Pobyty pro seniory

Tento druh pobytu je zaměřen na seniory trpící nemocemi pohybového ústrojí. Lázeňské hotely nabízejí celou řadu léčebných a wellness procedur, které podpoří jak fyzickou tak i psychickou stránku těla. Procedury jsou zaměřeny na léčbu mnoha onemocnění (revmatická artritida, Morbus Bechtěrev, poruchy páteře, onemocnění svalů a šlach, vysoký krevní tlak, ischemické poruchy, chronické ploténkové systémy atd.).

Všechny lázeňské hotely jsou moderně vybaveny a pobyt Vám zpříjemní kvalifikovaný personál.

 • Mariánské Lázně (14 pobytů)
 • Františkovy Lázně (6 pobytů)
 • Lázně Poděbrady (9 pobytů)
 • Lázně Luhačovice (5 pobytů)
 • Lázně Jáchymov (3 pobyty)
 • Lázně Libverda (3 pobyty)
 • Lázně Velké Losiny (1 pobyt)
 • Východní Čechy (2 pobyty)
 • Konstantinovy Lázně (2 pobyty)
 • Lázně Slatinice (1 pobyt)
 • Lázně Vráž (1 pobyt)

cr_01.jpg

Hotel Cristal Palace    ****

Mariánské Lázně, Česká republika ( info o městě)

Hotel Cristal Palace**** se nachází v samém srdci města Mariánské Lázně, na místě původně stojícího nejstaršího hotelu v Mariánských Lázních z roku 1818. Současná podoba hotelu byla vystavěna roku 1996. Díky své poloze je hotel velmi dobře přístupný jak městskou hromadnou dopravou, tak vlastním dopravním prostředkem. Hotel se nachází v těsné blízkosti lázeňských parků nedaleko a kolonády se Zpívající fontánou asi 10 min. klidné chůze.


pac_01.jpg

Grandhotel Pacifik    ****

Mariánské Lázně, Česká republika ( info o městě)

Grandhotel Pacifik**** je historickou dominantou Hlavní třídy Mariánských Lázních. Již od roku 1905 lze pozorovat úchvatným výhledem centrum lázeňské čtvrti a kolonádu se Zpívající fontánou, která je vzdálená asi 3 minuty klidné chůze. V současnosti prošel hotel výraznou rekonstrukcí a modernizací, což ale nic neubralo na jeho historickém kouzlu. Pokud rádi pozorujete svět z výšky, rozhodně byste si neměli nechat ujít tento pohled do středu Mariánských Lázní.


tommy_00.jpg

Hotel TOMMY – congress & relax center    ***

Východní Čechy, Wellness ( info o městě)

Hotel TOMMY – congress & relax center*** je umístěný v centru malebné příměstské části Náchoda – Babí, v mezihoří Krkonoš a Orlických hor. Nově zrekonstruované prostory hotelu nabízí komplexní služby spojené s ubytováním, stravováním, relaxací a odpočinkem. Rodinná a pohodová atmosféra hotelu Vás bude provázet po celou dobu pobytu, ať zde strávíte dovolenou či jen relaxační víkend. Nudit se zde nebudete v žádném ročním období.


kra_01.jpg

Hotel Krakonoš    ***

Mariánské Lázně, Česká republika ( info o městě)

Hotel Krakonoš***+ se nachází v klidném a tichém prostředí Mariánských Lázní. Centrum města je od hotelu vzdáleno přibližně 2 Km. Dopravu zajišťuje pravidelná linka městské hromadné dopravy. Hotel byl vybudován uprostřed krásné přírody, nerušený okolní zástavbou, na místě bezpečném pro děti. Pod jednou střechou je hostům poskytována komplexní lázeňská péče. Poloha hotelu přímo vybízí k provozování letních i zimních sportů. V těsné blízkosti se nachází lyžařská sjezdovka Krakonoška s kabinovou lanovkou.


