15% slevou

A dále:

 • miska ovoce na pokoji
 • možnost využití minigolfu, stolního tenisu, petanque, venkovních šachů a hřišť (kromě tenisového kurtu)
 • v létě zapůjčení lehátka a slunečníku
 • infomapka Mariánských Lázní
 • prodloužení check-outu dle aktuálních možností

V rámci pobytu můžete využívat zdarma: internet na pokoji, župan k zapůjčení, parkování u hotelu

Relaxace a uvolnění v centru lázní

Počet dní: 4 | Počet nocí: 3
Hotel Flora  ***

Mariánské Lázně, Česká republika (info o městě)


flo_01.jpg

V ceně pobytu Relaxace a uvolnění v centru lázní zahrnuto:

3x ubytování: ve dvoulůžkovém nebo jednolůžkovém pokoji

Stravování: 3x polopenze (snídaně formou bufetových stolů, tříchodová večeře výběrem ze 4 hlavních jídel + salátový bufet), 1x welcome drink

Lázeňský program:

 • 1x masáž na vodním lůžku
 • 1x klasická cástečná masáž
 • 1x suchá plynová lázeň
 • 1x parafínový zábal rukou
 • volný vstup do bazénu
 • pitná kúra

A dále:

 • 20% sleva na dokup procedur v hotelu
 • 20% sleva na konzumaci nápojů v restauraci a v kavárně hotelu

bel_01.jpg

V ceně pobytu Prodloužený odpočinkový pobyt zahrnuto:

3x ubytování: ve dvoulůžkovém pokoji

Stravování: 3x polopenze (snídaně formou švédského stolu, večeře výběrem ze tříchodového menu)

Wellness program:

 • 1x klasická masáž zad a šíje
 • 1x přísadová bylinná koupel
 • 1x masáž na vodním masážním lůžku hydrojet
 • 1x solno-jodová jeskyně

V rámci pobytu můžete využívat zdarma: internet, župan

Lázeňské dny na zkoušku

Počet dní: 4 | Počet nocí: 3
Hotel Flora  ***

Mariánské Lázně, Česká republika (info o městě)


flo_01.jpg

V ceně pobytu Lázeňské dny na zkoušku zahrnuto:

3x ubytování: ve dvoulůžkovém nebo jednolůžkovém pokoji

Stravování: 3x polopenze + lehký oběd (snídaně formou bufetových stolů, lehký oběd, tříchodová večeře výběrem ze 4 hlavních jídel + salátový bufet)

Lázeňský program:

 • 6 procedur (klasická masáž, perličková koupel, Kneippova koupel, parafín, inhalace, cvičení v bazénu)
 • volný vstup do bazénu
 • pitná kúra

A dále:

 • 20% sleva na procedury dokoupené na místě
 • župan na pokoji

Regenerační pobyt VITAL

Počet dní: 4 | Počet nocí: 3
Wellness hotel Rezidence  ****

Jižní Čechy, Wellness (info o městě)


rez_001.jpg

V ceně pobytu Regenerační pobyt VITAL zahrnuto:

3x ubytování: ve dvoulůžkovém nebo jednolůžkovém pokoji

Stravování: 3x polopenze (snídaně rautem, večeře výběrem ze tříchodového menu, zeleninové a salátové buffé)

Wellness program:

 • volný vstup do WELLNESS OÁZY (moderní bazén, whirlpool, Kneippův chodník, parní komora, sauna, solná jeskyně, odpočívárna s lehátky)
 • 1x mobilizace pohybového aparátu měkkými technikami
 • 1x rehabilitační cvičení v bazénu
 • 1x skupinové cvičení zaměřené na uvolnění a posílení pohybového aparátu – sk. max. 8-10 osob (zaměření na rizikové partie – šíje, krční a bederní páteř, kyčle)
 • po cvičení máte možnost využít volně vedené diskuse na téma základních návyků a pravidel zdravého životního stylu s naší instruktorkou a výživovou poradkyní Lenkou Kro

