Lázně Jáchymov

Informace o městě:

Nikde na světě nenajdete tak propracovanou a efektivní léčbu radonovou vodou, jako právě v Jáchymově. Vítejte v celosvětově uznávaných lázních postavených v horské oblasti obklopené nádhernou tamní přírodou.

Lázně Jáchymov vynikají léčbou pohybového aparátu, nemocemi periferního nervového systému, chorobami metabolickými, kožními a CNS onemocněními. Užívejte si příjemné dvacetiminutové koupele o teplotě 37°C v termální minerální vodě s vysokým obsahem radonu. Radioaktivní plyn radon je zdrojem měkkého alfa záření, které při celotělové aplikaci tiší bolesti, zdelšují hybnost kloubů, prokrvení hojení a mnoho dalšího. Lázně Jáchymov určitě stojí za to navštívit. Z parků, cestiček, altánků, jezírek na vás dýchne pohoda a klid. Do atmosféry své doby vás vtáhnou zdobné fasády a interiéry historických objektů.

Těm, kteří přijíždění do Lázní Jáchymov za odpočinkem, nabízí místní lázeňské hotely současně širokou nabídku wellness programů.

Tipy na výlet:

Nezapomeňte navštívit:


rad_01.jpg

Lázeňský hotel Radium Palace    ****

Lázně Jáchymov, Česká republika ( info o městě)

Lázeňský hotel Radium Palace**** se nalézá uprostřed rozsáhlého lesoparku a působí v zeleni stromů jako krásný perleťový náhrdelník. V impozantním neoklasicistním paláci z roku 1912 se dokonale snoubí tradice, historie a součastnost s jedinečným nádechem luxusu. Svým půvabem stále patří k tomu nejlepšímu co může Evropa v oblasti lázeňství nabídnout. Celková rekonstrukce a modernizace objektu v roce1997 zvýšila komfort poskytovaných služeb a současně citlivě zachovala osobitý historický ráz. Interiéry s původními architektonickými detaily a stylovými mramorovými obklady uspokojí i nejnáročnější klientelu.


beh_02.jpg

Lázeňské sanatorium Akademik Běhounek    ***

Lázně Jáchymov, Česká republika ( info o městě)

Lázeňské sanatorium Akademik Běhounek***+ je koncipováno pro komplexní lázeňské služby. Budova sanatoria se šesti nadzemními a třemi podzemními podlažími je nepřehlédnutelnou dominantou nad jáchymovským údolím. Pro svou prostornost, vzdušnost a jedinečný výhled na panorama Krušných hor se stala oblíbeným místem mnoha návštěvníků. V roce 2009 prošel hotel rozsáhlou rekonstrukcí, jejímž výsledkem byla celková modernizace a rozšíření nabídky služeb.


cur_01.jpg

Lázeňský komplex Curie-Praha-Elektra    ***

Lázně Jáchymov, Česká republika ( info o městě)

Lázeňský komplex Curie-Praha-Elektra*** vévodí svou polohou středu lázeňské části města. Pacientům poskytuje komplexní lázeňskou péči, která zahrnuje léčení, ubytování a stravování pod jednou střechou. Moderní objekt byl postaven roku 1992 a v roce 2004 byly všechny pokoje kompletně zrekonstruovány.


Nenalezen žádný balíček v tomto městě