fp_00.jpg

Spa & Wellness Hotel Francis Palace    ****

Františkovy Lázně, Česká republika ( info o městě)

Čtyřhvězdičkový Spa & Wellness Hotel Francis Palace je nově otevřený, moderně vybavený luxusní hotel nacházející se v klidné části města Františkovy Lázně (asi 5 min klidné chůze od lázeňské promenády), mezinárodně vyhledávaného již od dob vlády Františka Josefa I. Pokud hodláte strávit ve Františkových Lázních léčebný pobyt, aktivní dovolenou či relaxační víkend, věřte, že Spa & Wellness Hotel Francis Palace**** vám pro tyto příležitosti nabízí neopakovatelné zážitky.


imp_01.jpg

Lázeňský hotel Imperial    ****

Františkovy Lázně, Česká republika ( info o městě)

Čtyřhvězdičkový Lázeňský hotel Imperial, vzácná perla uprostřed zeleně, zaujme jedinečnou polohou uprostřed Jitřního parku, úchvatnou novorenesanční architekturou a komplexností služeb, které tento hotel řadí na vrchol nabídky lázeňských hotelů ve Františkových Lázních.


rad_01.jpg

Lázeňský hotel Radium Palace    ****

Lázně Jáchymov, Česká republika ( info o městě)

Lázeňský hotel Radium Palace**** se nalézá uprostřed rozsáhlého lesoparku a působí v zeleni stromů jako krásný perleťový náhrdelník. V impozantním neoklasicistním paláci z roku 1912 se dokonale snoubí tradice, historie a součastnost s jedinečným nádechem luxusu. Svým půvabem stále patří k tomu nejlepšímu co může Evropa v oblasti lázeňství nabídnout. Celková rekonstrukce a modernizace objektu v roce1997 zvýšila komfort poskytovaných služeb a současně citlivě zachovala osobitý historický ráz. Interiéry s původními architektonickými detaily a stylovými mramorovými obklady uspokojí i nejnáročnější klientelu.


lib_01.jpg

Lázně Libverda    ***

Lázně Libverda, Česká republika ( info o městě)

Lázně Libverda se nacházejí v malebném podhůří severního úpatí Jizerských hor ve vzdálenosti asi 25 Km od Liberce, obklopené smíšenými lesy, které spolu s podhorskou polohou (424 m n. m.) udávají její klimatický charakter. Klidné prostředí a blízkost přírody jsou pro odpočinek a relaxaci jako stvořené. Lázně se specializují na srdeční a cévní onemocnění a léčení pohybového ústrojí. Pro lázeňské hosty jsou připraveny rozmanité procedury a programy v několika tříhvězdičkových hotelech a penzionech.


san_01.jpg

Hotel San Remo    ****

Mariánské Lázně, Česká republika ( info o městě)

Hotel San Remo**** je velmi útulný rodinný hotel zasazený do klidného prostředí Mariánských Lázní, obklopený vlastním lesoparkem s nádhernou zelení, jezírkem a místem pro trávení příjemné chvíle odpočinku. Hotel je snadno přístupný dopravním automobilem a je vzdálený asi 5 minut chůze od pěší lázeňské zóny.


01.jpg

Golf Hotel Morris    ****

Mariánské Lázně, Česká republika ( info o městě)

Zažijte luxus čtyřhvězdičkového Golf Hotelu Morris**** umístěného v těsné blízkosti golfového hřiště Royal Golf Club Mariánské Lázně. Centrum Mariánských Lázní je od hotelu vzdáleno přibližně 2 Km. Nad rámec nabídky golfových pobytů splňuje hotel veškeré náležitosti wellness hotelu včetně vlastního balneo a wellness centra pod jednou střechou.


flo_01.jpg

Hotel Flora    ***

Mariánské Lázně, Česká republika ( info o městě)