BONUS:

 • zapůjčení hotelového županu v rámci pobytu
 • Novohradská karta – možnost využití slev u novohradských partnerů

Nechte to na nás - 3 noci

Počet dní: 4 | Počet nocí: 3
Wellness hotel Diana  ***

Lázně Velké Losiny, Česká republika (info o městě)


dia_00x.jpg

V ceně pobytu Nechte to na nás - 3 noci zahrnuto:

3x ubytování: ve dvoulůžkovém pokoji

Stravování: 3x polopenze (snídaně formou bohatého bufetu, večeře výběrem z menu + ovocné a zeleninové saláty, ovoce)

Wellness program:

 • 1x přísadová koupel
 • 1x masáž klasická částečná
 • 1x presoterapie
 • volný vstup do bazénu, whirlpoolu, sauny a fitness
 • volný vstup do termálního bazénu v Termálních lázních ve vymezených v dopoledních i odpoledních časech (7:00 - 9:00, 12:30 - 20:30)

V rámci pobytu můžete využívat zdarma: zapůjčení županu, parkování u hotelu

Balíček Relax pro seniory

Počet dní: 4 | Počet nocí: 3
Hotel Bohemia  ***

Františkovy Lázně, Česká republika (info o městě)


boh_01.jpg

V ceně pobytu Balíček Relax pro seniory zahrnuto:

3x ubytování: ve dvoulůžkovém nebo jednolůžkovém pokoji

Stravování: 3x polopenze, 1x welcome drink

Wellness program:

 • 1x jílový zábal
 • 1x regenerační masáž
 • 1x parafínový zábal na ruce
 • 1x vstup do Aquafora - světa vody a relaxace
 • 1x vstup do solné jeskyně

 

Přespěte a posnídejte - 5 nocí

Počet dní: 6 | Počet nocí: 5
Wellness hotel Diana  ***

Lázně Velké Losiny, Česká republika (info o městě)


dia_00x.jpg

V ceně pobytu Přespěte a posnídejte - 5 nocí zahrnuto:

5x ubytování: ve dvoulůžkovém pokoji

Stravování: 5x snídaně formou bufetu

Wellness program:

 • volný vstup do bazénu, whirlpoolu, sauny a fitness
 • volný vstup do termálního bazénu v Termálních lázních ve vymezených časech
 • dokoupení procedur možné dle výběru z ceníku předem nebo na místě

V rámci pobytu můžete využívat zdarma: zapůjčení županu, parkování u hotelu


Prodloužený relaxační víkend je možné objednat od čtvrtka do neděle. V rámci pobytu je zahrnuta polopenze a wellness program spočívající z přísadové koupele dle výběru, podvodní masáže a klasické masáže částečné s éterickými oleji.

ant_01.jpg

V ceně pobytu Prodloužený relaxační víkend zahrnuto:

3x ubytování: ve dvoulůžkovém nebo jednolůžkovém pokoji kategorie Standard*** nebo Superior****

Stravování: 3x polopenze (výběrová strava: bufetová snídaně, večeře výběrem z 5 jídel, salátový bufet, ovoce, minerální voda, káva) na přání možnost dietní stravy

Wellness program:

 • 1x klasická masáž zad s éterickými oleji nebo anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem
 • 1x přírodní uhličitá koupel
 • 1x podvodní masáž
 • možnost bezplatné konzultace s lékařem

V rámci pobytu můžete využívat zdarma: vstup do vodního relaxačního centra (2 propojené bazény, whirlpool, parní lázeň), na pokoji Superior také župan k zapůjčení


kat_01.jpg

V ceně pobytu Prodloužené dny plné odpočinku + 1 noc zdarma zahrnuto:

4x ubytování: ve dvoulůžkovém nebo jednolůžkovém pokoji zvolené kategorie

Stravování: 4x snídaně formou bohatého bufetu

Wellness program:

