Františkovy Lázně

Informace o městě:

Jedno ze tří měst lázeňského trojúhelníku ležící přímo v srdci Evropy jsou Františkovy Lázně. Empírové a klasicistní Františkovy Lázně jsou obklopeny přírodními parky a sady anglického typu zdobené Rododendrony, ve kterých se mohou návštěvníci věnovat aktivnímu odpočinku. Roviny obklopující Františkovy Lázně jsou jako stvořené pro aktivní odpočinek, ale také pro ty, kteří si pobyt ve Františkových Lázních chtějí vychutnat v poklidu. Zdejší fontány, romantické zákoutí a lázeňská kolonáda umožňuje návštěvníkům příjemný pobyt v přírodě třeba s knížkou. Vychutnejte si zdejší balneo léčbu, postavenou na tradičních, vědecky ověřených léčebných metodách.

Ve Františkových lázních se léčí nemoci srdce, krevního oběhu, onemocnění pohybového ústrojí a gynekologická onemocnění včetně neplodnosti. Pro návštěvníky, kteří si chtějí vychutnat wellness procedury jsou připraveny příjemné slatinné zábaly a koupele, plynové uhličité koupele a plynové injekce.

Tipy na výlet:

3 Km - Komorní hůrka u Chebu
4 Km - Národní přírodní rezervace SOOS
7 Km - Chebský hrad
29 Km - Lázně Kynžvart - zámek
35 Km - Mariánské Lázně  (nabídka hotelů v tomto městě)
47 Km - Karlovy Vary  (nabídka hotelů v tomto městě)

Nezapomeňte navštívit:

Sochu Františka, malého chlapce s rybou - symbol Františkových Lázní. Podle nejmilejší legendy v Čechách, každá žena, která se dotkne palce jeho levé nohy, otěhotní. Napodobeninu původní plastiky z roku 1924 od sochaře Adolfa Mayerla najdete v parku před Společenským domem.


fp_00.jpg

Spa & Wellness Hotel Francis Palace    ****

Františkovy Lázně, Česká republika ( info o městě)

Čtyřhvězdičkový Spa & Wellness Hotel Francis Palace je moderně vybavený luxusní hotel nacházející se v klidné části města Františkovy Lázně (asi 5 min klidné chůze od lázeňské promenády), mezinárodně vyhledávaného již od dob vlády Františka Josefa I. Pokud hodláte strávit ve Františkových Lázních léčebný pobyt, aktivní dovolenou či relaxační víkend, věřte, že Spa & Wellness Hotel Francis Palace**** vám pro tyto příležitosti nabízí neopakovatelné zážitky.


pyr_01.jpg

Lázeňský hotel Pyramida    ****

Františkovy Lázně, Česká republika ( info o městě)

Architektonicky neobvyklý Lázeňský hotel Pyramida**** je díky své klidné poloze oblíbený především u hostů, kteří hledají relaxaci a odpočinek v přírodě, ale přesto nedaleko městského dění. Nachází se v krásné krajině na okraji městského parku. Hlavní centrum Františkových Lázní je vzdáleno necelých 15 minut klidné chůze po udržované a osvětlené stezce. Hotel nabízí relaxaci a odpočinek od každodenních starostí formou lázeňských a wellness pobytů s využitím vlastního balneocentra.


re_01.jpg

Lázeňský hotel Reza    ****

Františkovy Lázně, Česká republika ( info o městě)

Hotel Reza**** ve Františkových Lázních s více jak 180letou lázeňskou tradicí byl v roce 2003 kompletně rekonstruován. I po rekonstrukci si zachovala budova hotelu svou původní tvář, ovšem nově s duší moderního, luxusního lázeňského centra, které nabízí současným pacientům a hostům veškerý komfort, s výhledem do městského parku, vzdálený pouze 250 m od lázeňské promenády.


boh_01.jpg

Hotel Bohemia    ***

Františkovy Lázně, Česká republika ( info o městě)

Hotel Bohemia*** se nachází na v klidné části Františkových Lázní, v těsné blízkosti krásných lázeňských parků a lázeňského centra (5 min. klidné chůze). Tento rodinný hotel disponuje širokou nabídkou odpočinkových wellness programů. Veškeré procedury jsou poskytovány v rámci wellness centra přímo v hotelu.


Nenalezen žádný balíček v tomto městě