Hotel Flora*** se nachází v klidném lázeňském centru v těsné blízkosti kolonády a léčivých pramenů (cca 100 m). Hotel nabízí komplexní lázeňskou léčbu i speciální wellness programy. Všechny služby jsou poskytovány pod jednou střechou, součástí hotelu je bazén a whirlpool. Z kavárny v šestém patře mají hosté unikátní možnost pohledu na celé Mariánské Lázně a okolí.


re_01.jpg

Lázeňský hotel Reza    ****

Františkovy Lázně, Česká republika ( info o městě)

Hotel Reza**** ve Františkových Lázních s více jak 180letou lázeňskou tradicí byl v roce 2003 kompletně rekonstruován. I po rekonstrukci si zachovala budova hotelu svou původní tvář, ovšem nově s duší moderního, luxusního lázeňského centra, které nabízí současným pacientům a hostům veškerý komfort, s výhledem do městského parku, vzdálený pouze 250 m od lázeňské promenády.


pyr_01.jpg

Lázeňský hotel Pyramida    ****

Františkovy Lázně, Česká republika ( info o městě)

Architektonicky neobvyklý Lázeňský hotel Pyramida**** je díky své klidné poloze oblíbený především u hostů, kteří hledají relaxaci a odpočinek v přírodě, ale přesto nedaleko městského dění. Nachází se v krásné krajině na okraji městského parku. Hlavní centrum Františkových Lázní je vzdáleno necelých 15 minut klidné chůze po udržované a osvětlené stezce. Hotel nabízí relaxaci a odpočinek od každodenních starostí formou lázeňských a wellness pobytů s využitím vlastního balneocentra.


00-eliska.jpg

Termální lázně Velké Losiny    ****

Lázně Velké Losiny, Česká republika ( info o městě)

Termální lázně Velké Losiny patří mezi nejstarší a nejznámější moravské lázně s dlouholetou tradicí. Svůj věhlas získaly jak pro léčebné výsledky a jedinečné sirné termální prameny, tak pro svou příjemnou polohu v podhůří Hrubého Jeseníku. Příroda dala Velkým Losinám do vínku léčivé termální prameny, které mají blahodárné účinky na pohybový aparát a nervovou soustavu. Jejich teplota se pohybuje okolo 36°C a jsou využívány k léčebným koupelím a k napájení vnitřního i venkovního termálního bazénu. Termální lázně Velké Losiny jsou vyhledávaným místem všemi, kteří chtějí pečovat o své zdraví, načerpat novou energii a prožít příjemnou dovolenou.


mir_01.jpg

Lázeňský hotel Miramare    ****

Lázně Luhačovice, Česká republika ( info o městě)

Lázeňský hotel Miramare tvořený třemi vzájemně propojenými budovami Miramare I***, Miramare II**** a Vila Helena**** nabízí komplexní služby a více než 60 lázeňských, wellness a nadstandardních procedur pod jednou střechou. Hotel je oblíbený pro svoji polohu v klidném prostředí a přesto v těsné blízkosti městského i lázeňského centra. K léčbě jsou využívány dva vlastní léčebné minerální prameny přímo v hotelu. Vyzkoušejte i vy některý z léčebných nebo relaxačních pobytů a zažijte neopakovatelnou lázeňskou atmosféru v lázních Luhačovice.


zam_01.jpg

Hotel Zámeček    ****

Lázně Poděbrady, Česká republika ( info o městě)

Unikátní architektonický skvost z 20. let minulého století je zasazen do krásného prostředí lužního lesoparku v blízkosti řeky Labe i centra Poděbrad. Hotel prošel citlivou rekonstrukcí a nabízí svým hostům moderní komfort ve stylovém prostředí. Využijte možnost ubytování, wellness pobytů, balneo procedur a gastronomických pochoutek pod jednou střechou.


ant_01.jpg

Lázeňský hotel Vila Antoaneta    ****

Lázně Luhačovice, Česká republika ( info o městě)