 • volný vstup do wellness&spa (sauny, páry, vířivka a relaxační místnosti)
 • volný vstup do posilovny
 • 1x terapeutická akupresurní masáž mušlemi Pure Fiji 30 min.
 • 1x koupel v hydromasážní vaně pod širým nebem 60 min.
 • půjčení kola nebo sněžnic dle sezóny (4 hodiny) nebo 2x lekce cvičení (1 hodina dle aktuální nabídky v daném termínu) nebo 2x 1/2 hodiny jízdy na koni

A dále: transfer z Počátek (oploceného nehlídaného parkoviště) do resortu a zpět

Lázně na zkoušku - AKCE

Počet dní: 5 | Počet nocí: 4
Priessnitzovy lázně Jeseník  ****

Lázně Jeseník, Česká republika (info o městě)


Vincenz Priessnitz je označován za nejznámější a nejslavnější osobnost českého lázeňství, za zakladatele moderní vodoléčby. Vodoléčbu kombinoval s pitím pramenité vody, chůzí ve vodě nebo v rose, cvičením, procházkami a prací. Jeho metody se uplatňují dodnes. Přijeďte se o jejich příznivém účinku na zdraví přesvědčit do Priessnitzových léčebných lázní.

pr_01.jpg

V ceně pobytu Lázně na zkoušku - AKCE zahrnuto:

4x ubytování: ve dvoulůžkovém nebo jednolůžkovém pokoji

Stravování: 4x polopenze (výběrová strava)

Léčebný program:

 • 1x koupel perličková s bylinkami
 • 1x koupel vířivá s rašelinovým extraktem
 • 1x zábal z jílu kloubní malý
 • 1x masáž klasická částečná
 • 1x reflexní masáž plosky nohy
 • 1x plavání v rehabilitačním bazénu

Dokoupení dalších procedur možné na dotaz předem nebo na místě.


veg-tit.jpg

V ceně pobytu Relaxační balíček VEGA 4 zahrnuto:

3x ubytování: ve dvoulůžkovém pokoji

Stravování: 3x polopenze (snídaně formou bohatého bufetu, večeře se třemi chody, a to polévkou podávanou formou polévkového bufetu, hlavní chod výběrem ze tří menu, salaterie & dezert)

Wellness program:

 • využití krytého bazénu a fitnessu po celou dobu pobytu
 • 1x rašelinový zábal zad 20 min.
 • 1x perličková koupel s přísadou dle svého výběru 20 min pro ženy / 1x Hydromasáž dolních končetin 20 min. - pro muže
 • 1x relaxační masáž zad a šíje 20 min.
 • 2x whirlpool 15 min.
 • 1x sauna nebo infrasauna 1 hod.

A dále:

 • župan k zapůjčení a bačkůrky pro Vás na pokoji
 • parkoviště zdarma - hlídaní kamerovým systémem
 • odvoz do centra Luhačovic zdarma
 • internet na pokoji zdarma

Nevíte si rady?

Volejte:
605 000 605
(po-pá 8-20h)

Proč lázně od nás?

Jedinečné lázeňské pobyty

V naší nabídce najdete široký výběr lázeňských pobytů, díky kterým rychle a snadno zregenetujete své síly. Kromě lázeňských pobytů si můžete vybrat z dalších 11 druhů tématických pobytů odpovídající vašim požadavkům zájmům.

Ceny pobytů nenavyšujeme

Nikdy u nás nezaplatíte více, než při rezervaci v hotelu. Objednávkou u nás můžete leda vydělat, a to slevou na váš příští pobyt.

Šetříme váš čas

V případě obsazenosti hotelu vám automaticky nabídneme alternativní pobyt nebo ubytování.

Jsme tu pro Vás

Jsme pro vás k dispozici 12 hodin denně na telefonu nebo emailu a rádi Vám poradíme s veškerými dotazy.