Lázeňský hotel Vila Antoaneta je nový moderní hotel v provozu od roku 2006. Tvořen je třemi vzájemně propojenými budovami Vila Antoaneta****, Vila Petřín*** a Vila Pernštýn***, a nachází se v klidné lázeňské čtvrti v blízkosti lázeňského parku a kolonády. Hostům nabízí rodinnou atmosféru a komplexní služby poskytované v příjemném prostředí pod jednou střechou.


ag_01.jpg

Hotel Agricola Wellness & Spa    ****

Mariánské Lázně, Česká republika ( info o městě)

Hotel Agricola Wellness & Spa**** je umístěn v klidné části Mariánských Lázní, obklopen bohatými lesy a krásnou přírodou, přesto v docházkové vzdálenosti od hlavního centra. Veškeré lázeňské a wellness procedury jsou poskytovány pod jednou střechou, stejně jako lze přímo v areálu hotelu provozovat nejrůznější outdoorové aktivity. V rozsáhlé nabídce pobytů si vyberou společné páry, rodiny s dětmi i senioři.


bel_01.jpg

Lázeňský hotel Bellevue - Tlapák    ****

Lázně Poděbrady, Česká republika ( info o městě)

Čtyřhvězdičkový hotelový komplex Bellevue – Tlapák má ideální polohu v srdci Poděbrad. Leží na kolonádě uprostřed lázeňského parku u proslulých květinových hodin. Ubytovaným hostům nabízí klid, soukromí a bohatou škálu doplňkových služeb pod jednou střechou.


zim_01.jpg

Hotel Zimní lázně    ***

Lázně Poděbrady, Česká republika ( info o městě)

Nově zrekonstruovaný lázeňský hotel vhodný i pro náročnou klientelu. Je umístěn v klidné části poblíž lázeňské kolonády, je propojen prosklenou spojovací chodbou s hotelem Libenský. • Řadit podle
 • oblíbenosti
 • počtu nocí
 • města
 • ceny

tommy_00.jpg

V ceně pobytu Seniorský pobyt 5 nocí zahrnuto:

5x ubytování: ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Superior

Stravování: 5x snídaně formou teplého a studeného bufetu, 5x večeře formou tříchodového menu.

Wellness program:

 • 5x vstup do hotelévého bazénu (30 min.)
 • 1x vstup do vířivé vany whirlpool (20 min.)
 • 1x masáž zad a šíje (30 min.)
 • dokoupení wellness procedur na místě se slevou až 30%

V rámci pobytu můžete využívat zdarma: parkování, internet

Vital pobyt v srdci lázní

Počet dní: 6 | Počet nocí: 5
Hotel Flora  ***

Mariánské Lázně, Česká republika (info o městě)


flo_01.jpg

V ceně pobytu Vital pobyt v srdci lázní zahrnuto:

5x ubytování: ve dvoulůžkovém nebo jednolůžkovém pokoji

Stravování: 5x polopenze + lehký oběd (snídaně formou bufetových stolů, lehký oběd - polévka + salát nebo polévka + poloviční porce hlavního jídla, tříchodová večeře výběrem ze 4 hlavních jídel + salátový bufet)

Lázeňský program:

 • 1x klasická masáž částečná
 • 1x teplý parafínový zábal rukou
 • 1x suchá plynová lázeň (mariánskolázeňská specialita)
 • 2x inhalace
 • volný vstup do bazénu
 • pitná kúra

A dále:

 • 20% sleva na konzumaci nápojů v restauraci a v kavárně hotelu
 • mapka města

tommy_00.jpg

V ceně pobytu Seniorský pobyt 7 nocí zahrnuto:

7x ubytování: ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Superior

Stravování: 7x snídaně formou teplého a studeného bufetu, 7x večeře formou tříchodového menu

Wellness program:

 • 7x vstup do hotelového bazénu (30 min.)
 • 1x vstup do vířivé vany whirlpool (20 min.)
 • 1x antistresový aromatický rituál 90 min. (zahrnuje prohřátí v infrakabince 30 min., masáž zad a šíje 30 min. a olejový zábal umocněným nosičem tepla 30 min.)
 • dokoupení wellness procedur na místě se slevou až 30%

V rámci pobytu můžete využívat zdarma: parkování, internet

Vital pobyt 50+

Počet dní: 6 | Počet nocí: 5
Hotel Flora  ***

Mariánské Lázně, Česká republika (info o městě)


flo_01.jpg

V ceně pobytu Vital pobyt 50+ zahrnuto:

5x ubytování: ve dvoulůžkovém nebo jednolůžkovém pokoji

Stravování: 5x polopenze + lehký oběd (snídaně formou bufetových stolů, lehký oběd, tříchodová večeře výběrem ze 4 hlavních jídel + salátový bufet)

Lázeňský program:

 • 10 procedur dle konzultace (klasická masáž, perličková koupel, Kneippova koupel, parafín, inhalace, cvičení v bazénu atd.)
 • volný vstup do bazénu
 • pitná kúra

A dále:

 • 20% sleva na procedury dokoupené na místě
 • župan na pokoji

zim_01.jpg

V ceně pobytu Pobyt pro seniory s lékařskou konzultací zahrnuto:

5x ubytování: ve dvoulůžkovém nebo jednolůžkovém pokoji

Stravování: 5x polopenze (plná penze za zvýhodněnou cenu 650 Kč/pobyt)

Lázeňský program:

 • 1x lékařská konzultace
 • 4x originální poděbradská uhličitá koupel (zvyšuje prokrvení a příznivě působí na činnost srdce a ledvin)
 • 1x klasická částečná masáž
 • 1x vstup do solné jeskyně
 • možnost dokoupení dalších procedur na místě dle kapacitních možností

A dále:

 • 1x poukaz do kavárny

Seniorský pobyt

Počet dní: 6 | Počet nocí: 5
Lázeňský hotel Bellevue - Tlapák  ****

Lázně Poděbrady, Česká republika (info o městě)


bel_01.jpg

V ceně pobytu Seniorský pobyt zahrnuto:

5x ubytování: ve dvoulůžkovém pokoji

Stravování: 5x polopenze (snídaně formou svédského stolu, večeře výběrem ze tříchodového menu), 2x odpolední káva se zákuskem

Lázeňský program:

 • 1x lékařské vyšetření,
 • 10x léčebná procedura
 • pitná kúra Poděbradka

V rámci pobytu můžete využívat zdarma: internet, župan


fp_00.jpg

V ceně pobytu Zvýhodněný pobyt pro seniory 55+ zahrnuto:

7x ubytování: v komfortním dvoulůžkovém pokoji

Stravování: 7x plná penze (snídaně formou švédských stolů, obědy a večeře výběrem z menu)

Lázeňský program:

 • vstupní lékařská prohlídka
 • 10 léčebných procedur dle konzultace s lékařem
 • volný vstup do hotelového bazénu s protiproudem a whirpoolu

A dále:

 • 2x solná jeskyně v hotelu Reza
 • 1x poukázka na kávu a zákusek v hotelové restauraci

V rámci pobytu můžete využívat zdarma: bazén, whirlpool, fitness studio, internet, zapůjčení županu

Wellness pro seniory

Počet dní: 7 | Počet nocí: 6
Hotel Agricola Wellness & Spa  ****

Mariánské Lázně, Česká republika (info o městě)


ag_01.jpg

V ceně pobytu Wellness pro seniory zahrnuto:

6x ubytování: ve dvoulůžkovém nebo jednolůžkovém pokoji

Stravování: 6x polopenze (snídaně formou švédských stolů, večeře formou 3chodového menu + salátový bar), 1x odpolední káva se zákuskem, 1x miska s ovocem na pokoji, 1x uvítací drink při příjezdu

Wellness program:

 • volný vstup do bazénu a do sauny po celou dobu pobytu
 • 1x přísadová koupel (na výběr: mléčná / rašelinová / bylinná)
 • 1x přírodní rašelinový zábal
 • 1x klasická částečná masáž NEBO 1x reflexní masáž chodidel
 • 1x vstup do solné jeskyně (5 min. chůze od hotelu)
 • dokoupení procedur na místě s 15% slevou

A dále:

 • 1x vstupenka do městského muzea
 • možnost využití minigolfu, stolního tenisu, petanque, venkovních šachů a hřišť (kromě tenisového kurtu)
 • v létě zapůjčení lehátka a slunečníku
 • infomapka Mariánských Lázní
 • prodloužení check-outu dle aktuálních možností

V rámci pobytu můžete využívat zdarma: internet na pokoji, župan k zapůjčení, parkování u hotelu

Pobyt pro seniory s lékařskou konzultací

Počet dní: 6 | Počet nocí: 5
Hotel Zámeček  ****

Lázně Poděbrady, Česká republika (info o městě)


zam_01.jpg

V ceně pobytu Pobyt pro seniory s lékařskou konzultací zahrnuto:

5x ubytování: ve dvoulůžkovém pokoji

Stravování: 5x polopenze (pobyt začíná večeří, končí snídaní) - možnost dokoupení plné penze za zvýhodněnou cenu 650 Kč/osoba/pobyt

Lázeňský program:

 • 1x lékařská konzultace
 • 4x originální poděbradská uhličitá koupel (zvyšuje prokrvení a příznivě působí na činnost srdce a ledvin)
 • 1x klasická částečná masáž
 • 1x solná jeskyně
 • možnost dokoupení dalších procedur na místě

A dále:

 • 1x poukaz do kavárny

Seniorský pobyt

Počet dní: 8 | Počet nocí: 7
Lázeňský hotel Miramare  ****

Lázně Luhačovice, Česká republika (info o městě)


Aktivní dovolená pro seniory. Speciální léčebné procedury jsou zaměřené na pohybový aparát a problémy s dýcháním. Vaše tělo celkově zregenerují a Vy tak budete silní a vitální jako dřív.

mir_01.jpg

V ceně pobytu Seniorský pobyt zahrnuto:

7x ubytování: ve dvoulůžkovém nebo jednolůžkovém pokoji kategorie ***/****

Stravování: 7x plná penze (výběrová strava: bufetová snídaně, obědy a večeře výběrem z 5 jídel, salátový bufet, ovoce, minerální voda, káva) na přání možnost dietní stravy

(pobyt začíná v den příjezdu obědem 11:30 - 14:00 a končí snídaní)

Lázeňský program:

 • vstupní lékařská konzultace
 • vstupní EKG
 • 2x klasická masáž částečná s éterickými oleji
 • 2x suchá koupel s CO2
 • 2x přírodní uhličitá koupel
 • 1x gymnastika pod vedením fyzioterapeuta
 • 6x přístrojová inhalace minerální vodou Vincentka
 • denní pitná kúra
 • volný vstup do bazénu a infrasauny

V rámci pobytu můžete využívat zdarma: zapůjčení županu (pouze kat. Superior)

Klasický léčebný pobyt

Počet dní: 8 | Počet nocí: 7
Lázeňský hotel Reza  ****

Františkovy Lázně, Česká republika (info o městě)


re_01.jpg

V ceně pobytu Klasický léčebný pobyt zahrnuto:

7x ubytování: ve dvoulůžkovém nebo jednolůžkovém pokoji

Stravování: 7x polopenze (plná penze za příplatek 1.092 Kč/osoba/pobyt)

Lázeňský program:

 • vstupní lékařská prohlídka
 • 15 léčebných procedur (3 procedury denně mimo víkendů, svátků, příjezdového a odjezdového dne)
 • 1x vstup do solné jeskyně
 • neomezený volný vstup do hotelového bazénu s whirlpoolem

A dále:

 • zapůjčení županu
 • dokoupení dalších procedur nad rámec programu možné na místě

Cena zahrnuje lázeňský poplatek.

Cena od 10 690 CZK Detail nabídky Zavřít nabídku

zim_01.jpg

V ceně pobytu Rekondiční pobyt ve 12ti dnech - náš tip! zahrnuto:

11x ubytování: ve dvoulůžkovém nebo jednolůžkovém pokoji

Stravování: 11x polopenze (plná penze za zvýhodněnou cenu 1.650 Kč/pobyt)

Lázeňský program:

 • 1x lékařská konzultace
 • 4x originální poděbradská uhličitá koupel (zvyšuje prokrvení a příznivě působí na činnost srdce a ledvin)
 • 1x perličková koupel
 • 1x celotělový bahenní zábal z Mrtvého moře
 • 1x klasická částečná masáž
 • 1x částečná masáž Aloe Vera
 • 1x celotělová masáž aromaterapeutická s přísadou dle výběrz
 • 3x solná jeskyně

A dále:

 • 1x poukázka do kavárny

Pobyt pro seniory RELAX

Počet dní: 8 | Počet nocí: 7
Termální lázně Velké Losiny  ****

Lázně Velké Losiny, Česká republika (info o městě)

Cena od 10 850 CZK Detail nabídky Zavřít nabídku

Pobyt nejen pro klienty v seniorském věku, kteří chtějí posílit své zdraví a načerpat novou vitalitu.

00-eliska.jpg

V ceně pobytu Pobyt pro seniory RELAX zahrnuto:

7x ubytování: v jednolůžkovém, dvoulůžkovém pokoji nebo apartmá

Stravování: 7x plná penze (snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběrem z menu), 1x welcome drink

Lázeňský program:

 • vstupní lékařská konzultace
 • možnost konzultace s nutričním terapeutem
 • lázeňské procedury stanovené lékařem do 2.800 Kč včetně 4 pevně stanovených procedur: 2x skupinové cvičení, 1x klasická masáž částečná, 1x parafínový zábal
 • denně volný vstup do vnitřního termálního bazénu v určených časech
 • možnost dokoupení dalších procedur
 • zapůjčení županu

Relax léčení

Počet dní: 8 | Počet nocí: 7
Hotel Cristal Palace  ****

Mariánské Lázně, Česká republika (info o městě)

Cena od 11 256 CZK Detail nabídky Zavřít nabídku

cr_01.jpg

V ceně pobytu Relax léčení zahrnuto:

7x ubytování: ve dvoulůžkovém nebo jednolůžkovém pokoji

Stravování: 7x polopenze (snídaně a večeře formou bohatého bufetu), příplatek na plnou penzi 1750 Kč/osoba/pobyt

Lázeňský program:

 • vstupní lékařská prohlídka
 • 14 léčebných procedur dle předpisu lékaře
 • volný vstup do hotelového relax centra (bazén, finská sauna, infra sauna, whirlpool)
 • výstupní lékařská konzultace

Dále v ceně:

 • uvítací nápoj + malý dárek v den příjezdu
 • pitná kúra přímo v hotelu (2 minerální prameny)
 • wellness set (župan, pantofle, ručník) po dobu pobytu
 • 1x týdně večer s živou hudbou
 • lázeňská taxa

V rámci pobytu můžete využívat zdarma: internet, zapůjčení županu

Léčebný pobyt Light

Počet dní: 8 | Počet nocí: 7
Hotel Cristal Palace  ****

Mariánské Lázně, Česká republika (info o městě)

Cena od 12 432 CZK Detail nabídky Zavřít nabídku

cr_01.jpg

V ceně pobytu Léčebný pobyt Light zahrnuto:

7x ubytování: ve dvoulůžkovém nebo jednolůžkovém pokoji

Stravování: 7x polopenze (snídaně a večeře formou bohatého bufetu), příplatek na plnou penzi 1750 Kč/osoba/pobyt

Lázeňský program:

 • vstupní lékařská prohlídka
 • 18 léčebných procedur dle předpisu lékaře
 • volný vstup do hotelového relax centra (bazén, finská sauna, infra sauna, whirlpool)
 • výstupní lékařská konzultace vč. závěrečné zprávy

Dále v ceně:

 • uvítací nápoj + malý dárek v den příjezdu
 • pitná kúra přímo v hotelu (2 minerální prameny)
 • wellness set (župan, pantofle, ručník) po dobu pobytu
 • 1x týdně večer s živou hudbou
 • lázeňská taxa

V rámci pobytu můžete využívat zdarma: internet, zapůjčení županu

Klasický léčebný pobyt

Počet dní: 8 | Počet nocí: 7
Hotel Cristal Palace  ****

Mariánské Lázně, Česká republika (info o městě)

Cena od 13 272 CZK Detail nabídky Zavřít nabídku

cr_01.jpg

V ceně pobytu Klasický léčebný pobyt zahrnuto:

7x ubytování: ve dvoulůžkovém nebo jednolůžkovém pokoji

Stravování: 7x polopenze + lehký oběd (snídaně a večeře formou bohatého bufetu, lehký oběd - polévka, salát a pečivo), příplatek na plnou penzi 1750 Kč/osoba/pobyt

Lázeňský program:

 • vstupní lékařská prohlídka
 • 24 léčebných procedur dle předpisu lékaře
 • volný vstup do hotelového relax centra (bazén, finská sauna, infra sauna, whirlpool)
 • výstupní lékařská konzultace vč. závěrečné zprávy
 • laboratorní vyšetření

Dále v ceně:

 • uvítací nápoj + malý dárek v den příjezdu
 • pitná kúra přímo v hotelu (2 minerální prameny)
 • wellness set (župan, pantofle, ručník) po dobu pobytu
 • 1x týdně večer s živou hudbou
 • lázeňská taxa

V rámci pobytu můžete využívat zdarma: internet, zapůjčení županu

Rekondiční pobyt ve 12ti dnech - náš tip!

Počet dní: 12 | Počet nocí: 11
Hotel Zámeček  ****

Lázně Poděbrady, Česká republika (info o městě)

Cena od 15 840 CZK Detail nabídky Zavřít nabídku

zam_01.jpg

V ceně pobytu Rekondiční pobyt ve 12ti dnech - náš tip! zahrnuto:

11x ubytování: ve dvoulůžkovém pokoji

Stravování: 11x polopenze (pobyt začíná večeří, končí snídaní) - možnost dokoupení plné penze v ceně 2.145 Kč/osoba/pobyt

Lázeňský program:

 • 1x lékařská konzultace
 • 4x originální uhličitá koupel (zvyšuje prokrvení a příznivě působí na činnost srdce a ledvin)
 • 1x perličková koupel
 • 1x celotělový bahenní zábal z Mrtvého moře
 • 1x klasická částečná masáž
 • 1x masáž Aloe Vera
 • 1x celotělová masáž aromaterapeutická (přísada dle výběru)
 • 3x solná jeskyně

A dále:

 • 1x poukázka do kavárny
 • 1-17 (z 17)

Nevíte si rady?

Volejte:
605 000 605
(po-pá 8-20h)

Proč lázně od nás?

Jedinečné lázeňské pobyty

V naší nabídce najdete široký výběr lázeňských pobytů, díky kterým rychle a snadno zregenetujete své síly. Kromě lázeňských pobytů si můžete vybrat z dalších 11 druhů tématických pobytů odpovídající vašim požadavkům zájmům.

Ceny pobytů nenavyšujeme

Nikdy u nás nezaplatíte více, než při rezervaci v hotelu. Objednávkou u nás můžete leda vydělat, a to slevou na váš příští pobyt.

Šetříme váš čas

V případě obsazenosti hotelu vám automaticky nabídneme alternativní pobyt nebo ubytování.

Jsme tu pro Vás

Jsme pro vás k dispozici 12 hodin denně na telefonu nebo emailu a rádi Vám poradíme s veškerými dotazy.